Elektrikten anlayan kurabilenlere. hediyem olsun.

anatolian

Yeni Üye
Mal bulanındır ustamızın çalışmasının devresi de benden olsun. Yalnız burada 1K ve 10K iki adet Potansiyometre kullandım daha fazla ayarlama imkanı veriyor. Yani kare dalganın T1 (Artı voltaj diyelim daha kolay anlaşılması için) ve T2 (Eksi voltaj diyelim) zaman aralıklarında daha geniş bir ayarlama için. Şunuda hemen söyleyeyim T1 ve T2 zamanlamasının ikisi de Artı voltajdır eksiye düşmez. Baskı devresini yüklemek istedim ancak site pdf dosyaları için alan sınırlaması koyduğu için yüklenmiyor kompenantların değerlerini devrenin üzerine yazdım.
Yapmak isteyenlere bir nebze katkımız olursa ne mutlu.

Ekli dosyayı görüntüle 203136

anatolian

Yeni Üye
İnşallah usta birilerinin işine yarar. Ancak dikkatli olmak lazım Radyestezi ilimine karşı bir davranış bizimki bazı ustalar pek sıcak bakmıyor.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
anatolian Okonuyu iyi bılırım. şuan hayatta. Olan ve aylık en az yüzellibin kazanan. Biri var unuversıte de tezını hazırlamış sunum yaparken. Haklısın ama burda. Senı destekleyemeyız. Bize ve kuruma odenekler. Bılıme dayalı fıkır ıcın verılır. Deyince bu eleman resto cekmiş cıkmış. Şuan ulkede ve yurtdısından davet alıyor. Bırbucuk mılyona malolacak jeoteknık aramaları. Ondadır bir. fıyata yapıp. Maden yatağa su yatağa buluyor ekmeene bakıyor. Bu geçektir

murat26

Aktif Üye
Isler cok yogun arada bakabiliyorum.insallah olumlu sonuc aliriz.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Kardeş buna ilave devre göstermiş konuda biri ama bence o devreye gerek yok bunu tamamladığında kendın musayıt olduğunda bole kanalizasyon atıksu gıderı gıbı buyuk bosluk arda Bı dene nasıl tepki verecek ama sen musayıt olduğunda cunku bıkere randıman aldın ı omur oyu kullanılır acele etmeyelım

anatolian

Yeni Üye
Kardeş buna ilave devre göstermiş konuda biri ama bence o devreye gerek yok bunu tamamladığında kendın musayıt olduğunda bole kanalizasyon atıksu gıderı gıbı buyuk bosluk arda Bı dene nasıl tepki verecek ama sen musayıt olduğunda cunku bıkere randıman aldın ı omur oyu kullanılır acele etmeyelım

O biri sanırım ben oluyorum.