Yatan BOĞA

balkaya34

Bilgili Üye
Birkaç hafta önce bu fotoğrafı çekmiştim insan heykeli gibi, gördüğün şey aklındakine dönüşüyor. Normalde dümdüz kaya.

Bu görüntü sizin eklediğiniz görüntü, Bu görüntüye baktığımızda omuzunda bir yük taşıyan adam görüntü su var, Ama.bu illaki öyle olacak anlamına gelmez ,Bakış açısı,

balkaya34

Bilgili Üye
Böyle heykel yapsalardı, yapıldığı dönemde çalarlardı zaten.

Bazı görüntüler var , eger arayan gözle bakarsanız Baktığınızda aradığınızın o olup olmadığını etraftaki diger bilgilerle tesbit edersiniz, Tek başına olursa yanılma payı artar, olumluda olumsuzda artar, Ama Sizin o adamın ilerisinde bir çeşme olsa, Veya üstüne basamakla çıkılan bir kaya olsa ,Ve sizdeki bilgide bu yönde olsa ,O ister adam.olsun isterse olmasın o bir noktadır ve O nokdadan devam edersiniz ,Bu benim.görüşüm ,Herkesin görüşüne bakışına saygı duyarım,

• Beğen
Tepkiler: dr.

dr.

Bilgili Üye
Frig döneminde yapılmış olabilir, öküzlere boğalara çok önem gösterirlermiş, boş yere böyle boğa işareti yapmazlar kapılı yontma mağaralardan olabilir, kayalıklarda iyi araştırma yapman lazım, gözüne çarpan biryer olursa yakından bakarsın.

dr.

Bilgili Üye
Bazı görüntüler var , eger arayan gözle bakarsanız Baktığınızda aradığınızın o olup olmadığını etraftaki diger bilgilerle tesbit edersiniz, Tek başına olursa yanılma payı artar, olumluda olumsuzda artar, Ama Sizin o adamın ilerisinde bir çeşme olsa, Veya üstüne basamakla çıkılan bir kaya olsa ,Ve sizdeki bilgide bu yönde olsa ,O ister adam.olsun isterse olmasın o bir noktadır ve O nokdadan devam edersiniz ,Bu benim.görüşüm ,Herkesin görüşüne bakışına saygı duyarım,
Sağolun

balkaya34

Bilgili Üye
@dr. Usdam bu resmi bir okuduğum bir belgeden yola çıkarak buldum, Ama bir noktaya dayanıp.orda kalıyorum, Yani bazı sebeplerden ileri adım atamiyorum,20230203_201310.jpg
Burda ne görüyorsunuz usdam

dr.

Bilgili Üye

Ekli dosyalar

dr.

Bilgili Üye
Siyahlıklar gölgeden dolayı mı öyle? ben gördüğümü işaretledim

balkaya34

Bilgili Üye
Siyahlıklar gölgeden dolayı mı öyle? ben gördüğümü işaretledim

Evet gölgeden,
Orda bir resim.daha var 41 veya 42 numara ayak izi var ,Mala ile sıvamış gibi ,Çok güzel, Orda parçası gözüküyor onunda tek resmi var ,