İşlem yaptık bu çıktı ?

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Yok kardeş onlar seni değil beni tiye alıyor, bak bu gün burda yazılan bilgileri toplar kopyalar yarın benzer konuya yazarlar, klavye definecisi onlar. Tecrübe olmadıkça kopya ile sadece zaman geçer. Sen kafaya koyduysan eminim giriş elinde oda üç aşağı beş yukarı elinde 18 metre gibi bir tünelin var sunu cukurunun altından doğuya doğru gidersin. O tiye alanlar bilmezki yorum yaptığımız isaretin milim milim her yerini bilir hangi medeniyet hangi plan ve hangi külte göre gömü yapmıştır. Belki hepsini yazmayız çünkü birine yardım ederken kendini riske atmaktır bu. Gerekeni yazar çeker gideriz konu sahibine noktayı verdiğimizi bilmez hala resim ayrıntı ister onlar, her şey zaten isaretin özündedir halbuki. Yıllar önce doğru bilip yazdığımız yanlışların kopyası her yerde. Zamanla onlarda susar gerektiği yerde yazarlar. Neyse kolay gelsin sana.
yaw he he.
Sen mükemmel bir ustasın.
Burdaki geri kalan herkes klavye defineci.
Herkes senin yazdığını kopyalayıp hayatını senin bilgilerinle ışıtır.
sen varya sen bu işin kitabını yazmışsın.
biz senin talimlerinle rızıklanırız.
sen süper ötesisin.
Seninle aşık atmak kimin ne haddine.
sen taşa bakarak direkt ne olduğunu baştan sona çözersin.

sen varya sen :)))

Allah seni başımızdan eksik etmesin :))

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Konuyu açan kardeşim benim bu hususta hiçbi bilgim yok ama senin başarman için dua edebilirim :) Yorumları okuyunca yorum yapmaya korktum polemik olur diye :D

Keskingöz

Süper Moderatör
Konuyu açan kardeşim benim bu hususta hiçbi bilgim yok ama senin başarman için dua edebilirim :) Yorumları okuyunca yorum yapmaya korktum polemik olur diye :D
iyi edersin :)
dua etmek iyidir.
bazıları gibi bu işin ilk kuralı bütün işaretlerin çözümü aynı değil ama benzerlik gösterir hikaye yazmayın deyip daha önce hava aldığı benzer bir durumu buraya 18 metre tüneli var deyip saçmalamaktan tezata düşmekten iyidir :))
Fotoğraf isteyip şuraları kontrol et deyin. Yazanı vebale sokmayın.
mağaralara da çok girip çıkmayın sonra böyle tezatlık dehlizlerinde yüzer durursunuz :))

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
iyi edersin :)
dua etmek iyidir.
bazıları gibi bu işin ilk kuralı bütün işaretlerin çözümü aynı değil ama benzerlik gösterir hikaye yazmayın deyip daha önce hava aldığı benzer bir durumu buraya 18 metre tüneli var deyip saçmalamaktan tezata düşmekten iyidir :))
Fotoğraf isteyip şuraları kontrol et deyin. Yazanı vebale sokmayın.
mağaralara da çok girip çıkmayın sonra böyle tezatlık dehlizlerinde yüzer durursunuz :))
Abi herşeyden önemlisi haddini bilmektir ben Bunu çok önemserim haddimi bildiğimi düşünüyorum :) Sende çok iyi biliyonki burdada bi hayli safi rüzgar var :) Onlara kapılan iflah olmaz.

Keskingöz

Süper Moderatör
Abi herşeyden önemlisi haddini bilmektir ben Bunu çok önemserim haddimi bildiğimi düşünüyorum :) Sende çok iyi biliyonki burdada bi hayli safi rüzgar var :) Onlara kapılan iflah olmaz.
güzel insansın vesselam :)

Get closer!

Member
bazen öyle bir konuşuyorsunuz ki seviyor musunuz yoksa sövüyor musunuz anlayamıyorum :) ben yapılan yorumları çözemiyorum üstadlar defineyi hiç çözemem :) buna kanaat getirdim şuan

Keskingöz

Süper Moderatör
@Keskingöz çokmu alındın ? Şu an zamanım yok konuya devam ederiz. Kalan yerden, istersen sen devam et ben yokken bildiğini yaz.
Yazdıklarımı sen varken Ya da yokken yazma tercihi etmem, yani senin varlığın ya da yokluğunun kıymeti Harbiye’si yok benim için kardeşlik.
Ben doğru bildiğimi yazarım. Yazarken de şu kesinlikle şöyledir demem.
Konu sahibinden detaylı Bilgi isterim.
Onu tehlikeye atacak yorumlardan sakınırım.
Bu benim yoğurt yiyişim.
Kibredene de Güler geçerim.

Mushap

Editör
Keskingöz Yarin donuyorum ustam insaallah . Gorsel deneyimler de ekledik dersimize bakmak neymis gormek neymis onun farkinada vardik .ustteki yazin icin ise ayrica tesekkur ederim.