İzmitte roma mezarı

İndiana jones

Editör
İzmir de değilim bu ara ıstanbuldayım haftaya gececem ızmıre bu ara işler bozuk pek otarafa ugramıyorum yaz gelse giderim
Düzelir usta inşallah işlerin kiminki düzgünki işler düzgün gitse zate sıkılır bu sefer bazen bozulmalı bu ara orayı nasil buldum biliyonmu çok ufaktım 9 yaşında otaşi gördüm mermeri çekmeye çalışıyordum bayırdan biri çıktı şu marayı görüyonmu dedi onu deve kuşu yumurtasıyla yaptılar çok sağla dedi o tuttuğun taşta mezarın taşı dedi ordan aklimda kaldı hala unutmadim yüz sefer rüyama giridi orasi incir ağaçları çikmış uçurumun kenarlarinda öyle biyer o kadar içki içen var daha ordan düşeni görmedim tam mezarin ustunde içiyolardi kimse düşmüşlü yok yani ordan

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Usta bilmiyorum büyük ihtimal nikomedya diye düşünüyorum ben babam roma dedi onun yalancısıyım 6 ay içinde makina tutcam tutmayada bilirim eski sevgilimin mahallesinde o yüzden tutmaya bilirim
Demek babanın yalançısısın ha :zuhaha: Türkçemiz böyle işte. Böylede olsa seviyoruz dilimizi.

kabakburgiba

Operatör
izmit mi ???? yoksa izmir mi,:174: yoksa kocaelimi şaşırdım kaldım.

palaks

Aktif Üye
bu zamana kadar açıkta bir ucu görünen mezar sağlam kalmaz emin ol rastgele

İndiana jones

Editör
bu zamana kadar açıkta bir ucu görünen mezar sağlam kalmaz emin ol rastgele
Kalmış işte ustam yol kenarı halk içi uçurumun yanı atcam fotoları takipte kal ustam 2 haftaya atarım bugün atcaktım mahsebe gittin orayı atcaktım demir kaynatmişlar önünü kimse girmesindiye tam 15 km lik mahasen

cinahmet

Member
Kalmış işte ustam yol kenarı halk içi uçurumun yanı atcam fotoları takipte kal ustam 2 haftaya atarım bugün atcaktım mahsebe gittin orayı atcaktım demir kaynatmişlar önünü kimse girmesindiye tam 15 km lik mahasen
Ustam ben de izmitte yaşıyorum öyle bir yer hiç duymadım ve merak ettim doğrusu, fotoğrafladıysan görmek isterim. Saygılarımla

Kartalim

Member
Izmitin neresinde usta bu dedigin yer gormek isteriz