Bulunan define yeri

canahmed

Member
Dediğim gibi detaylı bilgim yok lakin muska vs. yazıyor kendisi bi kaç ilimi var
o zaman büyük ihtimalle 2. şıktır.Peki ustam,bu senin tanıdığın daha önce böyle şeylerle ugraştı mı,bişeyler buldumu ,maddi durumu nasıl?
yanlış anlama ,elbette bizi ilgilendirmez maddi durumu falan,sadece yaptıgı işte başarılı olduğuna kanıt olması için soruyıum?

Ciccilo23

Member
Yavuzkilic kardesim ne rahat bi adamsin. Dedende oyle marifet var merak edip bu nedir nasil oluyor diye sormuyosun ilgilenmiyorsun hayret!!!!!!!. Dedene yahudi ogretmisse vede duali muskali ise tamamen yanlis yol. Yahudi kuran okuyacak hali yok kafir cinlerle isbirligi...

Yavuzkılıc1

Member
Tabi ki de hayatı bunlarla geçti şimdi 80 yaşında lakin maşaallahı var hala koşturuyor,yalan olmasın çok şey çıkarttı buldu ama kaç tanesinin ekmeğini yedi desen bir elin parmaklarını geçmez.Ya silah çektiler,ya tehdit ettiler,ya kaçtılar.Her zaman der ama nasip diye,ve de hepsine helal eder.Neler neler çıkarttı neler nelerle karşılaştı ruhani olsun,cin olsun.Maddi durumu gerçekten iyi ekmeğini yedi bu işlerin

Yavuzkılıc1

Member
Yalnız şöyle bi tarafıda var yaşım daha genç üniversite çağındayım,az çok şimdi akıl baği oluyor,şimdi heveslenmeye başladım.Dedemde beni bulaştırmadı bu seneye kadar bu işlere.Bende çok sormuyordum.Bu sene biraz ilgilenince öğrendim

canahmed

Member
Tabi ki de hayatı bunlarla geçti şimdi 80 yaşında lakin maşaallahı var hala koşturuyor,yalan olmasın çok şey çıkarttı buldu ama kaç tanesinin ekmeğini yedi desen bir elin parmaklarını geçmez.Ya silah çektiler,ya tehdit ettiler,ya kaçtılar.Her zaman der ama nasip diye,ve de hepsine helal eder.Neler neler çıkarttı neler nelerle karşılaştı ruhani olsun,cin olsun.Maddi durumu gerçekten iyi ekmeğini yedi bu işlerin
bu işlerde bulduğun birşeyi paraya çevirdikten sonra,parasal karşılığının 5 te birini fakir fukaraya dağıtıp ,senden şerli kısmının gitmesini sağlamalısın kardeşim,çünkü bulduğun mal özünde sana ait değil ve bulduğun şey önceden hangi yollarla elde edilmiş bilmiyorsun.aksi halde elde ettiğin paradan hayır değil şer gelir.

Yavuzkılıc1

Member
Merak etmeyin eğer nasibimde varsa dediğiniz şekilde olucakbama yinede uyardığınız için teşekkür ederim

CooL

Bilgili Üye
İyi sallamış bayada konu olmuş.Deden yıllarca uğraşıyor 2 m deki malı nasıl alacağını bilmiyor öylemi.yahudiden iş öğreniyor muska yazıyor ba ba bak sen. Cinleri var yer öğreniyor çiftlik sahibinden korkuyor ba ba bak sen.kaç defa malzeme buluyor ama resmî iş nasıl olur bilmiyor üstelik yıllarca bu işle uğraşmış birisi. Madem cini var makinaya ne gerek var.madem işi yahudiden öğrenmiş makina almış okuyup üfleyip cinle ne alaka sallama Behzat din kardeşiyiz