Frekanslı alan taramalar konusu

izmitlii

Member
BMW kullanıcısı çok fazla o yüzden ispatlamaya gerekli bir durum yok, ama kimse hız sabitleme var bunu alın en iyisi bu demiyor.

Define ara denmedi, bahçende test yapabilirsin.

Faturayı herkes kesiyor.
Bu cihazlardan kaçını kullandınız, daha OKT yi övdüğünüz ürünün testini yapmaya yanaşmayıp en iyisi bu diyorsunuz. Kullanmadığınız o kadar ürünü neden kötülüyorsunuz, neye dayanarak kötülüyorsunuz, neden karşılaştırmadan en iyisinin o olduğuna inanmamızı bekliyorsunuz.
O cihazın ucundaki antenin ne işe yaradığını kaç MHZ lik sinyallerde kullanıldığını araştırmakla başlayın işe, sonra o antenle frekans verilebilir mi onu araştırın, adım adım gidersiniz. Elektroniğin E sini bilmeden cihaz övmekle o cihaz iyi bir cihaz olmaz.

Biri OKT en iyisi dedi, diğeri OKT yi övüyor, ortada yapılmış somut bir test yok.
Neyse biz tüm site ikna olduk. Hepimiz birer tane alıyoruz OKT den. Ucuzmuş ta üstelik. 360.000 TL.den 350.000 Tl.ye düşmüş, kaçırmayalım fırsatı.
Merak edip inceledim başarı kısmı doğrudur yanlıştır bilemem ama fiyata bakınnca yok artık dedim. Alana hayırlı olsun..

ramazan 24

Yeni Üye
BMW kullanıcısı çok fazla o yüzden ispatlamaya gerekli bir durum yok, ama kimse hız sabitleme var bunu alın en iyisi bu demiyor.

Define ara denmedi, bahçende test yapabilirsin.

Faturayı herkes kesiyor.
Bu cihazlardan kaçını kullandınız, daha OKT yi övdüğünüz ürünün testini yapmaya yanaşmayıp en iyisi bu diyorsunuz. Kullanmadığınız o kadar ürünü neden kötülüyorsunuz, neye dayanarak kötülüyorsunuz, neden karşılaştırmadan en iyisinin o olduğuna inanmamızı bekliyorsunuz.
O cihazın ucundaki antenin ne işe yaradığını kaç MHZ lik sinyallerde kullanıldığını araştırmakla başlayın işe, sonra o antenle frekans verilebilir mi onu araştırın, adım adım gidersiniz. Elektroniğin E sini bilmeden cihaz övmekle o cihaz iyi bir cihaz olmaz.

Biri OKT en iyisi dedi, diğeri OKT yi övüyor, ortada yapılmış somut bir test yok.
Neyse biz tüm site ikna olduk. Hepimiz birer tane alıyoruz OKT den. Ucuzmuş ta üstelik. 360.000 TL.den 350.000 Tl.ye düşmüş, kaçırmayalım fırsatı.
Bilader ortada somut test var videoları izle gör ha sana yetmezse git herhangi bir tarlaya göm altını okt yi götür test et eğer bulmazsa o zaman konuş.. Okt nin yaptığı somut testin üstüne test bilmiyorum ben. 350 bin o cihaza az bile okm ye 10 bin euro verip cihazı çöpe attım ben..

ramazan 24

Yeni Üye
Çok ta dallandirip budaklandirmaya gerek yok.
Türkiye'nin her yerinde para var.

Benim makinam şunu bulur, bu konuda netim ve ispatlarım dedikten sonra şu fiyata satiyorum diyen gerçeği soylemiyordur.

Bulanı icat eden satar mı?
Paraya hiç ihtiyacı olur mu?

Bu soruları sorduğunda da genelde başkaları da nasiplensin veya bu iş yasaklı iş v.s. topu taça atarlar.
İcat ettim dediğin şeyin düğmesine basip arazide açman zaten yasak.

Bu tür konularda yapılması gereken tek şey sallayıp geçmek. Ciddiye alırsanız üzülürsünüz.
Allah'tan gerçek cihazları yapanlar sizin gibi bencil değil. Adam hayatında kazma kürek tutmamış mühendis okumuş iki ünv bitirmiş sen ona diyorsun ki git kazma kürek eline al altın bul. Adamın beyni zaten altın.

Mehmetarkın

Member
Biz neler gördük bu forumlarda ve gerçek hayatta.. Bak şimdi konu okt alan tarama fiyati 360 bin lira.. 36 lira etmez 40 lira veren ahmaktir bunu herkez bilsin.. şimdi gelelim goygoycu yeni üyelere.. bunlar gelir 3 beş mesaj yazar tuzak kuran avcı gibi sonra avını daha doğrusu kerizini bekler.. diyeceksiniz ki ne biliyon.. çiğerlerini bilirim.. burada yaşananları bilirim. cihazlarini bilirim..14 senede binkere yaşadıģim hep ayni senaryo hep ayni taktik.. 6 ay sonra fiyati 200 bin.. 9 ay sonra 15 bin.. bir yıl sonra piyasada boyle bir cihaz yok.. yeni isimde yeni kişilerle yeni goygoycu takimiyla yeni cihaz.. bu kacinci.. ama keriz bol..

leblebici

Yeni Üye
Allah'tan gerçek cihazları yapanlar sizin gibi bencil değil. Adam hayatında kazma kürek tutmamış mühendis okumuş iki ünv bitirmiş sen ona diyorsun ki git kazma kürek eline al altın bul. Adamın beyni zaten altın.
Dolandiricilik masa başında oluyor zaten.
Eline kazma kürek almadan, test sahası bile kurmadan ben yaptım diye saftirik arıyor.

Eline kazma kürek almayan mühendisten kabzimal bile olmaz.

Frekansli alan tarama hicbir değerli metali bulamaz.
Bu bilimsel olarak imkansızdır.

Aksine iddia eden en ağır dolandırıcıdır.(nokta)

atasdibi

Bilgili Üye
Bilader ortada somut test var videoları izle gör ha sana yetmezse git herhangi bir tarlaya göm altını okt yi götür test et eğer bulmazsa o zaman konuş.. Okt nin yaptığı somut testin üstüne test bilmiyorum ben. 350 bin o cihaza az bile okm ye 10 bin euro verip cihazı çöpe attım ben..
Sırf OKT yi övmek için üye olduğun hiç belli olmadı :) Bir kaç üyelik daha al ki arada belki kaynarsın :) 5 mesajı var 5i de aynı konuya :)

Doğrudur 2 adet 50 cm 6 lik tek emaye bakır tel alıp 13 cm den kıvırıp le tel yapın çıkın araziye nerde birleşti çarpı yaptı orayı 4 metre derinlikte kazın ya mal çıkacak ya su çıkacak bahtınız kalmış birsey şansiniza.
Hay agzina saglik son noktayi koymusun.

Fevzi 0001

Yeni Üye
Bu cihazların hemen hemen hepsi savsatadan başka birşey değil.Biz hepsinde kullandık hep yalan dolan açıktan test yaparlar ama iş toprakta aramaya gelince birsuru şeye sinyal vermeye başlar kazarsin birdaha kazarsin hep boş bu neye sinyal verdi der durursun ondan sora hüsran yasatarsin yada kırar çöpe atarssin

satkatimu

Yeni Üye
Ustalar, bir cihaz var yerli yapım, frekans girilip radyo antenler vs barındıran bir sistemle arama yapıyor. Tabi bu alanda encok suistimal edilen bir alan, birçok para kazanma niyetinde olan kişiler bu alanı suistimal ediyor maalesef denk geliyoruz. Nedense L çubuklarin frekans ile desteklenmesi daha mantıklı geliyor. Kendimce bazı testler vs yapıyorum başarılı ve başarısız olduğum hususlar var. Frekans olayına yeni girdim. Her maddenin bir frekans değeri olduğunu biliyorsak. Lakin bazı altın gibi metallerin birden farklı frekansı olabiliyormuş, ayarı, maden damarı vs özelliklerine göre.

Yaşam enerjisi isimli bir kitap var bende, insanın sinirli iken, abdestli ve değilken vs gibi insan frekanslarını bilimsel incelemişler, sonuçlar enterasan. Bin sene önce frekans bilinmiyordu, çubuklarin yakaladığı frekanslarda yapışıp, ustanın tecrübesine göre bulunmak istenen bulunmaya çalışılıyordu. Sitede baktım bazı konular arasıa karışmış bilgiler var.

Frekanslı alan tarama tecrübesi ve bilimsel araştırma yapanlarimiz mutlaka vardır, tecrübelerini aktarirlarsa sevinirim.

Not: Yalan tarama diyecekler veya eline L çubuk dahi almayıp boş işler diyecekler hemen atlamasa sevinirim :))

satkatimu

Yeni Üye
Ustalar, bir cihaz var yerli yapım, frekans girilip radyo antenler vs barındıran bir sistemle arama yapıyor. Tabi bu alanda encok suistimal edilen bir alan, birçok para kazanma niyetinde olan kişiler bu alanı suistimal ediyor maalesef denk geliyoruz. Nedense L çubuklarin frekans ile desteklenmesi daha mantıklı geliyor. Kendimce bazı testler vs yapıyorum başarılı ve başarısız olduğum hususlar var. Frekans olayına yeni girdim. Her maddenin bir frekans değeri olduğunu biliyorsak. Lakin bazı altın gibi metallerin birden farklı frekansı olabiliyormuş, ayarı, maden damarı vs özelliklerine göre.

Yaşam enerjisi isimli bir kitap var bende, insanın sinirli iken, abdestli ve değilken vs gibi insan frekanslarını bilimsel incelemişler, sonuçlar enterasan. Bin sene önce frekans bilinmiyordu, çubuklarin yakaladığı frekanslarda yapışıp, ustanın tecrübesine göre bulunmak istenen bulunmaya çalışılıyordu. Sitede baktım bazı konular arasıa karışmış bilgiler var.

Frekanslı alan tarama tecrübesi ve bilimsel araştırma yapanlarimiz mutlaka vardır, tecrübelerini aktarirlarsa sevinirim.

Not: Yalan tarama diyecekler veya eline L çubuk dahi almayıp boş işler diyecekler hemen atlamasa sevinirim :))
evet malesef 1 den fazla frekans var hazır satıların hepsi yalan dolan arkadaslar onların tek sansı 500 mt alanı taradıgı için sanslı ve o alandada mutlaka altın vardır ve buluyorlar o alanda altın olmasa emin olun kayaya veya toza denk gelir medenler neyden uretiliyor ilk önce bunu bilmemiz lazım kayadan veya toprakdan :) yeterince acıklayıcı yazmısımdır umarım bizim yaptıklarımız 15 atım veya 20 atım cekiyor varsa yakalarsın yoksa emin ol :) dedigim seye takılırsın kaya veya topraga hepsini altın frekans kimlikleri var cunku onlarda bunların yavruları :) ne yaparsanız yapın mineral mis yok altın tozuna veya kayaya denk gelmiyor demeyin mineral resetlemeliy mis yok topraga frekans veriyormus vs hepsi yalan tek yapabildikleri belirli gram ustunu bul bana diyor oyle bi kayaya denk gelirsin ki islesen 500 gram altın cıkar.piyasada satılan cogu cokluyu arıyor olmayan bölgede tarama yapınca metrelerce alta buluyor onada hazine diyorlar ama degil.umarim acıklayıcı olmustur.

BMW-45

Aktif Üye
Yine bu konu açılmışken yazayım dedim. Dünyada bulunan her metalin kendi frekansı var. Farz edinki beni arayacaksınız, numaram da kimsede yok. Arayın bulun beni dersem bulamazsınız. Azerbaycanda olan tüm numaraları çevirmeniz lazım telefonunuzdan, tüm numaraları çeviriirseniz bulursunuz beni bir şekil, buda malesef mümkün diyil. Ama benim numaram telefonunuzda kayitlisa hemen ararsınız bana ulaşırsınız. Altında böyledir onun frekansını bilirsen ona ulaşırsın. Malasev bu cihazları üretenler altının doğru frekansını ya bilmiyordur yada vermezler. Ben yakınlarda Türkiyeye gelicem, kafamda soru kalmasın diye bu cihazları üreten 2 ayrı ayrı kiçiyle buluşub test yapmayı düşünüyorum. Kafamda neden soru var derseniz bu kadar insanların yazdıkları sana bir şeyler söylemiyormu diye bilirsiniz ama benim kafamdakl soru bu cihaLarın iş yapıb yapmaması diyil, bu frekans olayinin gerçek olduğunu düşündüyüm içindir. Mesala arabada radyoyu dinlerken hangi radyoyu dinlemek istersen onun frekansını girerek dinliyorsun, ve o frekansda başka radyoyu dinlemek mümükün diyildir. Arabamla giderken bazen oluyor radyo dinliyorum yanımdan geçen arabada okuyan şarkıyı bir anlık benim arabada okuyor, araba benden uzaklaşınca kendi radyomu dinlemeye devam ediyorum. O arabayı durduruyorum soruyorum kardeşim radyomu dinliyorsun hayir diyor, önceden arabasına monte etdiyi içerisinde hafıza kartı bulunan bir cihazla radyo üzerinden arama yaparak kendi seçib karta kayd etdiyi şarkıları radyonun ona bulduğu frekans üzerinden dinliyor. Şimdi bende kendi arabamda aynı freaknsda radyoyu dinlerken bir anlık o araba benim yanımdan geçerken onun şarkısı benim arabamda okuyor. Bu yüzden bu frekans olayının gerçek olduğunu dşünüyorum. Yer yüzünde bulunan her şeyin bir frekansı vardır. Bu ses dalgasıdır. Onun bulunması zor diyildir diye düşünüyorum. Ama altının doğru frekansını bulmak lazım, boşluğun frekansına yakın bir frekansının olduğunu düşünüyorum. Pover pulse manyometre kullanıyorum, bu cihazlar boşluğa verdiyi rengin mavi olduğunuda kullananlar bilir, benim denemelerimde altınında gümüşünde mavi rengde olduğu bir çpk kere gördüm bu cihazlarda. Frekansınında boşluğa yakın olduğunu düşünüyorum. Piyasada 5250 5100 diye yazılan frekansların yalnış olduğunuda düşünüyorum. Bu yüzden gelcem test yapcam. Bir tane iyi bir mühendis arkadaşım var burada onuda götürücem Türkiyeye. İkna olursak bu cihazdan birini alacam. Burada bulunan arkadaşlara özellikle ilgisi olan arkadaşlara test videolarını, arazide bir şeyler bulursam onunda videosunu cihazım iş yapıp yapmadığını söylerim videolarınıda vatsap üzeriinden atarım. Ama alırsam tabii ki.