bugün youtube den böyle birşey izledim sizce doğruluk nedir ustadlar?

Demirçalık

Aktif Üye
Zihinle yönlendirme yapılabiliyor çubuklarda, çok fazla itibar etmemek lazım.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Safii ruzgar ..timbirtilardan secmelerr.guvercin vakasii..deve diken insan uclemesine meyilli bayat videolardan birisi

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Maharet çubukta değildir, kullanandadır.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Titanyum mitanyum havası sadece... @BulursamKader25; ustam bilgili bu konuda..
Videoyu izledim.
Cubuk satisi yapmiyor olsaydi, hic karismazdim, birsey de demezdim.
Amma isin icine satis girince is degisir.

Su an google ilanlarinda kampanya yapilan cubuklar var. 500-Tl.ye sattiklari cubuklari 100-tl.ye dusurmusler. Neden acaba..???

Googleye define cubuklari yazinca ilk cikan konular nedir diye baktim ve cok sevindim.

Dogru bilgiler cubuk sarlatanlarinin isini bozmus. Bu noktaya gelecegini bende tahmin etmemistim.

Videoya gelince;
Kemal Sunalin filmlerindeki komedinin baska bir versiyonu.
Bastan sona komedi.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şu cümle beni kırdı geçirdi; Araçta varsa esrar eroin ağzına alması yeterli kahkaha;

Soru şu esrarı ağza alınca devamında ne olacak kafayı bulacak yada komaya girecek sonrası özel uçuş yada hastane köşeleri :200:

Bunlar ne kullanıyorsa aynısından bende istemek isterdim ama benim işim olmaz. Bu saçma videolara kanıpta hala alan varmı :20:g

Adam aramaya eçerken ilk hamle hızlıca ellerini itip duruyor ve eşindeki çubuk doğal olarak ileri hareket ediyor ve adam bu olayı çubuğun verdiği bir tepkime olarak anlatıyor. ülmekten uğundum yav. Sigara kesin birşey katmışlar kafayı bulmuş :zuhaha:

The Thing

C*
Süper Moderatör
Biraz daha janjanli para etsin diye, titanyum, rulman, sap ne ararsan 6 ileri 1 geri full+full sanruf, isitmali koltuklar, celik jant.

Hic gerek yok al elektrot eğ kundaklarini güzel al sana çubuk.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Cubuk kullanmak maheret ustalik bilgi ister..bu gibi satis sahtekarlik islerinden insanlarin uzak durup magdur olmamasini isterim ama bizim insanlarimiz umut dunyasi diye denize dusen yilana sarilir misali bu şarlatanlara sarilmasini medet ummasini anlayamiyorum..cubuk kullanip tespit yapmak dilinden anliyorsan cok kolaydir birde zihinle yonlendirip her turlu sekli şemali çizmek vardir..mesela bu arkadaslara oyle bi yer tespiti yaparimki ne istiyolarsa asagidaki odada icine koyar ona gore cubuk tepkimesi verdiririm.kisacasi bu gibi insanlara inanmayin kanmayin en guzeli saglami kendi yaptigin kullandigin cubuktur

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çok saçma bu şekilde milletimizi kandırıyorlar dedektörde olduğu gibi insanımız çabuk kanıyorlar oysa sa bir işe yaramaz kendi yapıyor.

Son düzenleme: