Bana musallat olan kız acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Donatus

Yeni Üye
Herkese Selamün Aleyküm öncellikle forumda açtığım ikinci konu bu arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım olan mühim bir olay var uzatmadan anlatayım ben 17 yaşında lise sona giden bir gencim elim ayağım düzgün çevremde dikkat çeken bir yakışıklılığım var fiziğimde iyi ego olsun diye söylemiyorum arkadaşlar yanlış anlamayın çevrem söyler sürekli ben de farkındayım az çok ama içine kapanık bir o kadarda zeki biriyim zeki derken her şeyi bilirim yani her şeyi öngörürüm mesela örneğin insanların yarın ne yaşayacaklarını falan tahmin eden bir özelliğe sahibim olay şu : Her zamanki gibi okula gittim okula çok güzel bir kız geldi ben bu kızdan elektrik aldım o da benden. Garip bir elektrikti bu. Kimseden kolay kolay hoşlanmam öyle yani.Neyse ben yemekhaneye indim okulumuz özel okul bu arada sayısalcı arkadaşlarımın yanına oturdum eşit ağırlıkçıyım bu arada diğer arkadaşlarım oruçlu olduğu için inmediler ben tek indim neyse bu kızda geldi bizim yanımıza oturdu bu kızda bunların sınıfında yemeğimi yerken bana baktığını farkettim sanki öldürecek gibi bakıyordu bana korktum tabi normal bir bakış değildi bu eve gittim gece uyurken uykumda bağırmaya başlamışım annemler geldi hemen yanıma dine falan pek inanan biri değilimdir bu arada bana ayetel kürsi falan okudular yattım okula gittim yine kız bir değişik bakıyordu eve giderken türbe var bizim okulun yanında ben oradan giderek dolmuşa biniyorum bu kızın arkadamdan geldiğini gördüm sanki beni öldürecekti koştum dolmuşa attım kendimi kızda bir anda gözden kayboldu akşam rüyama girdi asıl olay ertesi gün yaşandı kız benim evimin orada gözüktü gece evimin çevresinde gördüm bu kızı bu kız sahilde oturuyor kızın bedenine musallat olduklarına düşündüm ya da bana oldular bu olay 1 ay önce yaşandı ve yarın okulum var yüzyüze ve bu kızda gelecek bana yardım edin.

jeolog

Co Admin
Co Admin
Hikayede tezatlik cok, din ile aran iyi degil fakat cinlerin musallat olmasini kabul etmissin, zekisin ve ongorun var ama kizla konusmak yerine bu iki ozelligine guvenerek kendini eziyet cektirmissin. Kiz ile konusamiyorsun cekingen olabilirsin, o zaman arkadaslariyla gorusebilirsin durumu ogrenebilirsin. Eger kizi gordugunu sanip aslinda onun gercek olmadigini dusunuyorsan, su siralar cok yorgun olmalisin.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Aşk işte rüyalarına bile girmiş 😊 bu işlerde yakışıklılık para etmiyor Kimin kime konacağı belli değil sen jeolog ustamizin.. Dediğini uygula. iyi bir istirahat et sonrada bu kişi ile yüz yüze gelip konuş bak fena carparlar cin neki bazıları var iblis bile yolunu değiştiriyor görünce bazılarını 🤔

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hikayede tezatlik cok, din ile aran iyi degil fakat cinlerin musallat olmasini kabul etmissin, zekisin ve ongorun var ama kizla konusmak yerine bu iki ozelligine guvenerek kendini eziyet cektirmissin. Kiz ile konusamiyorsun cekingen olabilirsin, o zaman arkadaslariyla gorusebilirsin durumu ogrenebilirsin. Eger kizi gordugunu sanip aslinda onun gercek olmadigini dusunuyorsan, su siralar cok yorgun olmalisin.
Ustam bütün ateistler uçak düşerken müslüman olurya vaziyet bundan ibaret galiba :D

Donatus

Yeni Üye
Hocam olaylar böyle olunca ben de imana geldim gibi oldu belkide benden kaynaklanıyor tabi bilemem konuşmayı deneyeceğim teşekkürler.

Donatus

Yeni Üye
Aşk işte rüyalarına bile girmiş 😊 bu işlerde yakışıklılık para etmiyor Kimin kime konacağı belli değil sen jeolog ustamizin.. Dediğini uygula. iyi bir istirahat et sonrada bu kişi ile yüz yüze gelip konuş bak fena carparlar cin neki bazıları var iblis bile yolunu değiştiriyor görünce bazılarını 🤔
Haklısınız bilinçaltıma yerleşti herhalde

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bi baksaydın ya hangi sınıfa gidiyi, sorsaydın okuldakilere sayısalcımı sözelcimi diye, belki geçen sınavda kopya vermedin o yüzden gönül koyiii sana anlasana,
nede olsa yarın ne olacağın görüyon ona göre bak bak ayarla bişeler, en iyisi yüzleşmek bence 🤜🤛👉👌

Assız

Member
O ön gürünü bırak biri anlatmıştı ben falbakiyorum çıkıyor sonra bunada musallat olmuşlar falı bırak demişler bırakmış düzelmiş

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Gerçekten tuhaf bir durum. Sizin gibi karizma ve zeki bir insan güzel bir bayanın bakışlarından çekinip bir de bu bakışların sebebini sormamanız gerçekten entrasan bir durum. ???????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...