Yatan BOĞA

dr.

Bilgili Üye

balkaya34

Bilgili Üye
Amca bildiğin duvar gibi burası düz, şelalenin arkasında birşey olabilirmi acaba. Taşların altı suyun dibine kadar devam ediyormu.

Evet burası su tuzaklı, Yani dalgıç işi,
Şu bir seviyede kalır yani kızın olduğu tarafın altına girişi kapatır,Işte ne varsa orda,

• Beğen
Tepkiler: dr.

balkaya34

Bilgili Üye
O kişinin yazdığı belgeden alıntıdır,
boyutu iki mezarın büyüklüğündedir, burada biraz eşelenecek olursak bir şiş buluruz. Bu şiş demirdendir, şişi aldığın yerden kuzeye doğru yürü, bir kaya göreceksin, sarıklı TÜRK e benziyor. TÜRK ten yedi şiş boyu kuzeye ölç, burada bir yaban kirazı var, üç çelenk yan yana bir hilal ortadaki çelenk çok önemlidir. Üç kiraz bir alanda
20230930_143905.jpg
Sarıklı ve oturan TÜRK budur burdan bahsediyor, burası Suyu ayakda içilen Çeşmediŕ, Bir Bas ka eşkıya günlüğünden burası HAYDUT ÇEŞMESİ dır,
Burasıdır ,, Baska yok,

• Beğen
Tepkiler: dr.

balkaya34

Bilgili Üye
@ROOT kardeşimin begenisini gördüm, Çok mutlu oldum, @ROOT Usdam çoook yol kat ettim, bir incelersen sevinirim, Bir elin nesi var iki elin sesi var derlerya ,Ben sadece bir elim ve aradım , buldum ve bulduklarımıda resimledim, Ordan ötesi yok,, AGA bir görünüyor bir yok oluyor, SERAP misali, Selamlar herkese,,