Görüntü

Nil

Engellendi
sy Sedegor usta baktığım kısımda tek oda mevcut geniş çaplı bakmadım etrafında başka hedefler olmaması imkansız hiç bir oda tek olmaz bu arada içindeki kırmızı metal

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
sy Sedegor usta baktığım kısımda tek oda mevcut geniş çaplı bakmadım etrafında başka hedefler olmaması imkansız hiç bir oda tek olmaz bu arada içindeki kırmızı metal
Nil

Nil Hanım tekrar bi ricam olsa geniş çaplı baksanız. Kordinatı isaretledigim yer simetrik olmayan oval bir kaya şekil olarak somun ekmeğe benziyor :) komple bakmanız mümkünmü? Yok derseniz canınız sağ olsun

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
Arkadaşlar Hepimize Teşekkür ederim konuyu gören 4 kişi ben bakarım ilgililenirim diye özelden mesaj atmış.
Bende bakıyorum az çok Dadaş25 ustam sağolsun .

Ama Nil Ustamın yere bakmasını istememdeki amaç, Hanım Ablamızın başka bir yöntem başka program kullanıyorum demesinden kaynaklıdır.

Yer ise avucumun içi gibi bildiğim bir yerdir. Amaç dogrumu doğruysa ne kadar doğru ve sapma varmı bunu teyit etmek içindir. Lakin Nil usta küçük bir parçaya yer verince olmadı.

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
Sy Sedegor usta , siz giderken biz geliyorduk derler ya , siz gibi nicelerine calisirligi ispatlanmis bir seyi birde size mi ispatlamaya calisicaz. Madalya mi takacaksin :)

Sedegor

Engellendi
Sy Sedegor usta , siz giderken biz geliyorduk derler ya , siz gibi nicelerine calisirligi ispatlanmis bir seyi birde size mi ispatlamaya calisicaz. Madalya mi takacaksin :)
Yok elbette madalyamız da yok! Ispatlamanızda gerekmiyor mecbur değilsiniz elbette. Harcamış oldugunuz zaman için teşekkürler.

Önemli olan bilindik yeri bire bir şekliyle yada az çok benzeri gibi şekliyle çıkarabilmeniz, sapma dahi olsa sizinde yararınıza olacak bir tecrubeydi.

Bilakis yanlış dahi olsaydı rencide olmayacaktınız inanın.
Çünkü ben insanın inandıgına değer verir, ona göre uslup takınırım. Biz Kaç yıl oldu, kimse bilmez, her kes dışlarken bu konuları hep arkasında durduk. Hutema nikli üyemiz vardı ilk bu konuyu Tüm sitelerde 3-4 yıl önce gündeme taşımıştı.

Ben bundan 7 yıl önce İsviçre'de Bilsiyasar mühendisleriyle bazı çalışmalar yapmıştım.

Yani demem o ki biz suya gideriz ama o suyu getirebilirmiyiz ona bakarız giderken!

Son düzenleme:

ragıp

Uzman
Sy @Sedegor usta , siz giderken biz geliyorduk derler ya , siz gibi nicelerine calisirligi ispatlanmis bir seyi birde size mi ispatlamaya calisicaz. Madalya mi takacaksin :)
estağfurullah Nil hanım. Sedegor Ustam dan sonra bende size kordinat vermeyi düşünüyordum
bak sustum :73:

abla dedik, bağrımıza bastık be abla :244:

Nil

Engellendi
Sy sedegor ve sy @ragip ustalar , yoruldum birilerine birsey anlatmaya ispatlamaya calismaktan. Sizleri tanimam sizlerde beni tanimassiniz. Kusura bakmayin sahsi bir mesele yok burada dostane yazisiyoruz. Sadece yoruldum, nezaken bakyim dedim insanlara sonu gelmedi:) bu sistemi ben icat etmedim ve saticisida degilim.buna ragmen ispat isnmesi enterasan bir durum.kac kisiyede ispatlandi, sadece bana zaman kaybi ve yorgunluk oldu. Teknoloji denince hemen calisirligii ispatla deniliyor. Cubuk olunca kimseden ses cikmiyor :) neyse ustalar hepimize rastgele

Sedegor

Engellendi
Sy sedegor ve sy @ragip ustalar , yoruldum birilerine birsey anlatmaya ispatlamaya calismaktan. Sizleri tanimam sizlerde beni tanimassiniz. Kusura bakmayin sahsi bir mesele yok burada dostane yazisiyoruz. Sadece yoruldum, nezaken bakyim dedim insanlara sonu gelmedi:) bu sistemi ben icat etmedim ve saticisida degilim.buna ragmen ispat isnmesi enterasan bir durum.kac kisiyede ispatlandi, sadece bana zaman kaybi ve yorgunluk oldu. Teknoloji denince hemen calisirligii ispatla deniliyor. Cubuk olunca kimseden ses cikmiyor :) neyse ustalar hepimize rastgele
Tamam Harcadığınız zaman için tekrar tesekkurler. Verdiğimiz yorgunluk ve rahatsızlık içinde Özür. Cubuk kullanımı ise Radyastezi kavramıyla acıklanmış bir bilimdir . Hayırlı Formlar.

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
Aciklanmis ama ispatlanmis degil hayirli formlar