Yardımcı olur musunuz ? Yön lazım

Gezenti

Bilgili Üye
Dolmen gibi duruyor ama bilemedim genelde yamaç yerlerde olmaz düzlük alanlarda olur . Birşey çıkmaz ordan çıkarsa sürpriz olur .
Dolmen dediğiniz bu koca Kaya demi. Koca bir yamaç değil ama bilemem. Dolmen se ne yapmamız gerekir. Beyle karşılaşırız.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Eyvallah abim. İş başı yapıcaz izin gününde gelip devam edicem inşallah. Bizim dedektör burda iş yaparmı ki sağlam biri değil nokta makro simplex warda abim. Klozet gibi taşın solunda dediğin yeri ayıkliyim okey de abi ne vardır orda. Tecrübelerinize istinaden gömü mü oda mi mezar mı ?
Büyük kayanın altında oyalandık valla komple taş Kaya ordan oranın altından etrafından çıkarttım. Tuzak gibi birşey mi. O kayanın altında birşey yokmudur
Uzun insaat demirinin ucuna ucuzyollu arackamerasi bagla kayanin altiba onla bak
Dedektor marka farketmez ayikla ac dedigim yere țut bahtina ne cikarsa orayi ayikla gozden cikar sona baska noktalardan devam edersin sakın kayanin altina girme kamerada buyuk bosluk parlayan obje yazisembol gorursen ozaman kayayi berteraf edersin

Turko

Uzman
Uzun insaat demirinin ucuna ucuzyollu arackamerasi bagla kayanin altiba onla bak
Dedektor marka farketmez ayikla ac dedigim yere țut bahtina ne cikarsa orayi ayikla gozden cikar sona baska noktalardan devam edersin sakın kayanin altina girme kamerada buyuk bosluk parlayan obje yazisembol gorursen ozaman kayayi berteraf edersin
La gobel adama çizip göstersene ne üşengeç oldun kayanın altında kalıp gidecek Allah esirgeye bir kıyak yapıyon tam yap bulursa bizede verir ellam

Apollon01

Moderatör
Moderatör
şu taş yığını tam olarak nerdeydi kardeş, dağıtmışsınız, keşke ham haliyle resim çekseydiniz, şimdi ortalık karışmış maalesef

Gezenti

Bilgili Üye
Bahtına ne çıkarsa diyon yine Arafta bırakıyon heyecanlandırıyon abi bizi :)
İlk önceliğimiz oke dediğin gibi klozetin solu klozet. Birinci iş o. Sonrasında kayanın altına bakılır. Bugün telefon flaşyla baktım baya görünüyorda tabi o kamera işiyle denemek lazım. Bu kayayı nasıl bertaraf ederiz abican.

Gezenti

Bilgili Üye
La gobel adama çizip göstersene ne üşengeç oldun kayanın altında kalıp gidecek Allah esirgeye bir kıyak yapıyon tam yap bulursa bizede verir ellam
Yav abi adamsın :) he valla abi ölek gidek mi allah korusun. Çizilecek görülecek yerleri gösteriversen daha yardımcı olucan en azından sakata gelmeyiz :) ayıp edıyonız abem:)

Gezenti

Bilgili Üye
şu taş yığını tam olarak nerdeydi kardeş, dağıtmışsınız, keşke ham haliyle resim çekseydiniz, şimdi ortalık karışmış maalesef
Valla ustam taşların hepsi kayanın önünden ve o klozet gibi olan taşla koca kayanın arasından çıktı. Aslında burda böyle bi çalışma yapmayacaktık Kaya dikkat cektı taşları çektikçe kolay kolay çıktı 2 saatin sonunda sonuç bu :)

Gezenti

Bilgili Üye
Ustam hepsi burdan çıktı başka bi yerden değil. Çoğu taşta düz kesilmiş taşlar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Abi gecen gun 43define43 uyeye mekaninin ačilmis halini sundum adam cukune surmedi ayni mekani baska baslikta acip nere gidiim hangi yon yok giris neresi yok exit neresi bura ic hatlarmi ben amsterdama getceedim felan fesmekan deli etti beni şimdi bu arkadasda daha kucuk bi obje sikke bulmadan kayayi nasi patlatcam deyecek derkene ahanda ustte yazmis bile soluksuz kayaya gozu dikmis

Turko

Uzman
Abi gecen gun 43define43 uyeye mekaninin ačilmis halini sundum adam cukune surmedi ayni mekani baska baslikta acip nere gidiim hangi yon yok giris neresi yok exit neresi bura ic hatlarmi ben amsterdama getceedim felan fesmekan deli etti beni şimdi bu arkadasda daha kucuk bi obje sikke bulmadan kayayi nasi patlatcam deyecek derkene ahanda ustte yazmis bile soluksuz kayaya gozu dikmis
Hep seni buluyor ben ne diyem başkan