Çubuk Satanlarla İlgili

Turko

Uzman
Adamların arkasından konuşmayın yüzüne konuşun. Gıybet yapmayın :)

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Önceden açılmış yerlere senaryo hazırlayıp uyguluyorlar, açılmamış yerlerde ise onların baktıkları her yer oda ve mezardır,

teşekkür ederim üstadım kendin yap kendin ye diyorsun kısacası anladım :)
Sayfada çubukla ilgili konular var, çubuk yapılışı boşluk bulma vs oku.. En basitinden evdeki bir kabloyu al plastiği sıyır 50 cm bük, evde bir dene bak nasıl tepki verecek, Kendin denemeler yapman lazım.. Bir de sen sarkaç şakül konusuna da merak sarmıştın şimdiden aramıza hoşgeldin... Define işi helal iştir kardeşim.. Ufak bir taş heykel yurt dışında fiyatı 3-5 trilyondan başlıyor... Bir sene boyunca değmez milletin kahrını çekeceğine.. Define işi extra işin olsun kısmet.. Ömür boyu sen ve ailenin hayatı kurtulur kimseye muhtaç olmaz milletin boş ağız kokusunu çekmesin takipte kal, hayırlı olsun kardeşim hoşgeldin

sef_er

Operatör
Demirdağınkurdu, ustam gaz verme, masrafli hobi bu, basari orani %2 dir, cogu kaybeder, birde yakakanirsan epeyi ugrastirirlar adami

Bu iste hayal ve gercek çok farklı, paranın yanında zamani da kaybedersin, ailene zaman ayiramazsin,

FReeWaLLe

Yeni Üye
Sayfada çubukla ilgili konular var, çubuk yapılışı boşluk bulma vs oku.. En basitinden evdeki bir kabloyu al plastiği sıyır 50 cm bük, evde bir dene bak nasıl tepki verecek, Kendin denemeler yapman lazım.. Bir de sen sarkaç şakül konusuna da merak sarmıştın şimdiden aramıza hoşgeldin... Define işi helal iştir kardeşim.. Ufak bir taş heykel yurt dışında fiyatı 3-5 trilyondan başlıyor... Bir sene boyunca değmez milletin kahrını çekeceğine.. Define işi extra işin olsun kısmet.. Ömür boyu sen ve ailenin hayatı kurtulur kimseye muhtaç olmaz milletin boş ağız kokusunu çekmesin takipte kal, hayırlı olsun kardeşim hoşgeldin
Hoş bulduk üstadım Allah Azze Ve Celle hepinizden razı olsun inş... şuan elimde sarkaçım bir yandan siz değerli üstadlarımızın forum içerisinde ki paylaşımlarına bakıyorum bir yandan da youtube videolar izliyorum. Sözlerinizde o kadar çok haklısınız ki üstadım diyecek söz bulamıyorum deymiyor vallahi insanoğlunun kahrını çekmeye...

mhmt65

Aktif Üye
Bu gün gidip 3 metrelik pirinç çubuk aldım 15 liraya ve bu üç metreden 3 çift çıktı yani bir çifti 5 liraya gelmiş oluyor rulmanı tutaç borusu filan bir çifti 25 liraya denk geliyo ustam niye gidip you tubeden 150 200 lira verip çubuk alıcan ki.

Tastan

Editör
Nasibe tabiysen Mücadele ediyorsan mevzu herne olursa olsun o azmin ve sabrın eryada gec mutlaka bir mükafatı olacaktır

poseidon2023

Uzman
cubuk satmak ayrı arazide kullanmak ayrıdır kimse kimseye zorla birşey satmıyor gidiyon alıyon ucuz yada pahlı adı üstünde cubuk kullananın elinde deyer bulur kullanamazsan metal parcası