Göz işareti

deli firat

DOĞACI
Önceliklen konu sahibinden özür dilerim kardeşim seni az çok tanıdįgįm için latife yapıyorsun dedim ama seni bilmeyen biri olsa biz devletenmi çalıp çırpıyoruz diye anlayabilirdi seni bilirim o manada yazmadıgįnį uzatmayalım tekrar konu sahibinde özür dileriz

Renix

Bilgili Üye
sıkıntı yok kardeşler devam edelim biz gömü işine :)

Renix

Bilgili Üye
Bu kabartma bu bölgenin üstündeki kaya yüzeyinde temizledim tekrar çektim bir belirti olabilrmi dönem tarih olarak?

Son düzenleme:

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Esslamualeykum
Arkadaşlar yorumlarınızı sonsuz saygılar
Evet orada tarihi bir yapı var ama onun işaret
Olduğu kanısına nerden varsınız yada sizin o yapıyı işaret ne diyor neyi temsil ediyor
Anlamak istiyorum

Ben herzaman derim her tarihi figürü işaret olarak değerlendirmeyi evet o yapı bir şeyler anlatmış ama mezar yada hazine deyil kurbanlarım

Renix

Bilgili Üye
Ustam başından beri yazmaktayım buranın benim için önceligi tarihimi degilmi , tarhi yerse ki öyle oldugunu düşünmekteyim ona göre işlem yapılacak yani katalog oluşturuyorum bunu bakanlıga mail olarak gönderip gereginin yapılmasını isteyecegim . BBu aradada define ile alakalı 1 şey varsada onları ayıklayıp ona göre işlem yapmak şu an 1 kaya parçasını dahi ellemiyorum. Sizlerde ricam tarih olark bilginize denk geen yerler oldugunda beni bilgilendirinki ona göre devam edeyim. Son olaral aşagıda koyacagım resim hakkında sizin düşünceniz nedir kafkaslı ustam
Esslamualeykum
Arkadaşlar yorumlarınızı sonsuz saygılar
Evet orada tarihi bir yapı var ama onun işaret
Olduğu kanısına nerden varsınız yada sizin o yapıyı işaret ne diyor neyi temsil ediyor
Anlamak istiyorum

Ben herzaman derim her tarihi figürü işaret olarak değerlendirmeyi evet o yapı bir şeyler anlatmış ama mezar yada hazine deyil kurbanlarım

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Benim tel o resmî büyümeye uygun deyil bilgisayardan inceleme gerek birde o bölgenin bilgileri olursa memnun olurum mübarek

Renix

Bilgili Üye
bölge iç anadolu kırıkkale yozgat kırşehir 3 geni ortasında sayılır konun başında fotonun devamıda var
Benim tel o resmî büyümeye uygun deyil bilgisayardan inceleme gerek birde o bölgenin bilgileri olursa memnun olurum mübarek

Renix

Bilgili Üye
Bu fotoyada 1 göz atın lütfen