Dedektör

R

remuss

Misafir
remuss Amisos avır kyzıkos mu stringer 2 mi yardımcı olur musun
nerde çalışacaksın, ?
yer mekan kimler yaşamis yüzeysel de bir şey çıktımı ?
pullukmu çıkardı ?
nekropol mu kilisemi nasıl çalışacaksın en derin kaç cm den emare çıktı birsürü soru var bunları göz önünde bulundur 18 19 khz işini görür 30 cm de
gerçekçi olalım kimseyi kandırmaya gerek yok

yardım

Member
hocam yeri gelecek 1 metreye kadar çalışacam ben oda mezara bakacağım artı yüzeyselde çalışırım bunun için lazım remuss

R

remuss

Misafir
cubuk çalış biraz kendine alıştır yaza kadar
enerjini metale ver
1 mt diye birşey yok o teknoloji yok plse te diyen yalan söyler

yardım

Member
valla hocam çubukda çalıştım bildiğim bi boşluga dönüyor gidiyorum boşluk bulmaya dönuyor yıne kazıyorum çıkmıyor remuss

mguleryuz

Aktif Üye
yüzey için vlf lazım 60-70 cmye kadar iş görür fazlaasnı görmez aktar tut için vlf vazgeçilmezlerdendir buda ayrı bir artısı tabi vlf konusunda at pro garret 400i diğer ustalarında önerdiği cihazlara bakıp karar verebilirsin

edirne22

Editör
ben yerli markaya para vermem.
çine sipariş et bana şu khz bir dedektör yapın de, yaparlar, dolar olarak ödersin, 100 $ civarı belki.
sonra 1000 tane sipariş eder satmaya başlarsın.

bu işin profesyonelleri ABD'de.
orada ayrıca meteor arayanlar da var, demir yoğunluklu meteorları dedektörle buluyorlar.

tek işi dedektör olan ve çok eski markaları tercih etmek lazım.

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
3 Mt. net 5 Mt gerçek derinliklere sahiptir. Gold finder A5 Türkçe dili dışında dünya dillerine göre tasarım ve üretim yapılmaktadır. Gold Finder A5 3 Mt ile 5 Mt. derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları tünelleri kapatılmış kuyuları bulabilme özelliğine sahiptir. Gold Finder A5 derin arama dedektörü 41x48 büyük arama başlığı ile 5 Metrelere kadar derinlerdeki yapılmış olan yapıları ve gömülmüş olan metal içerikli objeleri bulabilme özelliği vardır. A5 Gold Finder 26x32 lik su geçirmez 2 Mt derinliğe sahip fabrika çıkış başlığı ile beraber 400 Mt alanı tarayabilen bionic AT-3 alan tarama cihazı hediyesi ile beraber full paket verilmektedir.

:) illa yorum isteyen olursa ona tavsiyem: Arkanı dönüyorsun ve çaktırmadan uzaklaşıyorsun. mesafe açılınca koşmaya başlıyorsun. öyle bir koşuyorsunki topuklar kıçına değecek..
enteresan denecek bi yorum 5metre