çubukta el kundaği

Apollon01

Moderatör
Moderatör
eyvallah sağolasın...bunun yeri ayrıdır.ama malum bşraz ağır oldugu için güclü oldugu için heryere getıremiyorum...ama hakkını veriyor...ayrıca sen kurşun kullanıyorsunya onda metallere saat yönünde,minarele tersine dönüş alırsın..cam şaküle gelince özellikle boşlukta çok iyidir..metallerdede gerçekten allttaki metalse coşar hissettirir kendini....
Mhmt82 ustam bu şakül değil mi? çubuk da bayağı ilerledim şükür ama şakül de maaşallah bilginiz iyi galiba, biraz aydınlatırmısınız bu konuda, ya da tavsiye edermisiniz? hangisi kurşun mu? cam mı? veya başka biriisi, özellikle derinlik ölçümü için öğrenmek istiyorum, kolay gelsin, teşekkürler kardeşim

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Apollon01 3 adet 50*30 neodyum mıknatıstan olan şakülüm.kabakburgiba ustamın tarifi 5 adetti ama ozamnda çok agır olacgı için bukadatı kafidir..bunun derdi sarkızla dilini çözdükten sonra ekmeğini çıkarır mutlaka.derinlik konusına gelince ben derinlikte cam şakül kuşlanıyorum.ondada başarılı olarak görüyorum..hedef buldun dıyelım şakülü çıkardım.hedefe 4 noktadan yaklaşıyorsun döngüye gectiği ilk noktayı işaretleyorsun.tabi 4 nokta için aynısı geçerli.karsılıklı olan noktaları olcuyorsun eline iki metraj cıkacak.bunkarı bırbırıyle carpıyorsun .cıkan sonucuda 6 ile carpıp derınlığı bukuyorsun..şaşması çok azdır.test edilmiştir..

GERMO

Engellendi
@Apollon01 3 adet 50*30 neodyum mıknatıstan olan şakülüm.kabakburgiba ustamın tarifi 5 adetti ama ozamnda çok agır olacgı için bukadatı kafidir..bunun derdi sarkızla dilini çözdükten sonra ekmeğini çıkarır mutlaka.derinlik konusına gelince ben derinlikte cam şakül kuşlanıyorum.ondada başarılı olarak görüyorum..hedef buldun dıyelım şakülü çıkardım.hedefe 4 noktadan yaklaşıyorsun döngüye gectiği ilk noktayı işaretleyorsun.tabi 4 nokta için aynısı geçerli.karsılıklı olan noktaları olcuyorsun eline iki metraj cıkacak.bunkarı bırbırıyle carpıyorsun .cıkan sonucuda 6 ile carpıp derınlığı bukuyorsun..şaşması çok azdır.test edilmiştir..
@Mhmt82 ustam şekil üzerinde göstersen bir zahmet, anlamayan olabilir belki ustam, teşekkür ediyorum şimdiden. Ustam kabakburgiba ustam ile yeni bir konu acabilirmisiniz Allah rızası için, şu şaküle gönül verenler bir kelime bile öğrense sizin için sevabın en büyüğüdür, ustam bütün sitelerdeki sizlerin bilgileri bende mevcut, günlerce aradım not aldım, herkeste arayıp bulamaz ustam yeni şakül konusunda ŞAKÜLÜN DİLİ diye açsanız, şimdiden teşekkür ederiz ustalarıma.

Son düzenleme:

kabakburgiba

Operatör
Insallah emeklerinin karsiligini alirsin ustam.hepimiz farkli seyler deniyoruz bulacaz bu sarıkızı..benimde sadece ona saldiran birseyim var suan ameliyatliyim baglardan kalktigimda calisma yapcagim.hakkimizda hayirlisi...
geçmiş olsun. mhmt82@ kardeşim.sağlık en değerli varlığımız.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Mhmt82 kardeşim teşekkür ediyorum; ama tam açıklayıcı bilgi nerde bulabilirim, bende mıknatıslar var ama ne tür mıknatıs, ortası delik mi olacak, delikten geçiirilen zincir mi? plastik mi? ustam buna çok ihtiyacımız var, çubuğu teyiit edecek en güzel sistem bu şakül olmalı, ayrıca bunları nerden temin edebiliriz, tekrar teşekkür ediyorum, ayrıca geçmiş olsun ameliyat olmuşsunuz, Allah şifa versin inşallah

tunay_5454

Bilgili Üye
selamun aleyküm değerli ustalar baştan sonu yazılanları okudum kimi ustalar aynı görüşdeyken kimide farklı görüşte olabiliyor benim nacizhane fikrim çubuk çalışma konusunda iki ana fikrim var birincisi düşünce güçü ikinciside kundak çok açmak istemiyorum düşünce güçüyle hareketlendirmek başka düşünce güçüyle bir yer tespit etmek başka el kundağı insanı mutlaka yanıltır bunun sebebide ağura dediğimiz bio enerjinin fazla olmasından sebeptir düşünce güçü derken yanlış anlaşılmasın merada aradığını sormakve yer tespiti yapmak başka kalbinden gözünden gecirdiğin bir noktayı bulmak başka yazım çok uzayacak kanısındayım kısaca kendini geliştiren çubuğu yöneten ve yönetilen kişide bitiyor olay araziye çıktık burda mezar var mı dedik çubuk bizi götürdü üzerine geldik işte burda düşünce güçü devreye girecek ve düşünce güçüyle burda bir şey yok mezar boşluk yok diye yönlendirip çubukları acıksa kapatmaya kapalıysa açmaya çalışıcaz çubuklar tepki vermezse yokta doğru diyebiliriz umarım aklımdakini satırlara doğru olarak dökmüşümdür bunu hiç düşünmeden de arazide tespit yapıp noktayı bulduktan snr da deneye bilirsiniz noktayı bulduk çubuklar düşüncemize göre hareket etmiyorsa nokta o nokta sevgi saygılar .

not: çubuk kullanan kişinin hissetme ve tahmin güçü ne kadar fazlaysa çubuk o kadar güzel çalışır kanısındayım

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Mhmt82 ustam geçmiş olsun, Rabbim ŞAFİ U ismiyle tez zamanda şifa versin inşallah.

Zirkonyum

Member
Mhmt82 ustam frekans basan cihaz problu toprağa saplananmıdır varmıdır markası nedir değerlidemi yoksa boşluktamı kullanıyorsunuz