Hakim tepede Dikdörtgen Oyma,Yılan ve Çeşitli Sunaklar

kabakburgiba

Operatör
önce mezarlık alanının tesbitini yapmalısın.garibanların.sonra büyük oymaların.sonrada karenin ,yılan başına iş açar.bu ağaçlar dikkatimi çekti neden dersen. 3 leme yani sistem gömüsü olabilirmi.3 leme doğru ise 4 ncüyü oklar yönünde bulacağız ki. hac tamamlansın.bana kalırsa kare yani 4 ncü orda.bu gizli şimdilik.

kabakburgiba

Operatör
flaroyal kardeşim.işin çok daha.bulman gerekenleri biraz aklına sokayım senin.bi köşede dursun.arazide aklına gelir.1. mezarlığı buldun var sayalım.2. 300 m civarında kiliseyide arayacaksın.3. kuyu ve lahitlere dikkat edeceksin. 4. biliyorsun,bunların su ihtiyacı var.su gözesi.5. biraz yukarlarda baş papazın kendini bulacan. daha devamı varrrr.

Turko

Uzman
Devasa bir mezarlık alandan bahsediyor. Çok hırpalanmış oymalar. Burada çubuk ile boşluk çek. Cihaz ile bak. Rast gelsin.

flaroyal

Member
@flaroyal kardeşim.işin çok daha.bulman gerekenleri biraz aklına sokayım senin.bi köşede dursun.arazide aklına gelir.1. mezarlığı buldun var sayalım.2. 300 m civarında kiliseyide arayacaksın.3. kuyu ve lahitlere dikkat edeceksin. 4. biliyorsun,bunların su ihtiyacı var.su gözesi.5. biraz yukarlarda baş papazın kendini bulacan. daha devamı varrrr.

İnşallah ustam uğraşalım.Şimdi kilise yönünü nerede aramam gerek? ve diğerlerini paylaşırsan

kabakburgiba

Operatör
ben olsam önce küçükten başlarım.şöyle yavaş yavaş bi tülenirim.cebimi ısıtırım.ondan sonra büyüklere sıra gelir.önce şu mezarları bi bul istersen.bi kaç tanesini bi aç.göz yaşı şişesi ve takılar çıkar ufakta olsa yeter.hem tecrübe kazanırsın.

flaroyal

Member
ben olsam önce küçükten başlarım.şöyle yavaş yavaş bi tülenirim.cebimi ısıtırım.ondan sonra büyüklere sıra gelir.önce şu mezarları bi bul istersen.bi kaç tanesini bi aç.göz yaşı şişesi ve takılar çıkar ufakta olsa yeter.hem tecrübe kazanırsın.
Mezarlar dediğiniz gariban mezarı olacak ve toplu olacak sanırım.Bölge her zaman selamet olmuyor onun için zor olanlar uğraşmayı tercih edeyim diyorum ki onunla da baya uğraşacağız sanırım.Varsa bildikleriniz lütfen paylaşın ustam

flaroyal

Member
Senin anlatımınla yada resimlerle nokta koymak zor çünkü nokta değil noktalar çok. Bu konuyu not ediyorum. Zaman ayırıp düşüncem üzerine dönerim sana.
Üstadım bölgenin detaylı bir videosunu çeksem daha iyi olur sanırım

timur964

konularim
cihaz göruntusunude ekleseydin ,yılanın kuyruk mu kafamı tarafında@flaroyalişallah netice alırsın