Eşkiya belgeleri.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Arkadaşlar elinde belge ve eşkiya belegeri hakkında bilgisi olan arkadaşlarla olayı müzakere etmek isterim.

Bana göre Eşkiya belgeleri gerçektir. Ama tek bir nüsha tek bir kayıttır.

Bu kayıtlar ortaya konulmuş 7 ayrı kişi tarafından farklı şekilde kaleme alınmış, Biz cahil definecilerle alay edercesine bir muammaya sürüklemişlerdir.

Ortada gezen belgelerdeki gömü miktarları doğru olmakla birlikte üç aşağı beş yukarı, yerler isimler mevki ve muhitler asla o sahte belgelerde yer almamıştır.

Gerçekte 7 bölge her bölgede 12 mevkii her mevkide 39 ayrı gömü olmakla birlikte toplam da 3276 yerde ayrı gömü sistemi vardır.

Bunlar kimi Volkan kimi Manukya gibi zikredilsede sistem aynı eldir.

Osmanlı'yı yıkma amacı olan, icanadulu Karadeniz ve Trakya bölgelerinde at koşturup kaos yaratan cetelerdir.

Her çete resisinin grubunun başı Volkan Woyvoda gibi isimlerle zikredilir.

Sahte belgeler işe yararmı ? Cevap evet!

Ama bu belgelerle asla yer aranmaz çünkü adres hep yanlıştır. Ama belgedeki bir yer bulununca zincir çözülür. Çözülen zincir yürüme mesafesindeki 4 saatlik 360 derece her yeri kaplar. Bu mesafede 39 ayrı gömü saklama sifrelerine ulaşılabilir. Ancak diğer bölge ve mevkikere götürmez. Kimse çıkıp köy dere köprü kilise değirmen aramasın o belgelere istinaden çünkü hiç bir zaman Ali beyin degirmenini Ali beyde bilmez.

Aramayla değil, ya rast gelecek, yada gerçek belgeden gerçek bilgi olacak buda olasılık olarak zorki zaten Türk kadını böyle bir evlat doğurmaz lafını yabana atmamak lazım.

Demem o ki desadüf bir ize ulaşan konu acarsa elimizden geleni yazar cizeriz.

Son düzenleme:

ragıp

Uzman
Kıymetli ustam, daha evvel konusunu açtığım bir işaret vardı. sonradan öğrendim ki
konusunu açtığım işaret, eşkiya belgelerinde geçen bir işaretmiş.
emin olmamakla birlikte tarafıma nokta söylendi. güvenemedim. dedektör iş yapmadı
öylece duruyordu. daha yeni 21.02.2018 günü tanıştığım, eşkiya belgeleri konusunda kendisine göre uzamn biri ile muhabbet ettik
kişi yeri bilmemekle birlikte, daha evvel uğraştığım yeri, taşı bana bire bir anlattı

dolayısı ile eşkiya günlüğü mevcut ve gerçek. lakin benim elimde tam metin yok
olsa iyi olurdu

Smokin

Moderatör
Moderatör
Kıymetli ustam, daha evvel konusunu açtığım bir işaret vardı. sonradan öğrendim ki
konusunu açtığım işaret, eşkiya belgelerinde geçen bir işaretmiş.
emin olmamakla birlikte tarafıma nokta söylendi. güvenemedim. dedektör iş yapmadı
öylece duruyordu. daha yeni 21.02.2018 günü tanıştığım, eşkiya belgeleri konusunda kendisine göre uzamn biri ile muhabbet ettik
kişi yeri bilmemekle birlikte, daha evvel uğraştığım yeri, taşı bana bire bir anlattı

dolayısı ile eşkiya günlüğü mevcut ve gerçek. lakin benim elimde tam metin yok
olsa iyi olurdu
Ustam bende de bir metin vardı ama devamı yok . Herşey tamam lakin son belirleyici can alıcı yer yok . Bütün metinler de illa ki bir noksanlık mevcut. Eğer ki tüm metinler doğru ise metinlerde şifreleme söz konusudur.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Bende ki belge de ki yeri araya araya tüm dağ tepe ne varsa taradim. Bi tek yerde sabit kalındı. Değirmen dereler tamam şelale yok. Tarife uyan şelale var Bu sefer değirmen yok . Mağara dan soz edilmiş bulmak imkansıza yakın . Baktım olmuyor bıraktım. Gel zaman git zaman derken baraj yapımı sırasında mağara bulundu. Olaya devlet baba el atınca bizde uzak durduk

ragıp

Uzman
@ragıp bu sahte değilse kurt kafasının baktığı yönde açık net magra girişi varmı varsa bu degirmenin biri o magradır.

Köpek izide doğru yerse degirmende yani magrada sunu canagı yakınında
Ekli dosyayı görüntüle 184176

daha geniş foto ustam.
tam ortadaki kayadaki oyuktan paranın alındığı aşikar.
diğer ana malın durduğu kanatindeyim. bu civarda mağara yok
mağara olabilecek bir yerde yok.
suyun geliş istikametine doğru 100m ileride çok muntazam kuru bir duvar ile
dere bölünerek, değirmen bendi yapılmış. dere doğudan batıya akıyor.
daha doğuda ise kudret hamamlarıda mevcut. henüz gidip inceleme fırsatım olmadı
nasip,

mayhem

Co Admin
Co Admin
Daha öncede aynı konuyu açmışsınız sedogor . Ordaki yorumum ve yorumları buraya taşımamı istermisin birleştirelimmi konuları :3:

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ekli dosyayı görüntüle 184176

daha geniş foto ustam.
tam ortadaki kayadaki oyuktan paranın alındığı aşikar.
diğer ana malın durduğu kanatindeyim. bu civarda mağara yok
mağara olabilecek bir yerde yok.
suyun geliş istikametine doğru 100m ileride çok muntazam kuru bir duvar ile
dere bölünerek, değirmen bendi yapılmış. dere doğudan batıya akıyor.
daha doğuda ise kudret hamamlarıda mevcut. henüz gidip inceleme fırsatım olmadı
nasip,
Bence hiç bir yere gitme belgelerle alakalı bir yer değil.

O oyuktanda para felan alındığı yok. Su kutsal su korur diyor burda. Yamaca doğru çık mezarı bul. Fena bir mezar değil. Derede değil mezar sağ kolun üzerinde yamaçta

Ama eşkıya belgelerindeki değirmen tabirinin biri aynen bu resimledigin yer gibidir. Yani kuru duvarın olduğu yer değil burası degirmendir olasılık tabi.

Son düzenleme: