Çocukluğumun bir hatırası

No:name34

Aktif Üye
S.aleykum abilerim ustalarım geçmişten beri sakladığım bir hatıra merakımı maruz görüp bu konu hakkında ne söylersiniz

Aktif Üye
Hoş gördük timur964 ustam yorumun için tşkrler arkaşımın bahçesine ekinde yardım ederken bir toprak kesesinin içinden 3 adt çıkardım birini arkadaşa birini ablası bakim dedi aldı bende eve getirip anneme göstermiştim oda önceden babamın felan pamuk sulamada bulduğu fazla eski olmayan paraların yanına ufak bi keseye atmıştı 1 aydır sitenizin takipçisiyim tek tek merakım başladı hobi olarak daha inşAllah daha iyileri sizlerin olması temennisi ile Allah razı olsun. Yalnız nedir ustam bu tarihi geçmişi

timur964

konularim
benim dikkatimi çeken 15 temmuz hatırası diğerine baksın ustalar ben anlamam

Aktif Üye
Tmm abi saol. Ne geceydi Ülkemiz için Rabbim okunan ezanların yüzü suyu hürmetine tekrar o günleri yaşatmasın inşAllah . saygılar ustam

svs

Engellendi
Tapinakli para muhtemelen diger trafta kurt memesini emen 2 cocuk var ise rümülüs kardesler . Yok kelle var ise atman lazim bmaddi degeri yok kardes . Anisi yeter
En guzeli muzede yasatilmasidir

svs

Engellendi
Abi net degil resim daha net cekermisin

svs

Engellendi
Bir önemi olmayan para muzeye teslim edebilirsiniz satsanizda 10 tl 15 tl belki eder belki etmez .
Istersen satmada muzeyede verme hatira kalsin

Aktif Üye
Tşkr ederim ustadlarım yorumlarınız için . constan 1 miş arka taraf gata kapısı yazıyor nette tarih den bir anı olarak saklamaya devam edeceğim . saygılarımla