Boşluk için

selamun aleyküm Değerli Ustalarım.
@Aliömer ve @BulursamKader25 Ustalarımızın bakirsulfat ve cd rom sistemi ile ilgili
1. Gümüş çubuklar çok pahalı, başka hangi çubuk tavsiye edersiniz?
2. bakırsülfat doldurulan hortum dan birkaç tane yapılıp, çubuk tutulan yere bırakılabilir mi, olumlu,olumsuz etki yapar mı ?
3. birden fazla metal cd ve mıknatıs kullanılabilir mi?
4. Bu sistem ile cd ve mıknatıs etrafında dönerken Çubuklar yön verdiğinde işaretini de veriyor . peki yön verdigi sinyalin uzaklığını ve derinligini yaklaşık tesbit etmek mümkün mü ? nasıl ?
5. Bakır sülfatı bakır yada pirinç borulara doldursak çubuklara nağıl bir etki edebilir ?
Buyrun değerli Ustalarım yorumlariniz için şimdiden teşekkür ediyorum. @Mal bulanındır @Turko @Mezarcıııı @Garip_sk @Definecikuzu @Efendi51

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
selamun aleyküm Değerli Ustalarım.
@Aliömer ve @BulursamKader25 Ustalarımızın bakirsulfat ve cd rom sistemi ile ilgili
1. Gümüş çubuklar çok pahalı, başka hangi çubuk tavsiye edersiniz?
2. bakırsülfat doldurulan hortum dan birkaç tane yapılıp, çubuk tutulan yere bırakılabilir mi, olumlu,olumsuz etki yapar mı ?
3. birden fazla metal cd ve mıknatıs kullanılabilir mi?
4. Bu sistem ile cd ve mıknatıs etrafında dönerken Çubuklar yön verdiğinde işaretini de veriyor . peki yön verdigi sinyalin uzaklığını ve derinligini yaklaşık tesbit etmek mümkün mü ? nasıl ?
5. Bakır sülfatı bakır yada pirinç borulara doldursak çubuklara nağıl bir etki edebilir ?
Buyrun değerli Ustalarım yorumlariniz için şimdiden teşekkür ediyorum. @Mal bulanındır @Turko @Mezarcıııı @Garip_sk @Definecikuzu @Efendi51
Yanlis yoldasin arsivde kaybolma
1 senedir bisey bulamadim dedin daha onceki konunda geregini yazdik
Simdi cubukla kimyasal fantazi kuranlarin agziyla konusuyon hic gerek yok
Duz yalin sade ol su gibi berrak ol
Daha dibini bulan olmadi cubuk sakul surfer islerinin
Net yazi sembol isaret buldunmuydu yapis mekaana
Burda ne yigitler cubuk sakul surfer islerine girdi neler yazdilar amma hicbiride uygulamali net tespit videosu cekip yukleyip kendini ispat edemedi.ve tarihten silinip gittiler burdaki eneski uyeler bunu eyi bilir

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Ustam boşluk için en iyi çubuk alüminyum dur, sadece boşluk bulur tek başına onunla başla istersen, sağ avuç içine paslanmaz çelik malzeme alırsan bu defa sadece metal bulur, hangi metal bütün metaller, son aşamada gümüş ile ayristirirsiniz

Peki ustam alüminyum çubuk dolu mu boşmuş olmalı. Ben boş bakır çubuk kullanıyorum.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Yanlis yoldasin arsivde kaybolma
1 senedir bisey bulamadim dedin daha onceki konunda geregini yazdik
Simdi cubukla kimyasal fantazi kuranlarin agziyla konusuyon hic gerek yok
Duz yalin sade ol su gibi berrak ol
Daha dibini bulan olmadi cubuk sakul surfer islerinin
Net yazi sembol isaret buldunmuydu yapis mekaana
Burda ne yigitler cubuk sakul surfer islerine girdi neler yazdilar amma hicbiride uygulamali net tespit videosu cekip yukleyip kendini ispat edemedi.ve tarihten silinip gittiler burdaki eneski uyeler bunu eyi bilir
Zamanında tüm potu sürdüm, rest dedim biliyorsun.
Sende yakma kendini dedin :)
Uygulamalı test videosu çekmek çok kolay. Ki çekilip atıldı zamanında. Bilen biliyor takılma.

Sana sevebilme ihtimalin olan bir teklifte bulunmama izin ver. Sende benim gibi gerçekler ve somut deliller ile iş yapmayı seviyorsun.
0,5 gr yuvarlak plastik içinde külçe altınlar vardır kuyumcularda. Bildigim kadarıyla en düşük gramaj o. Al onlardan 1 tane istediğin yere, istediğin derinliğe göm ve unut. (Bulur başkaları sarıkız uçar diye tereddüt edersen iban yollarsan hemen eft yapayım)

Sarıkızın gramajı önemli değil. Ayarı da hiç önemli değil. Ister 24 ayar olsun ister 8 ayar..

Bi' aksilik olmazsa bu sene sonuna doğru yolum düşmesi lazım senin tarafa.
Ölmezsem en kötü ihtimal bir sonraki sene..

Kısmet olurda buluşursak götürürsün beni o yere. Hatta öncesinde, burda bir yerde bul bakalım diyerek yanlış mevki gösterip denemede çekersin. Bütün komplo teorileri serbest.

Sonra bir cubukcunun anatomisi adi altında bir konu açar istediğini yazıya dökersin.

Ve cubuk bulurdu / bulamazdı, hızırdı / yunustu mevzusu da ebediyyen kapanmış olur...

Mal bulanındır

Zamanında tüm potu sürdüm, rest dedim biliyorsun.
Sende yakma kendini dedin :)
Uygulamalı test videosu çekmek çok kolay. Ki çekilip atıldı zamanında. Bilen biliyor takılma.

Sana sevebilme ihtimalin olan bir teklifte bulunmama izin ver. Sende benim gibi gerçekler ve somut deliller ile iş yapmayı seviyorsun.
0,5 gr yuvarlak plastik içinde külçe altınlar vardır kuyumcularda. Bildigim kadarıyla en düşük gramaj o. Al onlardan 1 tane istediğin yere, istediğin derinliğe göm ve unut. (Bulur başkaları sarıkız uçar diye tereddüt edersen iban yollarsan hemen eft yapayım)

Sarıkızın gramajı önemli değil. Ayarı da hiç önemli değil. Ister 24 ayar olsun ister 8 ayar..

Bi' aksilik olmazsa bu sene sonuna doğru yolum düşmesi lazım senin tarafa.
Ölmezsem en kötü ihtimal bir sonraki sene..

Kısmet olurda buluşursak götürürsün beni o yere. Hatta öncesinde, burda bir yerde bul bakalım diyerek yanlış mevki gösterip denemede çekersin. Bütün komplo teorileri serbest.

Sonra bir cubukcunun anatomisi adi altında bir konu açar istediğini yazıya dökersin.

Ve cubuk bulurdu / bulamazdı, hızırdı / yunustu mevzusu da ebediyyen kapanmış olur...
Yazinin basinda hatirlattigin
Yazik etme kendine lafima
Aynen devam edip tekrarliyom
Cunku diamanyetik olan altin hicbiseye sinyal vermez verdirmez heleki verdirende aldiranda biyontem bulduysa ki ihya olur
Nete siteye ar-ge lere takilmasina gerek kalmamistir.
Ben genede sevip sayiyom kiymet veriyom sana azimli kararli bir insan oldugun icin
Buralara gelirsen tabiki deneyini yapariz videosunuda cekeriz
Her caba takdire saayandir

Trakyalı81

Yazinin basinda hatirlattigin
Yazik etme kendine lafima
Aynen devam edip tekrarliyom
Cunku diamanyetik olan altin hicbiseye sinyal vermez verdirmez heleki verdirende aldiranda biyontem bulduysa ki ihya olur
Nete siteye ar-ge lere takilmasina gerek kalmamistir.
Ben genede sevip sayiyom kiymet veriyom sana azimli kararli bir insan oldugun icin
Buralara gelirsen tabiki deneyini yapariz videosunuda cekeriz
Her caba takdire saayandir
Iban yolla özel mesajla.
Seni üzmeyecekse yap benim dedigimi.
Unut sonra. Elbet geleceğim..
Ben gelene kadar altında değerlenmiş olur nasılsa.
Emaneti alır dönerim.
No video :)
Sadece izlersin.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Iban yolla özel mesajla.
Emaneti alır dönerim.
Sadece izlersin.
Benide gezdirsene toprağim..??
Bosver topragim bulanda bulmayanda kendine ama @Mal bulanındır dimi..?
Biz bulanlardan olalım ispata gerek yok...

Mal bulanındır

Iban yolla özel mesajla.
Emaneti alır dönerim.
Sadece izlersin.
Soz verdim deneyini yapicaz kismetse gel tanisip sohbetde ederiz testten bigun once saklarim ben gramaltini

Trakyalı81

Soz verdim deneyini yapicaz kismetse gel tanisip sohbetde ederiz testten bigun once saklarim ben gramaltini
Yahu bir bildiğimiz var ki önce diyoruz.
Gugukcuk yavrusu avlayamam.
1 gün öncesinden gömülen sarıkız sarı tüyleri dökülmemiş, gaga kenarları sarı gugukcuk yavrusudur.
1 hafta önce gömülen sarıkız kartaldır.
15. Gününü toprak/taş altında geçiren sarıkız aslandır.
15 gününü doldurduktan sonra 1 milyon sene de geçse en genç, en diri,en parçalayıcı haliyle somuttur.
Tekrar ediyorum eğer eziyet gelmeyecekse bitirelim işi. 200 liraya 0,5 gr külçe altını almayanı dövüyorlar.
Yolla ibani..

Trakyalı81

@Mal bulanındır ustayı ilk tanıyanlar çok ters ve anlamsız bulur. Ya da empati yapıp anlamaya calismayanlarda çok garip bulur.
Şahsen severim kendisini. Samimidir.
En güzel gerçeklik kendisiyle olacaktır.
O , olan biteni bilsin kâfi.
Kendi üslubuyla en güzel şekliyle lafları gediklerine oturtur.
Amacımız mevzuyu ebediyyen son buldurmak.
Hizirdi/yunustu.... hizirdi/yunustu...

Mal bulanındır

Gozunu sevdigimin definecisi asil problemde O zaten kimse biseyi ispatlayamiiyi
200 300 sayfa paso guzelleme yapiliyi burda hizini alamayan paralel sitede devam ediyii orda mola verip buraya akiyii
Hele hele nasilsin daha daha nasilsin muhabbetlerinden oteye gidemiyi konular vallaada billada durum bu