Böyle bir kapatmayla karşılaşan oldumu uğraşmaya değermi

Rico5248

Yeni Üye
Telefondan nasıl resim yüklerim biri bana yardımcı olabilir mi lütfen?

Cenat

Aktif Üye
edirne22 ustam taşlar yukardan aşağı geçme biri birinin önünde ve büyük taşlar ya parçalanacak yada toprağın üstünden 1 mt içeri girip üstten aşağı çalışmak iki yol var zaten birini uygulamak hani varsa bunun benzeri bir yerle uğraşan ustamız fikir almak istedim yorumunuz için teşekkürler.

Cenat

Aktif Üye
Ustalarım bugün konular çok yoğun geçti anlaşılan böyke bir giriş açan olmadı anlaşılan.

yigitalperen

Member
guzel kardesım bu işle ugrasanlar ya nasip diyerek yola cıkar yani bizden kimse koymadı oraya birsey bilemeyiz. onun dışında emek sarfetmeden bazı seyler olmuyo ama kas yaparsın ama sende gaz yapar ama ıhya eder. desen ki burada bırseyler var mı var. ama ne var dersen ya nasip kas yapınca öğrenıcez onuda

Cenat

Aktif Üye
Efecan kardeş ozaman kendine yeni bir konu acç ustalarım yardımcı olur kolay gelsin .

timur964

konularim
burası gibi yer bana denk gelmedi gelse fotoya yoruma ne gerek var aç gir gör al çık ....

Cenat

Aktif Üye
timur964 hocam amaç o zaten buda diyerleri gibi bir köşede duruyordu izin günü yakınlaşmaya başladı önbilgi almak istedim sadece teşekkürler ustam

timur964

konularim
hadi hakkında hayırlısı olsun işallah .başlamadan devamında foto çek işte o zaman senden öğreniriz yapmamız gerekeni