Arkadaşlar yorum alabilirmiyim

poseidon2023

Uzman
güzeldir karadeniz kiliseler çooook var el deymemiş

hayırlı geceler

poseidon2023

Uzman
kilise deyince ğözlerimm böyle oluyor:55: küçük büyük hepsinde altta ikioda laahit mezar arazide

Kocadağ

Member
kilise deyince ğözlerimm böyle oluyor:55: küçük büyük hepsinde altta ikioda laahit mezar arazide
ustam kilise olayları ile ilgili yazılarınızı da okudum kilise yeri bizim kendi yerimizde ama bizim eskiler kilisenin taşlarından kendilerine ev yapmışlar yeri boş kullanılmıyor ben küçüklüğümden hatırlıyorum mezarları duruyordu tabi şimdi kenarından yol geçti toprak altında kaldı ama işin ucu çubuk işine bakıyor birde bizim ihtiyarlar buranın rumlarının fakir olduğunu söylüyorlardı ondan sordum her kilisede malı olurmu diye

ragıp

Uzman
kocadağ
ustalar gerekli yorumları yapmışlar
şu saatten sonra icraat zamanı

icraat esnasında da fotoğraflamayı
paylaşmayı ihmal etme

rast gele

Kocadağ

Member
kocadağ
ustalar gerekli yorumları yapmışlar
şu saatten sonra icraat zamanı

icraat esnasında da fotoğraflamayı
paylaşmayı ihmal etme

rast gele
sağoisun ustalar gerekli yorumları yaptı ama malum kar kış karın biraz yumuşaması lazım duruma göre bilgilendirme mutlaka yaparım

poseidon2023

Uzman
kilise en garibanıda gider en zenğinide kadınıda kızıda herkez durumuna göre bagış yapar bu altta odada toplanır bir mazeme odası iki yeşil oda mezarlar normal vatandaş mezarları var birde kilisede görev yapıp ölen papazların mezarı papaz lahitleri olur bipaylaşım yapacam bakarsın

Kocadağ

Member
kilise en garibanıda gider en zenğinide kadınıda kızıda herkez durumuna göre bagış yapar bu altta odada toplanır bir mazeme odası iki yeşil oda mezarlar normal vatandaş mezarları var birde kilisede görev yapıp ölen papazların mezarı papaz lahitleri olur bipaylaşım yapacam bakarsın
eyvallah usta sağolasın