Bu oymalar hakkında bilgi sahibi olan ustalarımdan bilgi rica edebilirim

Ekli dosyayı görüntüle 308215

Bu işaretlediğim alana baktın mı birşey diyomu dedektör yoksa sadece öndeki yuvarlağa mı tuttun :) burası mezarlık alan kayanın arkasındaki ağacın dibine hafifde sağına doğru çalıların içine doğru yani 15 metreyi geçmez uzaklığı orayı bi gez dedektörle sinyal alamayabilirsin tahmini derinlik 2 metre falan diye düşünüyorum çubukla bak dedektörün ulaşamadığı yerlerde iş yapar.
Ustam dedektör boşluğu ne denli doğru çeker gösterir bilmiyorum ama dediğin tarafta kayadan hafif sağa 7 adım gittiğimizde çalının içinde bir taşın dibinden boşluk yakaladı bıraktı. İşaretlemeğin alana hiç bakmadım o yuvarlak kapartmaya tuttuk sinyal alamadık önce uğraşmışlar çok sağlam anca hiltiyle dalıp arkasına bakmayı düşünüyorum

Pikacı

Aktif Üye
Bölgede bilinçsiz kazılar olmuş üstad şimdi gelelim diger konuya pointir yada çubuk cihaz destegi aldın mı? Belkide dönem soygununa ugramış bir yer olabilir toprak yeniye bakış eski gibi

Bölgede bilinçsiz kazılar olmuş üstad şimdi gelelim diger konuya pointir yada çubuk cihaz destegi aldın mı? Belkide dönem soygununa ugramış bir yer olabilir toprak yeniye bakış eski gibi
Yuvarlak kabartmaya sadece dedektör tuttuk sinyal alamadık o kadar başka bişeyle daha tam giremedik burada bilgili tecrübeli kişilerin yorumuna göre hareket etmek istiyorum bana yakın olan varsa da çıksın gelsin bu ortamdan birileri de sebeplensin isterim

myalbatros

Aktif Üye
Gerçekten güzel yer allah gönlünüze göre versin
Bu arada ustalar sürekli çubuk desteği konusunda Öner’i veriyorlar lakin bu desteği alacak işin ehli yokki
Buradan tüm çubuk ehli abilere sesleniyorum
Ses verin 😂😂

Gerçekten güzel yer allah gönlünüze göre versin
Bu arada ustalar sürekli çubuk desteği konusunda Öner’i veriyorlar lakin bu desteği alacak işin ehli yokki
Buradan tüm çubuk ehli abilere sesleniyorum
Ses verin 😂😂
Evet işin ehli önemli ustam . Buradan tüm profesyonel arkadaşlara seslenelim 😅

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dik yamaç kayalıklara yoğunlaş
Screenshot_2023-08-08-03-49-08.png

Screenshot_2023-08-08-03-48-54.png

Screenshot_2023-08-08-03-48-36.png

APOLLONUS

Süper Moderatör