Aemilion parası mıdır ve hançer ne olabilir

sef_er

Operatör
Dogo baska bir yer kaldımi ustam, az daha devam etsen il ve ilce merkezleri diyecen

Dogo

Aktif Üye
@Dogo baska bir yer kaldımi ustam, az daha devam etsen il ve ilce merkezleri diyecen
Hehehe buralar ganimet dolu hem normal arazide heryerden birşeyler çıkabilir biz nasıl ava gidiyoruz veya savaş için Suriye’ye gidiyoruz onlarda buralardan geçtiği için her zaman düşürme imkanları var çünkü eskiden cep yoktu kese vardı bir yere giderken eşkiyalarla karşılaşmak ve savaşmak nerde olacağı hiç belli olmuyor o saydıklarım başlıcaları

sef_er

Operatör
Dogo ustam seni yordum yanıtlarin icin teşekkür ederim, son birşey soracam, bu isi akşam yapma imkanı carmi

Dogo

Aktif Üye
@Dogo ustam seni yordum yanıtlarin icin teşekkür ederim, son birşey soracam, bu isi akşam yapma imkanı carmi
Yormak mı yok daha neler paylaşım yapmak bilgi verip almak kadar dinlendirici bişiy Yok bende hem bu işin sabahı akşamı olmaz gündüz de yapsan elinle dedektöre tutup buluyorsun gece de yapsan aynı şey sadece fark eline aldığında biraz daha net Onur’da cebine koyar evinde bakarsın olur biter :);)

sef_er

Operatör
Dogo gece tek çokmu dolaştın:3: varmi bir anin anlat bakalım

sef_er

Operatör
Kisa ve öz anlatabilirsin

sef_er

Operatör
Dogo senden cok sey öğrendim, sagolasin, kendine iyi bak, Allah sarılardan nasip sana İnşallah

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hayırlı olsun...

sef_er

Operatör
Dogo dedektorun işaretiyle yuzde kaç basariya ulasiyorsun