Çubuk ustalığı üzerine Hasbihal

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
Esselamünaleyküm..izmirin neresinden bahsediliyor saygı ve sevgiler..

myalbatros

Aktif Üye
Esselamünaleyküm..izmirin neresinden bahsediliyor saygı ve sevgiler..
Ve aleyküm selam üstadım
İzmir merkezden bahsediyorum
Lakin bize yardımı olacak abimize her türlü VIP ulaşım yol azığı ayran böğrek çöyrek konaklama SSK hizmetinden erinmeyiz 😂🙏🏻

myalbatros

Aktif Üye
Arkadaşım Merhaba
Baktım eski uyesin.
Amma seni hatırlayamadım.hakkini helal et.
Başka niçin varsa belki onu biliyorumdur.

Senin arsandaki yere gelince.
Kuyular boşluklar tüneller.
Bunları tespit etmek kolay biiznillah.
10 dakikada netleşir, daha uzun sürmez.
Amma Izmirdeymisin. Bana çok uzaksın.
Artık uzun yolculuklar yapamıyorum vücudum kaldirmiyor. Geçen haftasonu kaynimin oğlunun düğünü vardı Bursa da hanımı oglanla gönderdim kendim gidemedim. Telefon edip özür diledim.
İzmir'e basarili cubukcular vardır.
Onları bulmalısın.
İşi bilen biri size 10 dakikada aşağıdaki tüm.bosluklari birebir çizer.
Amma sen söylemeden sana.o çizdiği şeklin derinliklerine de verirse ona itibar et. Zira boşluğu bulup teyit etmek isteyen çubukçu illa derinlik alacak ki emin olsun.o boşluk hakikaten boşluk mu yoksa dikdörtgen bir.kaya mi yada bir avuç kıllı toprak mı? İlla derinlik bakacak.
Kolay gelsin.
Ledun abi selamlar hürmetler

Evet eski üyeyim ama çok paylaşım yapmıyorum uzaktan takip eden pasif bir kardeşinizim ondan hatırlayamıyorsundur

Zaten kendi tapulu arazimde bu konu hasıl olmasaydı çokta bu tür konulara vakit harcama şansım olmazdı

Ama artık merak ve heyecan sardı dört bir yanımızı onun İçin ehil birbirlerinden fikir almaktan başka çare kalmadı

İşi ehli olma konusunda size tek söz edemem bu sitede bu konuda bir markasınız benim yazımı dikkate alıp cevap vermeniz bir benim için şereftir

Bana uzak olmanız ayrı bir hayal kırıklığı ama sağlık ve yaş nedenlerinizi göze alınca sonuna kadar haklısınız

İzmir bölgesinde yardımcı olucak tanıdık ehil dostlarınız varsa hem buradan bu yazıyı okuyup hemde sizin yönlendirmeniz ile her daim fikir alışverişinden onur duyarım

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
selamlar,ben izmir aliağadayım hangi semttesiniz acaba nasip olurda denk gelirsek hasbihal ederiz

Ledun

Bilgili Üye
Ledun abi selamlar hürmetler

Evet eski üyeyim ama çok paylaşım yapmıyorum uzaktan takip eden pasif bir kardeşinizim ondan hatırlayamıyorsundur

Zaten kendi tapulu arazimde bu konu hasıl olmasaydı çokta bu tür konulara vakit harcama şansım olmazdı

Ama artık merak ve heyecan sardı dört bir yanımızı onun İçin ehil birbirlerinden fikir almaktan başka çare kalmadı

İşi ehli olma konusunda size tek söz edemem bu sitede bu konuda bir markasınız benim yazımı dikkate alıp cevap vermeniz bir benim için şereftir

Bana uzak olmanız ayrı bir hayal kırıklığı ama sağlık ve yaş nedenlerinizi göze alınca sonuna kadar haklısınız

İzmir bölgesinde yardımcı olucak tanıdık ehil dostlarınız varsa hem buradan bu yazıyı okuyup hemde sizin yönlendirmeniz ile her daim fikir alışverişinden onur duyarım
Malesef çubuk ustası olarak tanıdığım kimse yok Izmirde.

umut134679

Aktif Üye
Bir çubukçu zikzak çiziyorsa daha 2 fırın ekmek yemesi gerekiyor kardasim benim.😍

Elektronik alan tarama diyen 10-0 hükmen mağlup saysın kendisini.

Birçok vesile ile yazdim: Elektronik denilen tüm alan taramalar sadece suya ve minerale gider. Tecrübe ettik. Başka bir görüşü asla kabul etmem.

25 senedir çubuk tutan ağabeyin olarak sana şunu soyleyeyim:

Tek cubuktan birde elektroniginden uzak dur.
Bunlar para tuzagidir.
Helal haram bilmeyenlerin uydurmasidir.

Cubugun tecrübesini bana sorun,
İlmi tarafını da siteye geliyorsa @Trakyali71 e sorun.

3 soru ile kimin ne.kadar çubukla usta olabildiğini az çok biliyoruz.
Amma herkes usta bu memlekette.
Bir biz usta olamadik🤩
Ustam selamün aleyküm şu cubuk işini bizede ogretirmisin be.4 5 senedir uğraşıyorum bir doğru dürüst ogrenemedim

saftilki

Moderatör
Moderatör
IMG_20231021_185016.jpg

t5 lambadan yaptım boşluk için ama deneme yapamıyorum büyük şehir içinde ikametin eksi yönü