Dedektör

yardım

Member
yardım

hocam 2 bin liraya 2el iş görecek bi cihaz tavsiyen var mı

yardım

Member
orası öyle tabii hocam kısmetimizde varsa olur stringer 2 cihaz diyorlar naısl bilgin var mı

yardım

Member
hocam türlü söylentıler var stinger 2 deniyor en iyi gold max denıyor hangısı?

avır

Aktif Üye
ah güzel kardeşim her üretilen cihazın bir özelli muhakkak olacak bu cihaz 5 mt de bir bayan mezarının takılarını bulsun ben hiç birşey bilmiyormuşum yaklaşık 7 yıldır cihaz araştırıyorum alacağıma yaptırtırım daha garanti ya bobin sarımlı olacak yada yazılımlı acele etmezseniz dedektörün pulse üzerinde oynanmışın kralını yapacaklar yazılım kırıldı bilem tâşa taşdaki minerale nede toprakdaki minarele ötmeyecek olan ayrımı geliştirilmiş olan on numara beş yıldız bir pulse doğacak ayrım yaptığında cihaz metale ötsün paran geri iade garantisi hangi firma veriyor sana bu garantiyi hiç biri cihaz yapım aşamasında tesleri yapılıyor hatalar düzeltiliyor olsun haberimiz olacak sizede haber veririz allah bizleri sahtekarlardan yalancı riyacılardan korusun yav bizde 100 milyarlık cihaz var. Biz bilem bazen tereddütlen yanaşıyoruz önce allah sonra rızık aga kimse kendi iradesiylen bir şey yapma bulma gücü ve kuvveti yok allah dileyecek allah dilemese istemese sen dileyemez isteyemezsin yani mutlak hüküm allah ındır kardeşim
Ustam bu cihaz kristof34 ustanın bahsettiği cihazla bi alakası varmı

Amisos

Bilgili Üye
bilgim yok abi kristof34 abimiz hangi dedektörden bahsettiyse görmedim benim bahsettiğim başka elektronik mühendisi tasarlıyor şimdi bildiğim baskı devre tamam yazılım tamam yani pro tipi toplanmış arazi tesler yapılıyor eksik olanlar düzeltiliyor ayrımı yaptıktan sonra metale minarele ötsün cihazı orda kırın paranızı geri alın diyor vatandaş net konuşuyor ha birde boşluk da bulacak sıkıntı yok on numara beş yıldız bir pulse doğacak inşallah kayadaki minerali topraktaki minareli silip atacak bir dedektör olacak bende bekliyorum sabırlan mevsim zaten kış sağa sola kımıldamaya gerenk yok diyoruz bekliyoruz samsundan bir arkadaş sadece baskı devresini ve yazılım çipini aldı geri kalanını kendi toplamaya çalışıyor toplarsa ondan da haber gelecek

yardım

Member
KYZIKOS plus da ıyı dıyorlar ne dıyorsunuz hocam

avır

Aktif Üye
İnan bi bilgim olsaydı en iyi şekilde yardım etmek isterdim :(

Ibrahım2

Bilgili Üye
Gommeyı bırak çatıdan bir kiremit indir altına koy ona bile otmez hep söylerim para tuzağı almayın ya yazık günah