çubukta el kundaği

adem44

Bilgili Üye
adam44 ustam sagolun, Allah razi olsun sizlerden, bu sistemi bilmiyordum bunuda ogrenmis oldum. Ustam findik dali yada baska agac dallariyla yaptiginiz calismalarda bi gelisme varmi? Yaptiginiz calisma bayagi ilgimi cekti bende kisa zamanda bu calismalara baslayacam insallah.
Sana guzel denenmiş bilgi daha soylim 2 li çubugu 2 kişide kullanabilirsin cubuk cekmıyor yada yavas donuyor bunun için yapman gereken 2 kişi karsılıkli durup sag ele kişinin sol ele diger kişinin elinde tek cubuk oluyor dorlu cubukta oldugu gibi uclar birbirine degdiriliyor bosta kalan eller elektirik akımı cubuklara gelsın diye 2 el tutularak 2 li çubukla yuksek cekımle alan taraması yapabilirsiniz sahsendenemelerimde toprakta derinlik alma olsun 10 numara anladıgım dusuk frekansta topraga daha iyi işliyor demir turı seyler akım gecirgen oldugu için yuksek frekansta topraga iyi işlemiyor demir turu seylerin basarısız olma sebepleri bence bu frekans akım olayı kullanılan anten bu işlerde çok onemli bakır demır turı seyler yuksek frekansta çalısıyor tahta plastık turu seyler dusuf frekansta calısıyor ve topraga daha iyi işliyor denemelerim boyle bilimsel olarakta dusuk frekanslı aletler daha derine iner daha net sonuc verir cubuk işide aynı degişen bişey yok.Cubugun boyu ne kadar uzun olursa cekım okadar fazla olur kısa olursa cekım dusuk olur 50 50 karsilikli tutulan cubukta eger malzeme varsa cubukların titresime gire tekli cubuk yalan yok zayıf calısr ama 2 kişi kullanıldıgında enerjinizde iyise muhtesem çalısıyor parmaklarınızla tutmaya gerek yok cubuk uzunsa avucunuzla tutun insanlah bişey varsa ayagınızı belkı yerden kesmez ama sizi zorlar .

Mckaraşeytan

Member
Ben yönlendiriyorum hemde her metale karşı gümüş demir bakır altın odun bronz aliminyum yeteriki çubuğun tekniklerini ve çubuğuna hakim ol