Görüntü

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Aciklanmis ama ispatlanmis degil hayirli formlar
Bu formda kaç kişi ıspatlar size cubuk kullanımını siz yeterki isteyin. Her şey zamanla insan inanmadıgı işe yarar şeyleri ötelerken, farkında olmadan bulutların peşine koşuyor Nitekim. Kürkçüyü bilirsiniz dönüp dolaşır gelir :) Her yol Farkındalıktan geçer!

Nil

Engellendi
20 yillik meslek hayatimda nice cubukcular gordum dinledim gozumle gordugum bosluk acan hic olmadi. Yokluktan cubuk ile ugrasiyor insanlar. Birde sahte teknolojiler yuzunden.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
20 yillik meslek hayatimda nice cubukcular gordum dinledim gozumle gordugum bosluk acan hic olmadi. Yokluktan cubuk ile ugrasiyor insanlar. Birde sahte teknolojiler yuzunden.
Ablacım Mala Ramac tan tut pulse Valf ardiyem doludur her tür her marka cihazla. En çok güvendigim ise cubuklarımdır. Evet çubukları bir ara öteleyip cihaza vermedigim para kalmamıştır.

Ayrıca Defineci başka şeydir. Sizin mesleginizdeki insanlar başka onlar istesede kullanamaz. Bu arada jeolog olarak biliyorum sizi, yanlış ise düzeltiniz. Arkilog olsanız ne yazar ? :)

Neyse ben sizi taktir ve ilgi ile takip ediyorum lütfen yanlış anlamayın.
Son bi düzeltme arayan Defineci değildir, bulan Defineci dir. Bunuda şu sitenin % 50 si bilir. Kim buluyor kim acıyor :)

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
Estagfirullah Sedegor burda sohbet ediyoruz ablam sorun yok.bilgi tokusturuyoruz. Arazide gezeken goruyiruz nokta atisi nice soygunlar yapmis ozellikle fransizlar. 1800 lu yillarda peki nasil yapmislar, diye arastirinca cubuk degil rezistivite cikiyor karsimiza. Mala denince sanki hemen herseyi bulur saniyorla r yok oyle birsey :) aradigin nesneye gore ve derinlige gore degisen antenleri var yanlis anten ile yanlis nesneyi ararsan mala da hikayemis dersin

Nil

Engellendi
hayırlı geceler ablacım

Niyo

Aktif Üye
Nil hayirli aksamlar ablacigim o program nasil calisiyor benimde var o sekil bir yer supelendigim