İstanbulda olanlar kimler ustalar

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Yaw birakin suralari gelin bu taraflara yillarcaa açsak bitiremeyiz burdaki mezarlari malzemeleri

sef_er

Operatör
OsiriS olur ustam mayhem ustam gelirse bende gelirim, ama o evde cay demlemeyi seviyor diye biliyorum

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bana dalgıç lazım şöyle tüplü falan balık adam yüzmesini bilicek hava müsait değil tabiki evde oturup çay demlicem sefer kardeş :200:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Pirana istanbulda ikamet ediyorum..istanbul altınşehirde tek tük kaldı artık..beykoz taraflarında güzel yerlwr var..çatalca dersen efsane..eyüp civarı betona yenik düşsede toplayanları cok gördüm...var yaniii arkadaşım

sef_er

Operatör
mayhem havadan mi milletin huyundanmi bilemedim, cay icecem diye elin yanar, agzin yanar üstadım, herkes cay demlemeyi bilmez ustam hakli

szihoprenic

Bilgili Üye
Pirana istanbulda ikamet ediyorum..istanbul altınşehirde tek tük kaldı artık..beykoz taraflarında güzel yerlwr var..çatalca dersen efsane..eyüp civarı betona yenik düşsede toplayanları cok gördüm...var yaniii arkadaşım
Ustam son zamanlarda milletin agzinda bi kıyıköy muhabbeti gidiyor büyük calisma var diyorlar

sef_er

Operatör
szihoprenic yok kardeşim merkez us İstanbul, kimse eline su dokemez, hicbir sektorde, is bilenin kilic kusananin