Değerli ustalarim yardimci olur musunuz??

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
timur964 ustam ben kadikadi25 in parası var taşıyamıyor .. çuvalların içinde yardım lazım şuradan şuraya taşıyacak ...öyle zannetmiştim bende belfıtığı olduğu için ben yardım ederim diyemedim ...sen 1 zahmet şu çuvalın ucundan tutta yardım et bari .

Prometeus

Member
Ustalarım çok teşekkür ederim yorumlar için isretlerin kuzeyi tamamen uçurum islem yapilamiyor güney yönde ise y harfinin bir kolu yönünde heykel cikarilmis diye bir soylenti var ama diger yönde herhangi bir bulgu henüz yok

Prometeus

Member
Sedegor ustam oymanin yapildigi kaya güneye dogru egimli su dökünce guney bati tarafina düşüyor

Nil

Engellendi
Y nin yön verdiğini ve genelde uzun tarafının istikametinde olduğunu düşünüyorum, çünkü birçok kez açılmış şekillerini görmüş lugum var, bu arada biri kıymetsiz demiş :) yok öyle bişey en kiymetliler her daim tasa koyulanlardir.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Y nin karsisinda dere var mi?

Nil

Engellendi
Uzun tarafı Y alt çizgisi farklı gibi geldi ,daha uzunmus gibi geldi

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Y nin açık uç tarafında, yani ağacın oradan kayayı komple görecek şekilde bi fotoğraf varmı? hemen altındaki kayalar örülmüş gibi duruyor. Bir levye ile birtanesini sökmeye çalış. arada harç görürsen muhtemel doğru yer burasıdır. değilse ağacın oralarda zemin altı oda yada tünel olması lazım.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ağaç dibinde boşluk bak derim v ters duruyor...