Alan tarama yapacak arkadaşlara

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Diğer bir husus; yeryüzündeki en kuvvetli, frekansı itme çekme bozma özelliğine sahip bir Organ var insanda. Bunun adı beyindir. Odaklandığı nesneyi bile isterse parçalayabilecek güçtedir. Beyin bizim gözümüz ile idrak edemeyeceğimiz frekanslar yayar. Bunu sürekli yapar. Düşündüğümüzde yeyip içtiğimizde sürekli yapar bunu.
E usta, elinde incir dalından bir ağaç var adam altın buldu diyen için;
İncir ağacında keramet yok adamda var ; )
yani beynimizi eğitebilirsek çubuğa da ihtiyaç yok. Neyse bu beyin olayı ağır parapsikoloji olayıdır.

Elinize alıp tecrübeler ile başarı sağladığınız cihazınız ile beyniniz arasındaki uyumu eğitin.
Sonra ona burda siyanür bul deyin emin olun bulur.

Cihazınız ile sürekli eğitim halinde kalın. Çokça zaman geçirin çokta noktalara gidin.

bir de Nasip olarak Rabbinizden isteyin ama afiyetle isteyin.

altını bulmak önemli değil. Gelin size 100’lerce nokta vereyim göstereyim. Öyle baştan savma da değil işareti emaresi olan, Ermeni yahudi Bizans roma Urartu.

Mesele nasip olunması.

Selametle kalın.

GERMO

Engellendi
Canlarım. Bu Kadir arkadaşın bahsettiği sistemi şu an piyasada dolanan, boşluk gümüş altın versiyonları olan alan tarama diye satılan elektrik ile beslenen cihazlar yapıyor zaten, çalışma mantıkları budur.
Fakat cihazı yapanlar yeterli miktarda ve ölçüde makine içindeki elektriği atma ya da çalıştırma ayarını netleştiremediği için sapma meydana gelir. Burda dersiniz 2 metre kuzeyde çıkar. Cin min de kaçırmaz. Sapma kaynaklıdır. Cinin İfritin olduğu yerde ağır travmalar yaşarsınız izin vermezler işlem yapmaya.

Elektrik ya da neodyum olmayan ya da kuvvetli itme emilimi gerçekleştirmeyen hiç bir çubuk Altına gitmez.
Yok ben gümüş aldım pirinç aldım büktüm altına gidiyor olayı hikaye.

Sadece boşluk bulursunuz!!!

allah vergisi bir bioenerjiniz var ise ona bir şey diyemem ama sanayiden aldığınız basit çubuklar altını görmez kardeşim.
Gider yanı başındaki minerale takılır bu kadar net.
@Keskingöz ustam, cubuk ve sakul cok guzel calisiyor bende enerji fazla galiba, bazen biriyle tokalassam ikimizde carpiliyoruz, sag eldeki cubugu havaya kaldirsam altta bosluk metal varsa basliyor sakul gibi donmeye,şaküle burda gümüş mü var Hayır diyor sola altınmı evet sağa, kanitla diyorum diğer şaküller sola, kurşun sağa dönmeye basliyor, adımı farklı isimle soruyorum Hayır diyor , ismimi söyleyince başlıyor evet diye dönmeye, farklı yerlerde şaküle sordum, burda hayrlı olan rızkımıza düşen ne kadar değerli altın var, kimine dedi 5 kg kimine10-18-24-27 kg dedi, Birde burda milletin dilindeki büyük bir kasa kaya var ne kadar var dedim yüksek bir miktar var dedi, daha birçok denemelerim oldu yalanı doğruyu bilmem ama şakülün Yalancısıyım ustam, salavat kuvvete bağlıdır derler bizde, bir yerden güzel birşey buldummu sonrası iyi bir ekiple kosturulur, bende bu yüzden çabalıyorum, ustam yağışlar başlamadan bu tesbit edilen 25 ve daha fazla olan yerde kazipta minarelle hayal kırıklığı yaşamaktansa, ustalarımın bilgisine sistemine muhtacim, benim bu sistemleri araştırıp bulmam 3-5 yılı bulur, inşallah ustalarım halimi anlarda derdime derman olurlar, hevesim kırılır bu işi bırakırsam, yarın başkası gidip çıkarırsa inanki üzülür insan, yinede canınız sağolsun zoraki olmaz tabi, Allah a emanet olunuz.

Son düzenleme:

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
@Keskingöz ustam bende bu yüzden çabalıyorum, ustam yağışlar başlamadan bu tesbit edilen 25 ve daha fazla olan yerde kazipta minarelle hayal kırıklığı yaşamaktansa, ustalarımın bilgisine sistemine muhtacim, benim bu sistemleri araştırıp bulmam 3-5 yılı bulur, inşallah ustalarım halimi anlarda derdime derman olurlar, hevesim kırılır bu işi bırakırsam, yarın başkası gidip çıkarırsa inanki üzülür insan, yinede canınız sağolsun zoraki olmaz tabi, Allah a emanet olunuz.
Güzel abim. Çok samimi ve içten yazıyorsun.
Sana ek bir tüyo vereyim. Dağ taş arazi ise, yani ev gömüsü değil ise; çubuğun seni götürdüğü noktada işaret emare oyuk ok yoksa uzaklaş ordan mineraldir.
Sen at elindeki noktalarının fotoğrafını bekli çubukların bir mahsen ya da oda yakalar da Allah seni muvaffak eder.

Tekrar ediyorum, çubuğun isterse mineral elemede bileziği değil Noktayı görsün. Eğer işaret emare yoksa mineraldir net!

GERMO

Engellendi
arkadaşımız ticari olarak düşündüğü için siteden engel yedi..kendi geliştirdiği bir alan taraması mrvcuttu onda saklı yani..bunla alakalı yazıları var ordan birşey cıkarabılırsin istersen oku...alan tarama boşluk konularında baya bir yorumları mevcut...ayrıca sunu soyleyım sen daha anaokulda pes ettin.hevesim kırıldı diyorsun. hayatını defineye gore kurarsan zsten kaybesersin tek umudun olmamalı..bu bir hobidir..bir ustamın dediği aklıma gelir.defineci 10 yer de calısır boş cıkar 11 de doluya denk gelir emeklerinin karsılığını alır..ben prçes etmeyı sevmem arastırırım yaparım denemeler yaparım boşta çalıştım ama bşr sonrakınde ne yaparım dıye dusunurum...sen çok fazla kaptırdın kendini duydugun herseyi yapmaya çalışıyorsun..herkez her işten anlamaz sende bir karar verip hangisinin uzerınde yogunlasacagını bulamadın..farkındaysan hergun farklı bır konudasın bu seni yıpratır..sen ustalarımızın her arazıye cıktıgında dolumu geldiğini sanıyorsun inanki sadece arge için kackere arazıye cıkmıslardır saysı belli degildir...
@Mhmt82 ustam ben sadece körü körüne karanlıkta yürümektense, bilgi beceri yeteneği olan ustalarımdan yolumu mum ışığı, veya kibrit çöpü bile olsa aydinlatmalarini beklerim, bu işler uzun araştırmalar dır 3-5-10 yıl araştırma ister, ustam bu yaşta, bu kafayla derinlere inmek zordur, kimseye kizmiyorum, gucenmiyorum işten korkmuyorum ama zorlamaklada olmuyor, kimseye kirginligim veya sitemim yoktur, benim yolum sevgi saygi yolu ustalarim, sizlerlede abi kardesleriz, ummetiz sonucta, herkesin canı sağolsun, işiniz gücünüz rast gele inşallah.

Son düzenleme:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mhmt82 ustam ben sadece körü körüne karanlıkta yürümektense, bilgi beceri yeteneği olan ustalarımdan yolumu mum ışığı, veya kibrit çöpü bile olsa aydinlatmalarini beklerim, bu işler uzun araştırmalar dır 3-5-10 yıl araştırma ister, ustam bu yaşta, bu kafayla derinlere inmek zordur, kimseye kizmiyorum, gucenmiyorum işten korkmuyorum ama zorlamaklada olmuyor, herkesin canı sağolsun, işiniz gücünüz rast gele inşallah.
şuana kadar yazılan tüm msjları okursan eğer herkez bolgıleri doğrultusunda sana yardımcı olmaya çalışmış.ayrıca burdaki sabit konularda yazılan okadar yazı var..sonucta bunları alıp dogrusunu sen bulacaksın ustam.yazdıgın tüm yazılara cevap verildi bu forumda.bazıları yıllarca verdikleri emekleri,harcadıkları paraları,yorgunlukları bir kenara bırakıp yazıyorlar..birine yararı olur dıye..baskası fazla ugrasmasın diye...bu rağmen bir serzeniş olması garip geldi bana..bence bıraz dusun ondan sonra karar ver öalısmalara başla veya bırak...

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Güzel abim. Çok samimi ve içten yazıyorsun.
Sana ek bir tüyo vereyim. Dağ taş arazi ise, yani ev gömüsü değil ise; çubuğun seni götürdüğü noktada işaret emare oyuk ok yoksa uzaklaş ordan mineraldir.
Sen at elindeki noktalarının fotoğrafını bekli çubukların bir mahsen ya da oda yakalar da Allah seni muvaffak eder.

Tekrar ediyorum, çubuğun isterse mineral elemede bileziği değil Noktayı görsün. Eğer işaret emare yoksa mineraldir net!
@Keskingöz ustam baktığım yerler tepede Ermeni ve eski tarihlerden kalma bağ bahçe alanı, Kayada haç işareti, Kayada küp işareti şekilli çalılık lar dağdağan ağacı incir ağacı, sırt sırta 3-4 mt kaya kaplumbagasi eski yıkık kilisesi oturak taşı, üzüm sıkma taşı, işaretli kayaları, bol bol mezarı, Birde 4 kişiye gösterdim, başka kimsenin bilmediği büyük bir tümülüsu, civcivli tavuk, domuz kafasi, yilan isaretlerinin kayalarda bol oldugu, ipek yolunun yakınındaki eşkiya belgelerinde geçen yerlerden biri desem, kıymetli ustam var olduğunu bilmesem uğraşmam, cihaz desen güç ister, iki ayda 25 yer tesbit ettim, daha fazlada olabilir, öncede yazdım, farelerin deliklerden ısıtmak için çıkardığı küçük altın sikkelerden bulanı gördüğüm için var diyorum, kim olduğumu soracak olursan kendi halinde ibadetiyle yaratana, AZİZU RAHMANA kulluk için koşturan, RESULULLAH PEYGAMBER SALLALLAHU ALEYHİ VESSELAMIN 26. KUŞAK TORUNUYUM, YANI SEYYİT'İM DESEMDE İNANMA, bilemiyorum, belkide bendeki meunet ocak dediklerimi oluyor, başka bir şey demiyorum, şimdilik Rabbime emanet olun,

Son düzenleme:

Mehmet_mehmet

Engellendi
Canlarım. Bu Kadir arkadaşın bahsettiği sistemi şu an piyasada dolanan, boşluk gümüş altın versiyonları olan alan tarama diye satılan elektrik ile beslenen cihazlar yapıyor zaten, çalışma mantıkları budur.
Fakat cihazı yapanlar yeterli miktarda ve ölçüde makine içindeki elektriği atma ya da çalıştırma ayarını netleştiremediği için sapma meydana gelir. Burda dersiniz 2 metre kuzeyde çıkar. Cin min de kaçırmaz. Sapma kaynaklıdır. Cinin İfritin olduğu yerde ağır travmalar yaşarsınız izin vermezler işlem yapmaya.

Elektrik ya da neodyum olmayan ya da kuvvetli itme emilimi gerçekleştirmeyen hiç bir çubuk Altına gitmez.
Yok ben gümüş aldım pirinç aldım büktüm altına gidiyor olayı hikaye.

Sadece boşluk bulursunuz!!!

allah vergisi bir bioenerjiniz var ise ona bir şey diyemem ama sanayiden aldığınız basit çubuklar altını görmez kardeşim.
Gider yanı başındaki minerale takılır bu kadar net.
Tamam ustam sanada hak veriyorum, pekala benim sanayiden aldığım pirinçe saf altın koydum test ettim neden sakladığım altına gitti

GERMO

Engellendi
QUOTE=Mhmt82;524053]şuana kadar yazılan tüm msjları okursan eğer herkez bolgıleri doğrultusunda sana yardımcı olmaya çalışmış.ayrıca burdaki sabit konularda yazılan okadar yazı var..sonucta bunları alıp dogrusunu sen bulacaksın ustam.yazdıgın tüm yazılara cevap verildi bu forumda.bazıları yıllarca verdikleri emekleri,harcadıkları paraları,yorgunlukları bir kenara bırakıp yazıyorlar..birine yararı olur dıye..baskası fazla ugrasmasın diye...bu rağmen bir serzeniş olması garip geldi bana..bence bıraz dusun ondan sonra karar ver öalısmalara başla veya bırak...[/QUOTE]
@Mhmt82 ustam özür dilerim yanlış anlamayın lütfen, kimseye bir sözüm yok 1 yaşındakinede 100 yaşındakinede saygı sevgi benim yapimdaki asıl amacım, sizler ustam abim kardeşimsiniz, ustam içimizde kötülük olsa o çubuk ve şakül bizde çalışmaz inanınki, herkes bilgisiyle yardımcı oldu, hak yenilmez, her ustamın verdiği yöntemi uygulamaya çalıştım, belkide sorun bendeki fazla olan güçte, belkide kullandığım malzemede olabilir, ama sonuca ulaşmak için demekki farklı sistemler lazım belkide, ben sizlerden razıyım, Rabbim de razı olsun,

Son düzenleme:

Mehmet_mehmet

Engellendi
GERMO mrb değerli kardeşim, şükürki Allâh c.c bizi iyi insanlarla karşılaştırıyor,
kötü denk geldimi tecrube oluyor,daha beterinden korunması için şükrü öğreniyoruz..
Seni tanımam etmem, ama yazılarından efendimiz olan s.a.v olan sevgin, senin ahlakın ortada maşallahın var öyleyse..
Bu işin geçi erken yok, nasıl meyve zamanı gelir olgunlaşırsa yenilebilir... Hayattta böyle..
Sen nerden biliyorsun belki zamanından önce bulacağın para sana zarar getirir..veya yardım edeceğin yardımınla bozulur.. Onu bilemezsin allah bilir.
Bu dediğimi unutma bu iş Allah seni kendine yakın tutmuş ilgili olmak bile çok güzel bir hazinedir.

GERMO

Engellendi
Kadir ustam çekim aldığımız noktaya inşaat demiri çakarsak bize nasıl bir sonuç verir. İkincisi arazide arama yaparken rasgele bir noktaya demir şiş çaksak ve çubuklarla bu şişin etrafında dairesel dünüş şekliyle arama yaparsak şişe çarpışmaya giren minarel ve metallerin manyetik hatını yakalamazmıyız
Aliömer ustam mineral eleme sistemindeki yerde bulunan hd diskin orta boşluğuna, 2 mt lik bir ametal tahta dikleyip, 3mt lik kablonun bir ucu çubuğun en yüksek yerine, bir ucu yerdeki karton üstündeki mıknatısa veya diske kablonun ucunu tutturarak bize ne gibi faydası olur, şimdiden teşekkür ederim.

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Aliömer ustam mineral eleme sistemindeki yerde bulunan hd diskin orta boşluğuna, 2 mt lik bir ametal tahta dikleyip, 3mt lik kablonun bir ucu çubuğun en yüksek yerine, bir ucu yerdeki karton üstündeki mıknatısa veya diske kablonun ucunu tutturarak bize ne gibi faydası olur, şimdiden teşekkür ederim.
Ustam denemediğim için bir şey diyemem. deneme imkanınız varsa sonuçları bizlede paylaşırsınız.