Define kitabı

Zeki097

Yeni Üye
İşaretlerin sırrı kitabı nasıl bir kitap

sanal defineci

Bilgili Üye
yazıldığı dönemde türkiyede define konusunda bilgi sıfır olduğu için en azından bu konuya ilgiyi arttırmıştır..içersinde çözülmüş ve çözülememiş bir takım işaret kataloğu vardır..bi kısmı kulakdan dolma bilgilerdir..çözümlemeler yüzde yüz doğrudur diyemeyiz..daha çok anadolu medeniyetleri,rome ve osmanlı dönemi şehir haritaları,sanat tarihiyle alakalı genel bilgiler mevcuttur..bir seri halinde yayınlanmıştır...

aykesdan

Member
Piyasada bulunan tüm define, tılsım, medeniyetlerle ile alakalı kitapları zamanında alıp okudum elbette faydalı bilgiler öğrenip bunları deneyimledim ancak bu iş bir fiziği bir matematiği olsada kitaplarla birebir uyan bir iş değil her zaman iki kere iki dört etmiyor ne yazık ki. Tavsiyem gerçekten iyi ustalardan işi gerek sahada gerek teoride öğrenip kitaplarla da desteklemek olacaktır.

Karabulut

Operatör
Bulmaca gibi düşün Bul karayı al parayı 😄

Sultansuleyman

Yeni Üye
Piyasada bulunan tüm define, tılsım, medeniyetlerle ile alakalı kitapları zamanında alıp okudum elbette faydalı bilgiler öğrenip bunları deneyimledim ancak bu iş bir fiziği bir matematiği olsada kitaplarla birebir uyan bir iş değil her zaman iki kere iki dört etmiyor ne yazık ki. Tavsiyem gerçekten iyi ustalardan işi gerek sahada gerek teoride öğrenip kitaplarla da desteklemek olacaktır.

Merhabalar bir arkadaşıma hediye olarak bu tarz bir kitap almak istiyorum hangisini önerirsiniz. Kapsamlı detaylı bişey olmasını istiyorum.

blueverse

Bilgili Üye
bak güzel kardeşim şimdi sana küçük bir örnek vereceğim 1 küp altının var ve saklayacaksın ve sonra gelip almak için işaret bırakacaksın kendine göremi işaret bırakırsın yoksa herkesin bildiği şekildemi ?? daha çok örnek veririm ama ne demek istediğimi anlarsan köfteyi yersin kal sağlıcakla :)

Sultansuleyman

Yeni Üye
Ben hediye kitaptan bahsettim siz farklı bişeyden aynı dili konuşmuyoruz.