Bulunan define yeri

Moneyman

Bilgili Üye
O alet Çubuklu bir cihazdır kesin:) diğer elektronik cihazlardan ben daha 1 km öteden onu geçtim 30 metre uzağından altın bulanını görmedim

Son düzenleme:

Diyar22

Yeni Üye
Anladigim kadariyla cihaz deyil bizim zamaninda komşumuz vardi tırnaga mürekep küdüp bi cesit dua okuyup baktiriyordu ama herkes göremiyordu 7 yasindaki kız cocugu ve hamile kadinlar sadece görebiliyordu malesef o tür bilgileri kimseye kolay kolay vermiyorlar

Yavuzkılıc1

Member
İyi diyorsun hoş diyorsun da yukarda ne olduğunu bilmediğimi söylemiş olmam lazım,benim çok anlamadığım işler,bir defa gördüm kırmızı renkte,çubuk gibi daha nasıl anlatabilirim bilmediğim şeyi düşünüyorum

Yavuzkılıc1

Member
Aynı şekil tutuyor elinde,olduğu yerin etrafında dönüyor dua okuyor 10 dklık bir şey,gözünü kapıyor gidiyor.Dedem Arapça öğren sana öğretirim demişti ufakken maalesef :)

canahmed

Member
s.a. arkadaşım,söylediğin şeylerden 2 ihtimal çıkarıyoorum.
1. elindeki çubuk şeklide olan şeyde kırmızı civa olabilir.Çünkü o bildiğim kadarıyla altını bulur.
2. ihtimal,bu ihtimal daha yüksek, altını bulan kişi havas ilmiyle uğraşıp,bir ruhani yada cin vb. ne dersen,davet yapıp onunla anlaşma yapmıştır,mühür olarak da o kırmızı şeyi davet yapan senin tanıdığına vermiştir.

Yavuzkılıc1

Member
Dediğim gibi detaylı bilgim yok lakin muska vs. yazıyor kendisi bi kaç ilimi var