Çubuk Eğitimi 1nci Kur @YaralıYüz @BulursamKader25

YaralıYüz

Aktif Üye
Buyuk gecmis olsun.
Rabbim bizlere ve evlatlarimiza daimi sihhat ihsan eylesin.

Bu yazilarin bir kismi ilga oldu.
Baska yazilarimda var onlari da oku insallah.
Daha faydali olur.

Baskasinin yerine bakmaya gitme derim. Moralini bozarlar. Kendin gez dolas. Tecrube et .
Zamani gelince istedigin yere bakmaya gidersin.
Amin ecmain Allah razı olsun ustam, diğer yazıların nerede ustam bu konu içindemi başka yerde mi elbette okumak isterim, ilga olanlar neler acaba, ben bu işe yeniden gönül verdim be ustam, zamanın varmıdır, yarım kalan dersleri görmem mümkünmdür. Benim kafamda bi kaç soru var ustam, marifet çubukta mı yoksa tutan da mı, çubuğun cinsi farkeder mi sen demi soruyorsun diyeceksin ama o deli küflü tel bile bir şeye çekti ondan sordum, birde derinlik için yerinde sayma yapıyorsun ya uzaklık içinde yerinde sayma yapılabilir mi, ben denedim mesafe 1, 2 metre yanılma oldu. Nerden geldin yine dediğini duyar gibiyim 😌

Amisos

Bilgili Üye
Elhamdulillah iyim kardasim.
Sen gittin okul kapandi, baska talebelerinde
talebi olmadi, milli egitim de bizi emekli etti. :))

Genc ve dinamik hocalar geldi sitelere.
Bizim gibi eskilere rağbet kalmadi.
Bizde de enerji kalmadi.
Gunler su gibi gecip gidiyor.
Allah cc cumlemize saglik sihhat versin.
Sende daha çooookkk iş var abi 😊 tecrübenden istifade edecek olan daha niceleri olur İnşeALLAH mühim olan sağlık .
Bu eski konu yu rafdan indirmiş ler iyi olmuş eskiye döndük ne güzel

elbruno

Member
Metalde 316L çelik çubuk boşlukta alüminyum çubuk ustam gümüşleri bıraktık
x
Bu arkadaş en güncel ve en doğru bilgiyi veriyor size ama siz ısrarla duymak istemiyorsunuz.... @elbruno
Bu arkadaş en güncel ve en doğru bilgiyi veriyor size ama siz ısrarla duymak istemiyorsunuz.... @elbruno
Andım ustam peki bu 316l kaynak telimi normal mi olacak? Yardımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum.