Çubuklarda mıknatıs ve bakırsülfat kullanımı

Sistem olacak, tecrube isi netlestirecek.

Sisteminiz olsa tecrubeniz yoksa yine hedefi bulamazsiniz.

Omrunde ilk kez eline dedektor alan birisinin eline en iyi dedektoru verseniz ne kadar basarili olabilir..? Bunun gibi.
Cevabın için teşekkür ederim ustam ben Ali Ömer ustamızn sistemini kullanıyorum bu sistemle mümkün olabilir mi şimdi ben diskin etrafında dönüyorum altın sinyaline dönüyor çubuk bekliyorum altının işaretini yapıyo sonra devam ediyom minerale takılıyo onu eliyom devam ediyom demire takılıyo demiride eliyom her noktaladığı yerde disk sistemini tekrar kullaniyom sinyalini yeniden aliyom ama sonra altının üstüne binemiyorum burda altını nasıl tokatlayabilirim en ufak bi bilgim olsa çözerim ben bu işi test sahamda gömülü altın var orda deniyom kendim yönlendirmeden gümüşü de bu şekilde buldum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ağzına yüreğine sağlık ustam siz kıymetli ustalrımın yazılarını okudukça daha fazla sarılasım geliyor cubuklaraa olacaktı olmayacaktı derdi var bende bide gelecek kaygısı her Allah'ın günü çubukla kalkıyom çubukla yatiyom Ali Ömer ustamızn sistemini kullanıyorum ilk dönemlerde gümüş Roma dinarı buldum ama ondan sonra tıkandım ustam bu sistemle merak ettiğim tek bişey var ustam bu sistemle altında gümüşte sonuca varabilecek miyim bundan öncede çok sistem denedim kendim ama hangisi doğru onu bilemiyorum ustam kıytırık bı makinam var çoğu yerde de kaçırıyo metali bu işin oluru nedir ustam tek merak ettiğim bu çubukla mezar filan buluyorum onda sıkıntı yokmesela hic isaretsiz bı alanda beş metre çalışma yaptılar bı yapının ana girişini bulmuşum usta 11 metre derinlik verdi siz ustalarimdan istediğim tek cevap var altını son alanda nasıl noktalayabilirim
Altyapinizi sitedeki yazi ve saha tecrubesi ile kuvvetlendirmediginiz surece bu sorularin cevabi gonlunuze dusmeyecektir.

Aciyi bilmeyen, aci cekmeyen aciyi anlatamaz.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Cevabın için teşekkür ederim ustam ben Ali Ömer ustamızn sistemini kullanıyorum bu sistemle mümkün olabilir mi şimdi ben diskin etrafında dönüyorum altın sinyaline dönüyor çubuk bekliyorum altının işaretini yapıyo sonra devam ediyom minerale takılıyo onu eliyom devam ediyom demire takılıyo demiride eliyom her noktaladığı yerde disk sistemini tekrar kullaniyom sinyalini yeniden aliyom ama sonra altının üstüne binemiyorum burda altını nasıl tokatlayabilirim en ufak bi bilgim olsa çözerim ben bu işi test sahamda gömülü altın var orda deniyom kendim yönlendirmeden gümüşü de bu şekilde buldum
Kullandigin sistem altin sinyalini alir amma uzerine geldiginde altin isareti verdigi yerde altin olmaz. Altin vardir amma isaret verdigi yerde degildir. Kazarsin bos cikar.

Bunlarin hepsi yazildi sitedeki yazilarda. Zaten siz tecrube olarak o noktaya geldiyseniz isi cozeceksiniz.
Madem cozemediniz biz en detayi yazsak da yine isinize yaramayacak. Yine basarili olamayacaksiniz.

Altinla ugrasmayin.
Once bosluk isini halledin.
Gerisi zamani gelince olacak insallah.

Kullandigin sistem altin sinyalini alir amma uzerine geldiginde altin isareti verdigi yerde altin olmaz. Altin vardir amma isaret verdigi yerde degildir. Kazarsin bos cikar.

Bunlarin hepsi yazildi sitedeki yazilarda. Zaten siz tecrube olarak o noktaya geldiyseniz isi cozeceksiniz.
Madem cozemediniz biz en detayi yazsak da yine isinize yaramayacak. Yine basarili olamayacaksiniz.

Altinla ugrasmayin.
Once bosluk isini halledin.
Gerisi zamani gelince olacak insallah.
Anladım ustam sitedeki yazılarda mevcut mudur altının bulunuşu boşluğu buluyorum ustam ama hep boş mezar zamanla olur inşallah verdiğiniz bilgiler için ne kadar teşekkür etsek azdır ustam Allah razı olsun

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
@Mezarcıııı
Özelden mesaj göndermişsin birkaç tane. Artık özelden cevap vermediğim için buradan yazıyorum.
Çalışacaksın ve tüm sorularının cevaplarını kendin bulacaksın.
Kimsenin dile getirmediği veya farkında olmadığı onlarca bilgiyi konulara döktüm.
Bazıları satır aralarında bazıları göze sokulacak gibi.

Kartallar yalnız uçar..
Rast gelsin..

@Mezarcıııı
Özelden mesaj göndermişsin birkaç tane. Artık özelden cevap vermediğim için buradan yazıyorum.
Çalışacaksın ve tüm sorularının cevaplarını kendin bulacaksın.
Kimsenin dile getirmediği veya farkında olmadığı onlarca bilgiyi konulara döktüm.
Bazıları satır aralarında bazıları göze sokulacak gibi.

Kartallar yalnız uçar..
Rast gelsin..
?? Eywallah ustam okudum baştan aşağı ama gözümden kaçtı heralde tekrar tekrar okurum gene

Garip Türk

Yeni Üye
Ustam çizim olmadan hiçbir şey anlamadım, hani insan anlamadığı şeye anladım derse bu da yanlış, gerçeği ortaya koymak gerekiyor, ben bu tariften birşey anlamadım.

Bilgi için ayrıca teşekkür ederim.