bu isaretin anlami yeri yönü nedir

pro

Member
10 mt geriden cek fotonun sag alt köşesi sanki var gibi

fbkolik1907

Aktif Üye
Bu kayanın iyice temizlenip tüm emarelerin ortaya çıkarılması lazım onuda yapıcağını ifade etmişiniz.

Sesli düşünerek olasılıkları görsel üstünde cizgisel anlamda karaladım.

Tabi burada işi üstlenen kişinin sistem olarak ne kadar faal bunu gözlemlemek size kalmış.
Öncelikle inilen metreler gereksiz ve bana çok geldi.
Tümülüsmü açıyoruz ?
Resmi bir kurumun yapmış olduğu çalışmayı gözlemledim Tepe noktasında mezara ölçtüm tam beş metre.

K.batı yönün olasılığı vardır ve bu metraj olarak 90 adıma kadar yürür gider...yani 63 mt
Taşın üstündeyken bu olay biter kardaşım.
Alan tarama, taşın üzerinde tutulacak , cihaz iyise o istikameti yakalar ve daha sonra kişi yerdeki şekil ile parelellik kurarak anlamaya çalışacak.Devamında istikamet üzerinde gidilir hedef sabitlenir vs.

Ekli dosyayı görüntüle 266991

Fb olarak yardırman gerekiyor :) ama magmaya doğru değil tabi hehe
Kaynak hocam son haline bakarmısın işaretin ortadaki oyugu temizledim.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mezarlık alanı demiş yünü yok etrafında araştırma yapmak gerek demiş işaret mübârek

Phoenix00

Aktif Üye
Yuvarlak içine aldığım oyuklar en altta çıkıyor ucu. En alt İn tabanında da ufak bir oyuk var parmak girecek kadar
Ustam sadece kayaya bakıp yer burası demek medyum vs insanların ısıdır oda plavradır ustaların dedıgı gıbı ıyı bı cubukcu cozebılır sızın ısınızı kayanın oldugu noktadan sınyalın yonunu yakalayıp uzerıne dogru gıtmesı lazım noktaladıgı yerın bosluk mu degerlımı mıneralmı testlerı yapılmalı yani yerden emın olunmalı sızede yazık metrelerce bosa kazmak zorunda kalmazsınız sayet alınan sınyalde bosluk varsa duzgun bı bosluk kare dıkdörtken veya yuvarlak sonrasında degerlı tespıtı her metalden bakılmalı ve derınlık tespıtı yapılıp herseyden emın olduktan sonra ısleme baslayın ama ısın kılıt noktası cubukcunuz herseyden anlamalı selametle

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Sanırım aile mezarlık alanı, yanyana sıralı 4 mezarı ifade ediyor.
Yanılgı şu ki; her gördüğümüz işaretin/sunağın mezarı hala orada bir yerlerde duruyor sanıyoruz.
Halbuki zaman içerisinde bir şekilde açılıp soyguna uğramış oluyorlar, buradaki örnekte olduğu gibi.
Az aşağısında dikdörtgen tarzda açılmış olan yer açılmış mezarlardan birisine örnektir.
Diğerlerinin akıbeti de aynı olmalı, bu bakımdan fazla bir beklentiye girmemenizi tavsiye ederim.

Metalicvoice

Operatör
Kayanın seyyar boyutlarda olması da yer değiştirme olasılığı bakımından dezavantaj tabi...

fbkolik1907

Aktif Üye
Bu fotoğraflarla ilgili yeni düşünceleri bulunan var mı?