Dipsiz Göl (Algi operasyonlarina devam )

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Selam arkadaşlar : Konu dipsiz göl , iyide ben şahsen buraya göl diyemedim, Nedeni bu bir göl degil , Yani göl olmasına sebep, cevreden toplanan sudur ,Çevresinden yagmur ,kar sularını toplayan bir göl , Burası bir göl gibi gorünsede burası ARENA ya benziyor. Yinede siz daha iyi bilirsiniz buna eminim Saygılar
Ne yaptın hacı ?

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bende kültür bakanının dediğine takıldım 1000 den fazla izin verilmiş hiç birinde bulunmamış.. At yalanı .................... .... çok komik bir söz bu...

Kamhi Leonard

PiSaGoR
bende kültür bakanının dediğine takıldım 1000 den fazla izin verilmiş hiç birinde bulunmamış.. At yalanı .................... .... çok komik bir söz bu...
Benim babam bunların Hepsiiiiii Aynı B - - - - laciverti buda komik deyil ama bunlar içine aklıma gelen başka terim bulamadım ?

Kamhi Leonard

PiSaGoR

baykan

Bilgili Üye
Benim aklıma bir hadis geldi, diyor ya ahir zamanda hırsızlar, yalan söyleyenler, dogruları saptıranlar, zalim ve katiller itibar görürken; dürüst ve doğruyu söyleyenler itibar görmeyip yalancı duruma düşecek. Ben şuan bu durumu yaşadığımızı hissetim. Bunlara ne kadar haykırarak bunu söylesende kulakları var duymazlar, gözleri var görmezler. Derdimizi anlatmak bu kadar zor olmuş bu devirde işte. Hak ve adalet ölmüş maalesef ben şahsen yastayım bra.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Eski duruma getirmek ruhsat sahibi uhdesi "sorumlu" idi ,Şimdi ise bu masrafları devlet yapıyor....????
Bilen zaten biliyor bilmiyende devlet sahip çıkıyor diyip şak şak ga devam ediyor ...
Devlet yapmicakta Ben mi yapacam kendi hatasını bir zahmet ortsun
Bir kez De olsa ama onu hiç olmasa biz definecilerin vebalini almadan yapsaydı makbule geçecekti ??