Akdenizde tümülüs varmidir

zephyrus

Member
Abi yok sehir icinde bir yer nerden foti cekilirse yerini belli eder diyor adamlar. O yuzden cekmiyorlar

akyol

Bilgili Üye
dostum hem tarlayı düzeltmek için tarla içideki tepeyi düzeltmeye çalışıyorlar diyorsun hemde bu tarla şehir içinde diyorsun videoyu paylaşmışsın eline sağlık tünel 25 metre diyorsun ama senin paylaştığın yer en fazla 3 metre bence daha fazla açıklama ile birlikte daha fazla detay sunman lazım

zephyrus

Member
Hehehehe ustam gek diyeceğim fakat benide goturmuyorlar :)

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
zephyrus ustam o kaya kapaksa bile içerden değil gibi arkadan yani dıştan yerleştirme gibi ... sen arkadaşlarına söyle o kayanın etrafını iyi temizleyip baksınlar videodan tam şudur diyemedim .... ama içerden kapama gibi durmuyor görüntüde .... üstten tüneli çubukla tespit etsinler devamı varmı yanlarda cep göz varmı diye..... o kapak dediğiniz kayanın üstten çubukla devamına baksınlar .... 1 de arkadaşımızın dediği gibi 25 mt değil burası 2.5 olmasın ...

zephyrus

Member
zephyrus ustam o kaya kapaksa bile içerden değil gibi arkadan yani dıştan yerleştirme gibi ... sen arkadaşlarına söyle o kayanın etrafını iyi temizleyip baksınlar videodan tam şudur diyemedim .... ama içerden kapama gibi durmuyor görüntüde .... üstten tüneli çubukla tespit etsinler devamı varmı yanlarda cep göz varmı diye..... o kapak dediğiniz kayanın üstten çubukla devamına baksınlar .... 1 de arkadaşımızın dediği gibi 25 mt değil burası 2.5 olmasın ...
Ustam tunel uzunlugu 25 30 metre suz ilerliyot ustu yaklasik dokuz metrr yukseklik mekana amcak gece ikiden sonra girilebiliyir diyorlar gündüz vakti imkansiz dediler cunku etrafinda villalar varmış. Iceriden yanlarda cep varmi diye bkamislar saatlerce hemde. Adamlar tunel bittikten sonra bir metre daha ilerlemiş ler ve bu tasa denk gelmisler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Akdeniz bölgesinde herşey fazlasıyla var... Konu başlığına istinaden söylüyom.. Ama sende biraz merak. Heyecan. yok bence kardeş.. Olsaydı o arkadaşların ar ge sinin arka bölgesinde en azından tektek yapıp harçlık çıkarırdın.. zephyrus üstad.. Hem ufkun açılırdı.. Alınmaca. Darılmaca. yok.)))

zephyrus

Member
Guzel dostum adamlari yeri göstermiyor hala. Gosterseler anasinida aglatiriz babasinida tekteke uygun yer değil Mal bulanındır