Boşluk için

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Ustam hoş gelmişsiniz, nasılsınız iyisiniz inşaallah, yahu siz boş verin olumsuz görüşlere enerjinizi harcamayın, ama ne olur aradabir çıkın bir selâm verin ,birşeyler yazın, inan özlüyoruz. bilmeden ,görmeden de olsa oluyor işte.verdiginoz bilgiler ve emekler için Allah sizlerden razı olsun inşaallah. bakır sülfat sisteminizi hala deniyorum, ise yarayacağından hiç şüphem yok. inşaallah azim ve gayretle bir netice elde edilir. dua eder dua beklerim. Allah'a emanet olunuz
Hoş bulduk ustam dua eder dua bekleriz.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar uzun zamandır siteye yazmıyorum. Kendimce öyle bir karar almıştım. Fakat bu konuda hem etiketlendiğim için hemde diğer bazı konuşulanlara cevap olma adına bir kaç şey yazmak istiyorum. Maddem defşnecilikte kullanılan tüm sistemler yalan ve yanlışsa doğru olanı nasıl bulacağız. Çubuk hurafe işi surfer uydurma işi dedektör 30 cm geçmez yer altı görüntüleme cihazları sınıfta kaldı. Vs.vs bütün bilgiler uydurmaysa ohalde gerçekleri nasıl bulacağız yada nasıl ulaşacağzı. Bizde şöyle diyelim varsa bu işi farklı şekilde çözen bir babayiğit buyursun kendini kanıtlasın. Geniş açıda bakarsak biz bütün defineciler yalan söylüyoruz sonucu çıkar ortaya. Birde işaret çözücüler ve oturduğ yerden malın yerini enerjisini bildiğini söylenler var. İnanın bunlarında çubukçulardan aşağı kalır yanı yok.
Bu sitede bir konu açtım bir yöntem verdim . Akabinde yöntemle sınırlı kalmayın kendinizi geliştirin dedim. Ama sen yöntemi olduğu gibi yaparsan fakat dilini çözemediysen sana yabancı geldiyse ben ne yapabilirim. Hazır balığı herkes yemek ister ama balık tutmaya çok az kişi gayret eder.
Altın diyamanyetik sınıfında bir metal bulunmaz diyenler peki bakır gümüş hangi sınıfta bunlar neden bulunuyorda altın bulunmaz oluyor. Bu sited açtığım konudaki yöntemleri uygulayarak gümüş ve bakır bulan arkadaşlar var. Demeki gayret edince oluyor yok ben başkasını bekleyeyim ağzında nasıl bilgi çıkacak diye beklenirse daha çok beklenir. Evet altın diyamanyetik bir metal fakat bunun iletkenlik katsayısı enerji alanı protonları elektronları var peki toprak altına girince bunlara ne oluyor. Bunlardamı uyuyor. Tabi altın bulunmaz ulunca buna bir kılıf uydurmak gerekiyo. Ama işaret çözme konusuna gelince çoğunlukla dönem soygunu yemiş deyip işin içinden çıkılır. Peki dönem soygunu yapanlar neyle ve hangi sistemle bu soygunu yapabilmiş. Biz teknolojinin bu kadar gelişmiş olduğu bir çağda yaşıyor olmamıza rağmen soygunuları yapamıyorken o dönemde neyle soygunlar yapıldı.
Arkadaş özelden arıyor kendisine bir test yapmasını istiyorum testi yapıyor sonra bana dönüyor ustam aynen dediğin gibi çıkıyor diyor. Eee sonrası sonrasımı arkadaş o testle sınırlı kalıyor kafasında ampul yanmadıysa ne yapabilinirki.
@Aliömer ustam vay yüreğine sağlık, insanların dediklerine bakmadan yolumuza devametmeliyiz, sizin sisteminiz gerçekten çok güzel mantıklı, devam ediiyorum hala çözdüğüm yeni şeyler oluyor, daha nereye kadar bakalım hayırlısı diyelim, inşallah hayırlara vesile olur, hep diyorum çubuk işi hemen öğrenilivermez, herkes kendi doğrularını keşfedecek bulacak bunun için çok çalışacak, çubuk elinden düşmeyecek araziden beri gelmeyecek, günlerce devam devam ve şunu görecek arazi de çubuklar beni nereye götürüyor, gittiği yerde arazi yapısı nasıl doğala göre farklı ne var, bir de gömüüyü yapan genelde %90 üzeri çıplak bir şekilde koymamış bu çok önemli bir konu, ya bir bakır kap içine, yabir toprak kap içine, ya bir deri malzeme içine koymuş gömmüştür, bun da da şu sonuca varabiliyoruz; değerli varsa kap içinde kap kapalı bir kap, içinde hava boşluğu da var, bunun şekli nasıl, çubuk bunların sınırını çizer, şekilleri de dairesel yuvarlak, yatay oval, dört köşe, üçgen şekiller olduğu görülür, bunları en iyi test alanın da öğreniriz, malzeme çok var ancak almak zordur, benim tecrübelerim bunu öğretti, hepinizden Allah razı olsun, hakkınızı helal ediniz, @Mhmt82 @Trakyalı81 @Aliömer @Mal bulanındır @BulursamKader25 @YaralıYüz ustalar ve diğer ustalara selam ve saygılarımızla kolay gelsin

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@Trakyalı81 @Mal bulanındır ustalarımın muhabbetli konuşmalarından ev elektirigi için kullanılan kablolardan çubuk yaptım evin bodrum katında bulunan odaya uyguladım..Nasıl oldu nasıl döndü çubuk hala anlamsız geliyor.. ? ?
Olur oyle seyler....
Gene sayfalar dolusu yazmaya basladi millet
Amma haala allah kitap askina reel guncel bir test tespit videosu cekip yukleyen yok 5 sene oncede boyleydi haala ayni
Cok opmekle cok cocuk olmaz bikere op saglam op ..somut done ispat bekliyii millet

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Arkadaşlar uzun zamandır siteye yazmıyorum. Kendimce öyle bir karar almıştım. Fakat bu konuda hem etiketlendiğim için hemde diğer bazı konuşulanlara cevap olma adına bir kaç şey yazmak istiyorum. Maddem defşnecilikte kullanılan tüm sistemler yalan ve yanlışsa doğru olanı nasıl bulacağız. Çubuk hurafe işi surfer uydurma işi dedektör 30 cm geçmez yer altı görüntüleme cihazları sınıfta kaldı. Vs.vs bütün bilgiler uydurmaysa ohalde gerçekleri nasıl bulacağız yada nasıl ulaşacağzı. Bizde şöyle diyelim varsa bu işi farklı şekilde çözen bir babayiğit buyursun kendini kanıtlasın. Geniş açıda bakarsak biz bütün defineciler yalan söylüyoruz sonucu çıkar ortaya. Birde işaret çözücüler ve oturduğ yerden malın yerini enerjisini bildiğini söylenler var. İnanın bunlarında çubukçulardan aşağı kalır yanı yok.
Bu sitede bir konu açtım bir yöntem verdim . Akabinde yöntemle sınırlı kalmayın kendinizi geliştirin dedim. Ama sen yöntemi olduğu gibi yaparsan fakat dilini çözemediysen sana yabancı geldiyse ben ne yapabilirim. Hazır balığı herkes yemek ister ama balık tutmaya çok az kişi gayret eder.
Altın diyamanyetik sınıfında bir metal bulunmaz diyenler peki bakır gümüş hangi sınıfta bunlar neden bulunuyorda altın bulunmaz oluyor. Bu sited açtığım konudaki yöntemleri uygulayarak gümüş ve bakır bulan arkadaşlar var. Demeki gayret edince oluyor yok ben başkasını bekleyeyim ağzında nasıl bilgi çıkacak diye beklenirse daha çok beklenir. Evet altın diyamanyetik bir metal fakat bunun iletkenlik katsayısı enerji alanı protonları elektronları var peki toprak altına girince bunlara ne oluyor. Bunlardamı uyuyor. Tabi altın bulunmaz ulunca buna bir kılıf uydurmak gerekiyo. Ama işaret çözme konusuna gelince çoğunlukla dönem soygunu yemiş deyip işin içinden çıkılır. Peki dönem soygunu yapanlar neyle ve hangi sistemle bu soygunu yapabilmiş. Biz teknolojinin bu kadar gelişmiş olduğu bir çağda yaşıyor olmamıza rağmen soygunuları yapamıyorken o dönemde neyle soygunlar yapıldı.
Arkadaş özelden arıyor kendisine bir test yapmasını istiyorum testi yapıyor sonra bana dönüyor ustam aynen dediğin gibi çıkıyor diyor. Eee sonrası sonrasımı arkadaş o testle sınırlı kalıyor kafasında ampul yanmadıysa ne yapabilinirki.
Hoş geldin ustam.
Doğru soruları bana sordurtan ve sorgulatanlardan birisin. Üzerimde hakkın büyük. Az mı çile çektirdim sana :)
Neden susmayi tercih ettiğini belkide en iyi anlayanlardan biriyim.
Yeterli emek verildiğinde, fizik rehber edinildiginde her şey zifiri karanlıkta 1000 mumluk ampül gibi parlıyor ama o idrak için çok taban eskitilmesi gerekiyor.
Çalisan er geç çalıştığının karşılığını alacaktır.
Özletme kendini..

Efg

Member
Olur oyle seyler....
Gene sayfalar dolusu yazmaya basladi millet
Amma haala allah kitap askina reel guncel bir test tespit videosu cekip yukleyen yok 5 sene oncede boyleydi haala ayni
Cok opmekle cok cocuk olmaz bikere op saglam op ..somut done ispat bekliyii millet
Ustam somut dener miyim bilmiyorum ama şaşırdım verdiği tepkiye..ben bu işin şifrelerini çözmeyi sevdim o işareti koyanın zekasına hayran oldum pek çok kere gördüklerime inanamadım.. Benim için isin bu yanı en güzel yani,bulmaktan da öte..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam somut dener miyim bilmiyorum ama şaşırdım verdiği tepkiye..ben bu işin şifrelerini çözmeyi sevdim o işareti koyanın zekasına hayran oldum pek çok kere gördüklerime inanamadım.. Benim için isin bu yanı en güzel yani,bulmaktan da öte..
Anliyorum ...iyi eglenceler

• Beğen
Tepkiler: Efg
Frekansli alan tarama minarel beslemekten oteye zor gider..frekans olarak benim verim aldigim sadece 700hz frekansta bosluktur..onada sadece o frekans cikarabilcek 9v luk ufak bir devre yeterli olur.para vermek para harcamak degilde kendin yapman veya az maliyetle yaptrman daha iyidir..bahsettigim devre 10 tl tutmaz hazir alsan 1000tl derler..sade cubuk kullan ekleme yapmana gerek yok.aliomer ustanin bakirsulfatli sistemi yap ise ordan basla.goreceksinki bir farklilik olusuyor.c9k calisip hatalari not alirsa dogruyu bilmak icten degildir..aranilan obje en son alton olmali once baska metallere yogunlaşmak lazim verilen tepkiler onemlidir.en son altina yogunlaş goreceksinki altin ve digerleri olarak ayrilacak metaller..hicbirinde aldigin tepki altinla ayni olmayacak.onun imzasi baskadir..deneyerek sendekintepkileri ölçerek ilerle...
Aliömer ustamızın bakirsulfat sistemini denemeye devam ediyorum, Teşekkür ederim
Ustalarım çubuklar bazen aramaya başlarken beni kendi etrafımda iki kez tam daire çizdirip sonra yöneliyorlar acaba neden böyle yapıyor bunlar bulamadım nedenini fikri olan ustam fikir akıl verirse mutlu olurum
eğitim sürecinde etrafında dönmüşsen alışkanlık yapmıştır, sanırım doğrusu da çubuklarının yaptığıdır.

meteorxp

Member
Trakyalı81 ustamın söylediklerini severek okuyorum aklıma şu geldi o zaman on ayrı yer işaretledik her birinin 2m yakınına 20 lik çivi gömerek 20 gün sonra gider kontrolünü yaptığımızda çivilerden altın sinyali alamıyorsak boşuna uğraşmayalım der başka yerlere bakarız