El İşareti

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a değerli kardeşim ben yemin ederim bu burdadır demek el işareti üstadın dediği gibi yeminli para der.
Kesinlikle 10 metreyi geçmez ya bulunduğu kayada veye altındadır yada önündedir elini işaretin üstüne koyduğun zaman parayı görüyosun demek .
Saygılar ve sevgiler

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
el işareti gerçek kalp işareti sonradan çizilme
her zaman söylüyoruz yapmayın diye o el işaretini kıranın var ya .....:113:

el işaretinin kırılan kısmında yardımcı işaret varmış onu öğrenmeye çalışın kıran kimse mutlaka biliniyordur
o yardımcı işaret yön vberiyordur
şayet bulamazsanız ayak izlerinin toprağa girdiği yeri takip edin

kabakburgiba

Operatör
hiç korkusu olmayan bi el işareti çok titiz davranmak gerek bilginiz yokssa sonuç acı olabilir:242::136::19:
ben çaktırmadan uyarmıştım yeminli para diye.bak ustam benden daha açık yazmış.uzakkkk durunnnn buradan.kalp,el, daha kimbilir neler.orda bide papaz vardır,ya su dökünce görünür,yada belli zaömanlarda görünür.daha basitleri aranmalı.işi bilen vede bilgili birisi,tecrübeli birisi varsa bunu bilmem.ama tekrar söylüyorum.cahilce,üstün körü buraya el sürmeyiniz.can dan daha önemli ne olabilirki .senin iyiliğin için yazdık.kusura bakma yinede sen bilirsin.

Metehan0770

Aktif Üye
O işareti kıran deyus acaba muradına erebildi mi? Şimdi el işareti tam olsa idi daha rahat konuşurduk, normalden uzun ya da kısa, veyahut eksik bir parmak var mı? Elin hemen yakınlarında bir yardımcı işaret daha olmalı, küçük bir işaret.
Zannedersem bu sağ el, sağ elinizi işaretin üstüne koyup sol tarafınıza bakın, dikkat çeken bişey var mı? 2. bir ihtimal ise, karşıda üçleme yapan bişeyler var mı; büyük ağaç,yığma ve ya mağara?

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
el işareti gerçek kalp işareti sonradan çizilme
her zaman söylüyoruz yapmayın diye o el işaretini kıranın var ya .....:113:

el işaretinin kırılan kısmında yardımcı işaret varmış onu öğrenmeye çalışın kıran kimse mutlaka biliniyordur
o yardımcı işaret yön vberiyordur
şayet bulamazsanız ayak izlerinin toprağa girdiği yeri takip edin
kalp işareti baya farklı kazıma falan değil içinde farklı bir ok varmış bozmuşlar ben biraz uğraştım gerçek mi diye maalesef zarar veremedim sanki cam levha altında çizilmiş gibi el işaretini bozanı bulamıyoruz bulsak zatev dövcez :113: :D :D

ayak izlerinin toprağa girdiği kısım yok kayalıkta uçurumun kenarından 1 metrelik bir toprak var kayalığın üstünde oraya kadar geliyor sonrası yine kayalık

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
ben çaktırmadan uyarmıştım yeminli para diye.bak ustam benden daha açık yazmış.uzakkkk durunnnn buradan.kalp,el, daha kimbilir neler.orda bide papaz vardır,ya su dökünce görünür,yada belli zaömanlarda görünür.daha basitleri aranmalı.işi bilen vede bilgili birisi,tecrübeli birisi varsa bunu bilmem.ama tekrar söylüyorum.cahilce,üstün körü buraya el sürmeyiniz.can dan daha önemli ne olabilirki .senin iyiliğin için yazdık.kusura bakma yinede sen bilirsin.
hayırlısı :)

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
O işareti kıran deyus acaba muradına erebildi mi? Şimdi el işareti tam olsa idi daha rahat konuşurduk, normalden uzun ya da kısa, veyahut eksik bir parmak var mı? Elin hemen yakınlarında bir yardımcı işaret daha olmalı, küçük bir işaret.
Zannedersem bu sağ el, sağ elinizi işaretin üstüne koyup sol tarafınıza bakın, dikkat çeken bişey var mı? 2. bir ihtimal ise, karşıda üçleme yapan bişeyler var mı; büyük ağaç,yığma ve ya mağara?
eksik parmak yok el tam oturuyor işareti kırmasa bulması çok rahat olurdu artık kim kırdıysa ermiştir muradına herhalde etrafında yardımcı işaret yok işaret parmağı yönünde 1-2 metre üstünde kalp var serçe parmağı yönünde 3-4 metre sonra ayak izleri var 5 tane görnürde sol tarafa bakınca dikkat çeken bişey yok çalılıklar falan var yığma yok mağara yok varsada kapalıdır

Zaman

Bilgili Üye
kabakburgiba ustam s.a. el işaretinin tehlikesi hakkında biraz daha açık bilgi verirmisiniz..tuzak vs biseymi yoksa üç harflilerden midir tehlikesi..bendede var benzer isaretten