Bana musallat olan kız acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Tamam definecilerin başına değişik olaylar gelir musallatlar olur ama dine inanmayanların zaten musallatı vardır bu Kur'ân da açıkca yazar , sizin ileriyi görüşlülüğünüz yada ön görünüz sizle birlikte yaşayan cin varlığından kaynaklı. Gaybı yalnız Allah bilir. Kulagınıza fısıldayan zihninizle konuşan varlıktan iman etmedikce kurtulamazsınız bu daha başlangıc umarım daha kötüye gitmeden doğru yolu bulursunuz.

Donatus

Yeni Üye
Bi baksaydın ya hangi sınıfa gidiyi, sorsaydın okuldakilere sayısalcımı sözelcimi diye, belki geçen sınavda kopya vermedin o yüzden gönül koyiii sana anlasana,
nede olsa yarın ne olacağın görüyon ona göre bak bak ayarla bişeler, en iyisi yüzleşmek bence 🤜🤛👉👌
Güldürdün hocam alemsin 😁

Donatus

Yeni Üye
Siz nerede yaşıyorsunuz. yarın okulum var demişsiniz ben istanbuldayım burada ilk orta lise üni okullar kapalı diye biliyorum
Okul özel okul özel liseler kafalarına göre açabiliyorlar hocam sıkıntı olmuyor şuan bizde 8 ve 12 ler açık yani sınav grubu

Donatus

Yeni Üye
Gerçekten tuhaf bir durum. Sizin gibi karizma ve zeki bir insan güzel bir bayanın bakışlarından çekinip bir de bu bakışların sebebini sormamanız gerçekten entrasan bir durum. ???????
Cesaretimi toplayamadım açıkcası sormayı düşünüyorum 1 ay kaldı şurada ne kâr edeceğiz bakalım 😉

Ledun

Bilgili Üye
Okul özel okul özel liseler kafalarına göre açabiliyorlar hocam sıkıntı olmuyor şuan bizde 8 ve 12 ler açık yani sınav grubu
Niyetini ve durumunu bilmem.
Bu yaşadıklarını yaşayıp yaşamadığını da bilmem.
Bazı insanımızın dini yönü zayıfda olsa, dini bilen insanlarla hemhal olmak bile onun için bir avantajdır.

Herşeyi doğru kabul ederek yapman gereken şeyi yazıyorum:

10 kez EUZU BESMELEYİ evde okuyacaksın. Sayarak arka arkaya oku.
Okulda o kızımızı görünce geriden amma yüzüne doğru bakar vaziyette 1 adet daha euzü besmele okuyup, hafifçe o kızımızın yüzüne doğru üfleyeceksin.

Bu yaşadıklarını tekrar yaşamayacaksın biiznillah.

Bu arada biraz dini kitap oku.
Öldükten sonra hayat var.
Olmasaydı problem değildi amma var.
Afrikadaki kabileler bile bunu biliyor.
Cehennemden kaç
Cennete koş.
Amma bunlar okumakla, ilimle olur.

Gözlerinden öperim.
Allah'a emanet ediyorum seni.

Roj

Member
Bazı insanımızın dini yönü zayıfda olsa, dini bilen insanlarla hemhal olmak bile onun için bir avantajdır.

Okulda o kızımızı görünce geriden amma yüzüne doğru bakar vaziyette 1 adet daha euzü besmele okuyup, hafifçe o kızımızın yüzüne doğru üfleyeceksin.

Cehennemden kaç
Cennete koş.

Gözlerinden öperim.
usta sen galiba bu isleri tesadufen konuya girdim de. 2 aydir dogru duzgun bi hayatim yok
bizim evde bana musallat oldular evlendim onlarla karimin yüzünü gördüm aradan aylar gecti bu sefer farkli kisiiler uykumda beni adimla cagirip yada tokat atip sohbet ediyorduk artik oyle bi olmuski eve giremiyorum farkli evlere gidip uyuyorum .skinti yok ama aynalı odaya girince sabaha kadar ne ben onlari birakiyirum ne onlar artik benden kurtulmak istiyorlarlar galiba bu sefer ben birakmiyorum peslerini .bana gomu yeri gostereckler imkani yok soyleyecekllr . :) ciddiyim ha yeminlen yalan yok

Roj

Member
usta sen galiba bu isleri tesadufen konuya girdim de. 2 aydir dogru duzgun bi hayatim yok
bizim evde bana musallat oldular evlendim onlarla karimin yüzünü gördüm aradan aylar gecti bu sefer farkli kisiiler uykumda beni adimla cagirip yada tokat atip sohbet ediyorduk artik oyle bi olmuski eve giremiyorum farkli evlere gidip uyuyorum .skinti yok ama aynalı odaya girince sabaha kadar ne ben onlari birakiyirum ne onlar artik benden kurtulmak istiyorlarlar galiba bu sefer ben birakmiyorum peslerini .bana gomu yeri gostereckler imkani yok soyleyecekllr . :) ciddiyim ha yeminlen yalan yok
tek basima bile geceleri o kadar malzeme cikardim aferdrsin profilimde var bi boka yaramadilar elimde kaldi .tekrar bi yere sakladimda . abi bende eski cesaret kalmadi surekli huzursuzum disari cikamiyorum gecelri ve evdede uyuyamiyorim :)
ne olacak bizim is .dinden biraz cikmisim yalan yok din konusunda baya arastirma yaptim suan araftayim ne içerde ne disarda onda olabilirmi

Cemov

Aktif Üye
tek basima bile geceleri o kadar malzeme cikardim aferdrsin profilimde var bi boka yaramadilar elimde kaldi .tekrar bi yere sakladimda . abi bende eski cesaret kalmadi surekli huzursuzum disari cikamiyorum gecelri ve evdede uyuyamiyorim :)
ne olacak bizim is .dinden biraz cikmisim yalan yok din konusunda baya arastirma yaptim suan araftayim ne içerde ne disarda onda olabilirmi
[/QUOTE dini nerelerde araştırdın. Seni soğutan neydi..?

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör

Cehennemden kaç
Cennete koş.

Gözlerinden öperim.
sonunda adama düzgün bişi yazan olmuş,sen sağolasın hocam

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
O kızın seni takip ettiği falan yok. Boşu boşuna bir genç kızın da hakkına girip hayatını alt üst etmeyesin. Kızın bir vebali yok bundan emin olabilirsin. Sadece elektrik dediğin şey onların seninle bağlantıya girdikleri temas durumudur. Daha sonra kızın olmadığı yerlerde kız suretinde sana görünmüşlerdir. Tamamen vesvesedir. Sakın inanma ve sakın sana bir kötülük yapabileceklerini düşünme. Senin tek zaafiyetin korkundur. Bu da inancından geçtiği için bu konuda zaten zayıf olduğunu söylemişsin. Sana şu kadarını söyleyeyim kesinlikle ve kesinlikle boyun eğme ve her ne pahasına olursa olsun söylediklerini sakın yapma. Gelip geçicidir ama bu tamamen senin elinde olan bir durum. Allah yardımcın olsun.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Bu arada arkadaşlar, hazır konu açılmışken bir şeyler yazmak isterim. Son zamanlarda edindiğim bilgilere göre kiliseler ve sinagoglarda papazlar büyük miktarlarda paralara bela ve şer okuyup bunu kilisedeki genç talebelere veriyorlarmış. Onlar da bu paralarla pazar yerlerinde okuyup üfleyerek kilisenin alışverişini yapıyorlarmış. Böylece o paralar da pazarda elden ele geçiyor ve milletimizin evinin içine kadar giriyormuş. O paranın girdiği evde huzur selametten eser kalmıyormuş. O para ile birlikte eve sızıyorlarmış çoluk çocuk ev büyükleri en zayıfı kim ise ona sarıp tüm evin huzurunu bereketini alt üst ediyorlarmış. Bu nedenle evden çıkmadan muhakkak Ayetel Kürsi okumak ve eve girerken aynı şekilde okuyup üflemekte fayda var. Bu bilgiler kesin bilgilerdir. Geçen sene üniversiteye hazırlanmakta olan yiğenimin başına aynı durum geldi. Bu sene çalıştığım hastaneye getirilen ve üniversiteye hazırlanan bir kız çocuğunda aynı durumu gördüm. Genellikle boşlukta olan ve genç olup inancı zayıf olanlara bunu yapmak kolay olduğundan direkt onlara saldırıyorlar. Yenilirlerse bir daha islamiyeti anmayacaklarına dair söz alıyorlar ve eğer olur da islama dönerse tekrar ona gelip işkence yapacaklarını ve bütün ailesini yok edeceklerini söyleyip terk ediyorlar. Oysa ki hiç bir şey yapamazlar. Tek yapılması gereken, gençleri, onların hiç bir şey yapamayacaklarına ikna edebilmektir. Biz çok uğraştık yiğenimle ve en sonunda çok şükür kurtarabildik. Bu nedenle ülkede deistlik ateistlik had safhaya gelmiş bulunmakta. Daha sonra bu gençlere bedava incil dağıtıp kendilerine kul köle ediyorlar. Daha çok yazılacak şeyler var ama yazsam bitmez. Aman dikkat edelim. Allah muhafaza, Rabbim çoluk çocuğumuzu bunların şerrinden korusun. Amin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...