En basıt cubuk nasıl yapılır

poseidon2023

Uzman
:72: 35 olanda var ikisi bir arada olanıdavar alantarama ve 3de olanı 60 aramızda kalsın üzerinde calıştıgımız 3de makina var 120 bin satışa koyacam ve satmaya yetiştire miçem diyem

poseidon2023

Uzman
niye yanlış anlıyayım bilği paylaşmak niyetimiz dediğim ğibi tesbihi tutup dua kuyon şakül gibi yon gösteriyor mazemenın üzerinde dayre çizer @mayhem

mayhem

Co Admin
Co Admin
zaten ne kadar altın var bulduk çıkardık kalmadı bitdi elmasamı geçtik elmas pahalı haliyle bunu bulan makinada 1 lira olcak hali yok kahkaha

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
:72: 35 olanda var ikisi bir arada olanıdavar alantarama ve 3de olanı 60 aramızda kalsın üzerinde calıştıgımız 3de makina var 120 bin satışa koyacam ve satmaya yetiştire miçem diyem
Öyle o paralara alan varsa bendemi bu işe başlasam :) bilgi birikim ve kendime yaptıklarım var :(

En maliyetlisi bana 200 TL Ye mal oldu bu 5 ayrımlı kemik boşluk altın gümüş bakır .
Desene ben bunu 10 binliraya satarım.

Yada site üyelerine devreyi kurulumu çalışma prensibini verip yaptırsammı iyilik için :(

Yoksa sen cokkk para istiyon kardeş. Düş hele düş satacaksan maliyeti ne ki :(

mayhem

Co Admin
Co Admin
yok ben öyle düşün memiştim belki gümüşten yada pirinçten yapılıyordur diye düşünüyorum olmazmı.

Sedegor

Engellendi
ağa firakanstan bahsediyodun elmasın yokmu

Ekli dosyayı görüntüle 130184
buyur @Sedegor
Orda elmas yazıyor onu gorüyorumda bende bir parça elmas var ben frekansını bulamadım bunun yapısını çözen çözmüş tamamda. Frekansını sen bulduysan ve sakınca yoksa yazarmısın.

3-30 Hz ayar yaptım olmadı bir türlü. Çokta ugraşmadım gerçi Elması kim kaybetti ben bulayım diye :(

Ayrıca her Elmasın frekansı aynı değil demi, sen hangi Elmasa göre ayarladın

Son düzenleme:

poseidon2023

Uzman
ağa ğüzelim ülkemiz okdar zengin ki daha 1000de 10 çıktı yani çıkarmak ile bitmez diyem

elmas yükte hafif canlıda ağırrrrrrrr

@mayhem

poseidon2023

Uzman
anna karnına bakılıyor ultrasonla bebegin yüzünü net ğörüyon bu 4 de oluyor şöyle düşün 10metre altta odada su ibriği var bunu netolarak görüyon alt şişkinliği bögazını tutma sapını su akan yerini net olarak derinlini ölçüyon böyle bir makina var gerisini sen düşünnnn @Sedegor

Sedegor

Engellendi
anna karnına bakılıyor ultrasonla bebegin yüzünü net ğörüyon bu 4 de oluyor şöyle düşün 10metre altta odada su ibriği var bunu netolarak görüyon alt şişkinliği bögazını tutma sapını su akan yerini net olarak derinlini ölçüyon böyle bir makina var gerisini sen düşünnnn @Sedegor
Hımm Gpr diyorsun yani o halde o para az.

Ben marka vermeyimde 75 bin dolara aldım Gpr yi.

Marka yazınca Menderes de özelden bana yazıyor :(

Senin bu konuyu bizim Kaan var O görmesin ama!

Birde Hüseyin Bey Elektirik mühendisi oda senin gibi başladı ama alan tarama değil onunki geçen yıl patend aldı. Millette memnun.

Ama sen bu işi basardıysan TUbitak dakilere yazıklar olsun. 5 yıldır 5 mühendis uğraşıp duruyor!

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
10 kuruşluk telden nereye geldiniz şimdi bu teller işe yaramıyormu bu pahalı olanlar dahamı iyi alalımmı yani elmas bulandan :200:

poseidon2023

Uzman
dediğin makina 75 bin dolar diyon hanği makina biliyorum doru düzgün işyapıyormu yok

benim dediğim makina dediğim gibi çalişaçak iki senedir üzerinde çalışıyor yazılımçı çoğu bitti azı kaldı