El İşareti

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
işaret parmağı yönünde kalp işareti ve serçe parmağı tarafında ayak izleri var uçurumun kenarına doğru yolun aşağısında belli eski yerleşim yeri var sadece birkaç yapının temeli kalmış

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Elin sag tarafinda yakin yada biraz mesafeli duzluk bir alan olmali, orayi resimleyebilirmisiniz. Birde elin daha genis resmi varsa kayada kapama olmali. Tam cepheden elin oldugu kayayi sagli sollu resimleyebilirmisiniz. Selametle kal

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
Elin sag tarafinda yakin yada biraz mesafeli duzluk bir alan olmali, orayi resimleyebilirmisiniz. Birde elin daha genis resmi varsa kayada kapama olmali. Tam cepheden elin oldugu kayayi sagli sollu resimleyebilirmisiniz. Selametle kal
elin sağ tarafında yani serçe parmak tarafında ayak izleri sonrasında uçurum var baş parmak kısmında yaklaşık 10 metre sonra küçük kuru bir dere var elin alt kısmında aralıklı delikler var ölçerek bulmuştum tam hatırlamıyorum maalesef

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
bunlar baş parmağın oldu taraf

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
burası beni şüphelendiriyor

28karayel28

Moderatör
Moderatör
El işaretinin yakın çevresindeki, değişiklik ve farklılık arzeden kayalarda kaya kasa araştırması yapmanızda fayda olabilir.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Suphelendigin yer elin oldugu kayami ve sol tarafinami dusuyor. Elin sag tarafinin resimleri yokmu kardesim, ucurum kac metre sonra basliyor. Biraz bilgi verebilirmisiniz.

Turko

Uzman
Fotoğrafın sağ üst köşesinde işçilik var kayalar da , o tarafın fotoğrafları varsa paylaşın orayı da görelim. Ayak izi de önemli seni aradığın yere götürecek olan onlar.

kabakburgiba

Operatör
el işareti yeminli para değilmi arkadaşlar.