Büyü olabilir mi lütfen yardim

burakk

Member
hocam mersindeyim . Adana , Mersin , Mersinin ilçeleri hiç farketmez

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şeytanın dostu şeytan olur nerden buldun bu adamı o kadarda uyarılar yapılmasına ramen
kağıdı yakmasan iyiyidi ama yakmışsız evet bu bir büyu ama senin konu bu yazıya aitmi deyilmi bilmiyorm
Çözme işini kim yapar bilmem beni aşar bu konu
O yüzden gerçekten bu işin ehli olan allah rızasıni gözetem birini bulmalısın mübarek

Efendi51

Bilgili Üye
@burakk kardeşim birşey demeye dilim varmıyor, Hatay Narlıca da bir hoca var düzgün bir adam, Narlıca Antakya ya bitişik bir belde evi üstgeçidi reyhanlı tarafına doğru geçince hemen orda solda adını da unuttum ama ordadır kime sorsanız gösterirler, dua falan yazıyor, emekli imam aynı zamanda para pul da almıyor,
ama sıkıntı nerde biliyormusunuz? çıplak kuranı kerim okuyan adam hoca falan değil sapığınteki, uzak durun aman ha aman, yapıyorum der sizi tamamen kandırır yalancının tekidir, hatta suçtur, yanlışını gördüyseniz şikayetçi olun, ayrıca bu iş için para karşılığında yaparım diyenlerden de uzak durun derim geçmiş olsun

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
burakk kardeşim ben yaktın vs vs okuyamadım sen kendin 1 şey yapma bana yakın olsaydın ben hallederdim ...ucret felan istemiyoruz biz ....arkadaslarin söylediği gibi düzgün hoca bul halleder kolay zor değil.....yalniz gittiğin hocaya bu .zapuk denyonun yaptıklarını da şöyle onun içind e 1 işlem yapmak gerekiyor ...bu tür denyolar da peşine adam takıyor......onunda elini kolunu size karşı bağlaması lazım....

burakk

Member
Allah razı olsun Kafkaslı hocam teşekkür ederim değerli yorumlarınız için tüm söylediklerinizi dikkate alıcam

burakk

Member
hocam çok sağolun o taraflarda yaşayan bir arkadaşım var irtibata geçicem gerekirse gidicez yeterki kurtulalım bu işten

burakk

Member
uçmuş hocam teşekkür ederim aynen yaşadıklarımızı anlatıcaz . herkese bizi bu konuda aydınlattıkları için teşekkür ederim hoca diye şeytana ortak olan adama gitmişiz . sağolun varolun Allah razı olsun

Mushap

Editör
burakk kardeşim o yazıyı okumak ve okumaya çalışmakta sıkıntıdır....
Ben okumaya calistim fakat anlamli duzenli 2kelime bulamadim fakat bazi harflerin sira ve tekrar i garip geldi .o sahtekar adamin dedigi gibi oldugunuda sanmiyorum insaallah arkadasiniz tez zamanda sifa bulur okumaya calismamin zarari varmidir uçmuş usta

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ben okumaya calistim fakat anlamli duzenli 2kelime bulamadim fakat bazi harflerin sira ve tekrar i garip geldi .o sahtekar adamin dedigi gibi oldugunuda sanmiyorum insaallah arkadasiniz tez zamanda sifa bulur okumaya calismamin zarari varmidir uçmuş usta
Okumaya çalışmanın ve butur anlamadığımız yazılarıda okumakta da sakınca olabiliyor ... muskaturu seylerin imhasi yakmayla olmaz ... mumkunse yakmayin ... sirkeli suya birakin yazi silinene kadar beklesin .... silindikten sonra akarsuya temiz dereye veya denize dokersiniz ....