İzmitte roma mezarı

İndiana jones

Editör
İzmitte roma mezarı biliyorum mahallede yolun hemen yanında sit alanı değil 1 veya 1.5 metrede uçurumun dibinde ilgilenen arkadaşlara gerekli izin belgesiyle çikara bilirler ilgilenen ustalara tarif ederim

hades40

Bilgili Üye
Usta mezar oldunu söylemeyiz küp müp başka bişey deriz
İşte tam o noktada biz kaybederiz malum yasal izin ile kazı yaparken yanımıza asayişi sağlamak için güvenlik ve kültür varlıklarını koruma dairesinden yetkili kişiler veriliyor bunların günlük giderlerini bizler karşılıyoruz maliyeye belli bir ücret yatırıyoruz bunun ile beraber kazı esnasında mezar çıktığı an yetkililer kazıyı durdurup sizin oradaki tüm yetkilerinizide sonlandırıyorlar yatırdığınız harç yanıyor kişilerin günlük giderlerini de ödetiyorlar.:S:

İndiana jones

Editör
Usta lahit olmaya bilir yanları taştan mermer örme kemik felamda kalmamıştır bölgeyi kazarken küp veya başka şeyler çıkarsa yani anlarlamı diyosun illa mezar oldunu

Brkcll

Engellendi
O benim işim sen karışmayalım vardır bir bildiğim

Kısacası BAO diyip geçiyoruz

Brkcll

Engellendi
Bak paşam ben bu işe dedemden kalma diye girdim şansım yoktu gel benim ofise çay kahve içelim ha bu arada herkese açık kapım bu işlerle ilgili her türlü bilgi vermeye hazırım sorabilirsiniz problem yok ha dersenkı ne iş yapıyorsun tekstil ve dış ticaretle uğraşırım bu işleri zevk için vakit buldukça yaparım

İndiana jones

Editör
Bak paşam ben bu işe dedemden kalma diye girdim şansım yoktu gel benim ofise çay kahve içelim ha bu arada herkese açık kapım bu işlerle ilgili her türlü bilgi vermeye hazırım sorabilirsiniz problem yok ha dersenkı ne iş yapıyorsun tekstil ve dış ticaretle uğraşırım bu işleri zevk için vakit buldukça yaparım
Benim sülalem define meraklısı bende bu işi hobi olarak yaparim azda olsa babamin amcası büyük defineciydi ayni zaman da hocaydı yalovada en son girdiği magramı artik tunelmi orda zehirlendi 6 ay sonra vefat etti banada büyük deden geçti heralde tabi adresini verirsen gelirim çay içmeye izmir yabancı değil bana

Brkcll

Engellendi
İzmir de değilim bu ara ıstanbuldayım haftaya gececem ızmıre bu ara işler bozuk pek otarafa ugramıyorum yaz gelse giderim