Eşkiya belgeleri.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
bilgiler ve sohbet için teşekkür ederim kıymetli ustam.
mezarı biliyorum. ama oraya ben bir şey yapamam. dedektör dahi sinyal verdi.
aşağıdaki beyaz aracın sol arka tekerinin dibinde mezar başlıyor
Ekli dosyayı görüntüle 184199
Yaparsın. Zor gibi gözüktü güne bakma. Çok kolay girişi var bulursun iki üç gün git orda sağa sola bak düşün ama yerinde. Düzgün resimleride gönder buluruz inşallah girişi.
Horasandanmı tırsdın :) yaparsın

Son düzenleme:

ragıp

Uzman
Yaparsın. Zor gibi gözüktü güne bakma. Çok kolay girişi var bulursun iki üç gün git orda sağa sola bak düşün ama yerinde. Düzgün resimleride gönder buluruz inşallah girişi.
Horasandanmı tırsdın :) yaparsın
benim izin günüm cumartesi bu gün iznimi kullandım. haftaya bir gideyim. yeni fotolarla gelirim inşallah. aracın durduğu yer. saya yolu. ana yola da mesafesi 50 m
en son birileri karot salıyorlardı. uğraşan vardı. hayırlısı nasip be dostum
ben çıkmalıyım. yarın sabah saat 7 de mekan açıcam inşallah
izninle iyi geceler
allah razı olsun her şey için
selametle

Esteban74

Editör
Esteban74
Kardeş domuz demeyelimde yatan bir hayvan olarak düşünülebilir.
Net işaret değil yani

Taşın dibinde moloz taşlar var gördünmü ve ordaki toprak ellenmis gibi bi dene orayı şansına.
Ustam... yakın çevreyi şöyle bir anlatayım. Bu bölgede yakın mesafede tapınak veya şapel olarak kullanılmış bir yer var.( meryem ana ile alakalı olabilir)
Bu bölgede karşılaştığım işaretler olarak.... Tavuk , Kaplumbağa , vajina , penis, aslan , Domuz, hayvan ayak izi , mihrab gibi işaretler var.
1_) Ayak izini tek olarak değerlendirsek çözümü için ne yapmalıyım... 2_)nal ile beraber düşünürsek çözüm için ne yapmalıyım. 3_) Domuz ayak izi dersek çözü için ne yapmalıyım.
Ustam zamanım çok. Araştırmayıda seviyorum. Siz bana bu üç ihtimalin de çözümünü belirtirseniz , araştırırım...
Saygılarımla

İndiana jones

Editör
Bugün eminağa değirmenine gitcem nasip olursa değirmene yakın yerde kabartma balık isareti varmış kayada ona gitcez değirmenide sana atarım sedegor usta

mayhem

Co Admin
Co Admin
odin çok şey var burda fakat tezgahı kurmuşlar çoktan pikniğe gider gelirsin gibime geliyor sadece .