Büyü olabilir mi lütfen yardim

burakk

Member
Selamın aleyküm herkese . sizlerden bir ricamız olacak bir arkadaşım evinde bu kağıtları bulmuş uzun süredir nereye giderse gitsin nefes alamıyor kalbi daralıyormuş ve 1 haftadır yeşil yeşil kusup bayılıyor ve unutkanlığı dalgınlığı var . bu yazıları bulmadan önce bir hocaya götürdük ve hoca saç teline büyü yapıldığını gavur mezarlığına gömüldüğünü ve hala mezarda olduğunu ölmesi için yapıldığını söyledi . ne yapacağımızı bilemedik hocaya da tam güvenemedik bunlar ne olabilir okuyabilen var mı acaba . yardımcı olursanız çok sevinirim , şimdiden teşekkür ederim .

NOT: Arkadaşım kağıtları bulunca foto çekip ardından yakmış.

Ekli dosyayı görüntüle 200237

Ekli dosyayı görüntüle 200238

Ekli dosyayı görüntüle 200239

Ekli dosyayı görüntüle 200240

burakk

Member
Birde unutmadan söyleyim gittiğimiz hoca ben bu aşamaya gelebilmek için banyonun bir ucuna ekmek koyup bir ucunda çıplak vaziyette KUR'AN okudum çarpılmadım ve cinlerle çok haşır neşir oldum dedi böyle birşey olabilir mi

burakk

Member
başka hocaya gitmedik uçmuş hocam araştırıyoruz bulunduğumuz bölgede . hocam ne olabilir bu bir fikriniz varmı acaba

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Birde unutmadan söyleyim gittiğimiz hoca ben bu aşamaya gelebilmek için banyonun bir ucuna ekmek koyup bir ucunda çıplak vaziyette KUR'AN okudum çarpılmadım ve cinlerle çok haşır neşir oldum dedi böyle birşey olabilir mi
O şerefsizden uzak dur.
Bu tipler genelde imansız gider. Bunlara hoca demek, hakiki hocalara haksızlık etmektir.
Bunlar şarlatanlardır.
Bunlar 3 kuruşa dinini satanlardır.
Şeytan bunlardan kaçar.
Telefonunu aldıysa, hattını bile değiştir derim.

Bu rezillikleri yapanları bilirimde böyle açıklamalar yapanı ilk kez duyuyorum.
Aslandan kaçar gibi kaçın bu haysiyetsiz münafıklardan.

burakk

Member
Allah hepinizden razı olsun hocam . ilim sahibi bir hoca araştırıyoruz . yazıyı okuyabiliyor musunuz acaba çok kişiye gösterdik arapça bilen fakat okuyamadılar bir abimiz yıldız falan var bunlar yahudi işi demişti

Efendi51

Bilgili Üye
burakk o hoca sapığın teki öyle namussuzlardan uzak dur kardeşim

burakk

Member
zaten bizde güvenemedik hocam tereddüte düştük gitmedik bir daha

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sen hangi ilde olduğunu yaz olduğun yerde bildik hoca varsa bilen yazar