bu isaretin anlami yeri yönü nedir

fbkolik1907

Aktif Üye
Herhangi bir obje yok. Bu işaret ve bunun 20.30 metre kadar çaprazında 3 adet taşta bazı oyma mevcut. Attığım fotoğraf lar galiba işaretin güneybati kısmında.
Tam batısında da bir iki işaret mevcut fotoğraf i daha önce attimmi bilmiyorum şuan telefonda yok

Garip_sk

Aktif Üye
Resme çubuk tutarak yer bulma nedir arkadaş hele bide kayıp çocuk olayı uydu falan nasıl bir kafadır helal valla

Definecikuzu

Bilgili Üye
Fotoğrafın üzerine çubuk tutanların aptal saptal fikirlerini beyninden anca temizlemistir :D
zamanında bir nacibaba onk...... vardı hatırlayanlar var mı osman naci kanaat ve onun konuşan sihirli çubukları tr şartlarında çalışmayan cihazları naci babaya veriyordun o çipinin beynine kodlar giriyordu ve cihaz altını kokluyordu vayyy beee ne günlerdi...........

fbkolik1907

Aktif Üye
zamanında bir nacibaba onk...... vardı hatırlayanlar var mı osman naci kanaat ve onun konuşan sihirli çubukları tr şartlarında çalışmayan cihazları naci babaya veriyordun o çipinin beynine kodlar giriyordu ve cihaz altını kokluyordu vayyy beee ne günlerdi...........
Valla çeşitli düşünceler mevcut işte :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bu işaret Kahramanmaraş Andırın da yakın olan varsa ben anlarim diyen gelsin baksın :)
1sayfada deseydinde millet okadar kafa yormus emek vermis ilgi gostermis onun hatrina insan bi 5 cm cukur kazarda resim atardi aha bende bunu yaptim bitasi bitasin ustune koydum diye

fbkolik1907

Aktif Üye
1sayfada deseydinde millet okadar kafa yormus emek vermis ilgi gostermis onun hatrina insan bi 5 cm cukur kazarda resim atardi aha bende bunu yaptim bitasi bitasin ustune koydum diye
Abi 5 cm neki 10 metre kazdik ya yanlış yeri kazdik yada boş :) emin ol o kadar yorumdan elbet doğru olan vardır da arasından secip uygulamak zor.