Cinconları gören varmi

Turko

Uzman
Ben anlatınca korkuyor herkez bu sefer sadece takip edicem :)

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
evet var ama çok uğraşmamak gerek benden söylemesi..

saftilki

Moderatör
Moderatör
karabasanı anlatmama gerek varmı bilmem ama sanırım adamı bu yöntemle felç edebiliyorlar, ne ayetel kürsi ne felag ve nas nede besmele çekmene müsade etmiyorlar, son çare sizin allah korkunuz yokmu lan bırakın beni dediğimde bıraktılar,

evet diğer başımdan geçen bir hadise şöyle,
tekstil'de çalışırken 10 çayını demlemeye bodrum kata indim, semaverin dibindeki sıcak suyu döktüm,
normalde bir fare dahi yok orada,

hemen arkamdan sağ tarafıma doğru toz bulut gibi bişi geçti allah allaaah bu neki dedim, pekte aldırmadım işime devam ettim,
bardakları yıkarken bu seferde aynı yönün tersine geri geçti, ben artık düşünmeye başladım bu kim biri şakamı yapıyor,
tüm ışıkları yaktım bodrum katı gezdim hiç bişi yok, diğer ışıkları kapattım çayı demledim duvarın dibine gitti bu seferde 2 mt yakınıma
o zaman anladım bu cinni varlık,

aşcımız bayandı ona anlattım, kahve çay falı bakardı o mekanda,
evde banyo ile tuvalet birmi diye sordu, ama ayrı ayrı idi, banyoda uzun süre kalıyormusun diye sordu, vs bir sürü soru,
birde çay içtiğim bardağa baktı ne dese iyi? iki tane cinni varmış bir an bile yanımdan ayrılmayan,
işin en garibi de aşçı kadın benle bidaha konuşmadı,

birde kızarkadaşımla hocaya gittik, hoca okudu kız tabaktaki suya baktı, kısa keseyim aslen hikaye uzun,
o iki tanesi bana sırıl sıklam aşıkmış, ve senin hiç kimseyle evlenmene müsade etmezler diyor,
sana bişi yapamıyorlar ama karşı tarafı senden soğutur hep engel olurlar diyor, bana daha ne yapacaklar yaş 40 oldu yaptılar zaten yapacaklarını,
bir insanın 20 yerden kapılar yüzüne kapanırmı kapandı işte,

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Benim başımdan geçen bir olayda şöyle oluyor. Ben haritalı bir iş için şehir dışına gidiyorum. Güzdüz vakti ilk tespitlerimizi yaptık tespitlerden biri köyün içindeki kilise diğeri köyün girişindeki dere kenarında önceden var olduğu düşünülen çeşme. Çeşmede noktayı defalarca test ederek noktayı belirledik hatta çeşmenin karşısında eski bir değirmen mevcut. Değirmende de bazı tespitlerde bulunduk. Sonrasında bizi misafir eden kişinin tarlasında bir kaç nokta gösterdim derken herşey normal bir şekilde geçiyor. Akşam oluyor gitmiş olduğumuz asıl iş için hazırlık yaptık hava ağarmaya başlayınca işleme başladık. Değirmenin köpekleri dağa doğru gelip havlamaya başladılar. Ben kolumdaki bir duadan ve onlardan fazla kormadığımdan dolayı kendime güveniyorum. Orada bizi beni rahatsız edemeyen varlık evde lavaboda ellerini yıkadığı esnada başını kaldırıp aynaya baktığında kapının yanında yarısına kadar karaşarşaflı uzun boylu birini görünüyor. Durumun farkına varınca başını önüne eğip lavaodan çıkıyor.

Daha sonra bir tanıdık vasıtasıyla bir hocayla tanıştım ve durumu anlattım. Evde misafir ettim durumu tekrar anlattık parmağına taktığı bir yüzükle muayene etti bildiğimiz ve bilmediğimiz bazı sağlık problemlerinden bahsetti. Gördüklerininde uyarı amaçlı eşime göründüğünü söyledi. Kendi yaptığı bitkisel ilaçlarla da sıkıntı klmayacağını söyledi. Bir sıkıntımız hariç diğerlerine çok sağolsun çözüm oldu. Muayene yaparken ücret istemiyor eğer ilaç yapacak olursa ilacın parasını alıyor yapmayacaksa dua edin yeter diyor.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bir hikayemde şöyle benim halam ilçe merkezde kalıyor. 25 yıl önce gece kapının önüne çıkıyor ve bir kedi onunla oynamaya başlıyor. Kediyi hoş diyor kış diyor kedi gitmiyor. Halam sinirleniyor ve uzağına bir taş atıyor. Olmayacak işya taş bir şekilde gidip kediyi buluyor ve kedi ölüyor. 25 yıldır musallatlı bir şekilde yaşıyor ama çok sinirliği aşırı derecede nefes darlığı felan var. Rabbim yardımcısı olsun kimseyide o hale düşürmesin. Halamı o zamanlar bir hocaya götürüyorlar ve hoca köpek kemiğine çok kötü bir büyü yapıldığını ve kemiğinde bir mezara asıldığını söylüyor. Tek çözümününde musallatları ya yakacaklar yada kemiğin çürüyüp büyünün bozulmasının olduğunu söylüyor. Kendince elinden geldiğini yapıyor tamam diyor ama en fazla bir hafta rahatlıyor ama tekrar tekerrür ediyor. En son geçen sene iyice ağırlaşıyor. Psikiyatri felan derken daha kötü oluyor. Nefes darlığıda artıyor ve hastaneye yatış veriyorlar acil olaak ameliyata alıp nefes alabilmesi için hemen boğazı deliniyor. Tabi ne hikmetse hastanedeki hizmetlilerden biri halamın yatışı yapılırken korkarak bunu götürün bunun musallatı var hastane çözüm olmaz. Allah yardımcısı olsun diyip oradan uzaklaşıyor. Üniversite hastanesinde hiçbir sağlık problemi bulamıyorlar. Ameliyatları ihtimallere sebep yapıyorlar. Şuan nefesi düzeldiği için fazla sorun yaşamıyor ama gördüklerini ve yaşadıkalrını bir allah bilir birde kendisi. Benim tanıştığım hocaya resmini gösterdim bana 2 tane musallatı var Allahın izni ile kurtarırım dedi ama hiçbir şekilde bir araya getiremedik. Eşi ve çocukları hocalara karşı oldukları için sorun oluyordu.

Halam gördklerini şöyle anlatıyor,

Akşam vakti lavaboya gidiyorum lavabonun kapısının önünde oturmuş sohbet ediyorlar. Banyoya gidiyorum orada oturduklarını görüyorum. Son zamanlarda da ilçedeki evinin önünden ölüleri taşıdıklarını görüyormuş. Rabbim kimsenin başına böyle birşey vermesin.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
A.s ustam benim ailemden bizzat musallat olan kişiler mevcut. Bunun dışında bulunduğum alanda mevcutsa bir şekilde hissedebiliyorum. Beni rahatsız edemeyince eşime göründüğü olmuştur.
Ehl-i Zikre dokunamazlar :14::136:

BulursamKader25

6-7 ay önce sarışın mavi gözlü uzun tırnaklı 18-19 yaşlarında bir kız olarak birisi gelmişti.
Kapıyı aç diye yalvarıyordu.
Sizin bu eve girmeniz yasak uzaklaş dedim. Çok ısrar etti.
Tırnaklarıyla kapıyı çizdi. Kovaladım. Gidip gidip geldi.
En sonunda Allaaaaaaaaaaaaaaaaah diye bir bağırdım. Yandı gitti.
Amma olan benim hatuna oldu. Benim bağırmamla yataktan düşmüş. Beni uyandırdı.
Niye Allaaaaaaah diye bağırdın dedi. bende anlattım.
O günden beri ablanızla aramız, muhabbetimiz daha iyi oldu kahkaha:11::11:

rrespect

Member
6-7 ay önce sarışın mavi gözlü uzun tırnaklı 18-19 yaşlarında bir kız olarak birisi gelmişti.
Kapıyı aç diye yalvarıyordu.
Sizin bu eve girmeniz yasak uzaklaş dedim. Çok ısrar etti.
Tırnaklarıyla kapıyı çizdi. Kovaladım. Gidip gidip geldi.
En sonunda Allaaaaaaaaaaaaaaaaah diye bir bağırdım. Yandı gitti.
Amma olan benim hatuna oldu. Benim bağırmamla yataktan düşmüş. Beni uyandırdı.
Niye Allaaaaaaah diye bağırdın dedi. bende anlattım.
O günden beri ablanızla aramız, muhabbetimiz daha iyi oldu kahkaha:11::11:
Ustam kızcağız birinden kaçıyor size sığınmak istiyordu belkide niye ateşe attınız :)

BulursamKader25

Ustam kızcağız birinden kaçıyor size sığınmak istiyordu belkide niye ateşe attınız :)
1 hafta rahatsız ettiler. En son onu göndermişler. Uyku düzenimi bozdular. Uyku düzenimi bozanı affetmem biiznillah :))
Hem ben ateşe atmadım, o kendi ateşe gitti. Kim ne yaparsa kendine yapıyor. Bu değişmez.

tunay_5454

Bilgili Üye
selamun aleyküm ustalar kardeşler başımdan gecen olayı almanyada yaşadım orda doğdum çoçukluğum orada geçti ewimiz ıssız bir noktadaydı etrafımızda terkedilmiş eski evler vardı oyun oynamak için genelde eski ewlerin etrafını kullanırdık bir gün çok sıkıştım ve bodruma işedim aynı günün akşamında ziyaretime bir kadın geldi iki mt boylarında saçları dağınık tırnakları uzun yüzü pislik içinde sim siyah üzerinde eski hasız cuvalların görüntüsünde bir kıyafet vardı gecenin belirli saatlerinde gelir uzun tırnaklarıyla iki elini yüzüme doğru uzatırdı sanki yüzümü tırmalıcakmış gibi yapardı tabi ben feryat figan bağırırdım annem babam gelirdi yanlarına alırlardı yine geirdi bu böyle dewam etti bir süre snr nur içinde yatsın akrabamız olan bir hocadan muska geldi türkiyeden snr kayboldu izne gittiğimizde hocaya uğramıştık hoca sofralarına işemişsin yemek yerlerken demişti saygı ve sevgiler.