Tümülüs etrafında sikkeler çıktı

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yok ustam maksat dogada cay icmekti caydanligin altuna duzzemin diye kullanildi o tas...arac cihaz alet kullanmiyom mevcut deil..izinsiz gayrimesru bir cabam islemim aktivasyonum niyetim yoktur
Ustam buradaki hiç kimse izinsiz iş yapmak için burada değil zaten. Burası sadece bilgi paylaşım platormu :200: Birde cihaz veya başka birşey sormadım ki ustam sadece taşı sordum demlik için düzeltirken mi çizildi yoksa zaten doğada o haldemi bulundu. Bilmiyorum diyorsanız birşey demem.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ustam buradaki hiç kimse izinsiz iş yapmak için burada değil zaten. Burası sadece bilgi paylaşım platormu :200: Birde cihaz veya başka birşey sormadım ki ustam sadece taşı sordum demlik için düzeltirken mi çizildi yoksa zaten doğada o haldemi bulundu. Bilmiyorum diyorsanız birşey demem.
Dadasim bu site yasal çalışmayan tek benim :200:

@malbulanindir deli fırat level atladi artık sohbetlerede girmiyor ne is ?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ustam sikayete maruz kalsam aynen beyaanatim azonce yazdigim gibi olurdu..ayrica siz sormussunuz ((kayadaki cizikler sizdeki aletlemi yapildi)) diye oyuzden oyle cevap verdim ..ben severim sizi kiymetinizi bilirim.saygi sevgi ve selametle

deli firat

DOĞACI
Efsane döndü hay allahın a gurban su gara demligi görmeden yatamiyorum artık kahkaha
Tez zaman sararirisin insallah :zuhaha:
Bir süredir gara çaydanlığı can gardaşıma bıraktıydım hiç boş burakmadı can gardaşım buarada Gardaş hep aynı bizde sen yoksun çay ve muhabbetsiz kafam çalışmıyor

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Bir süredir gara çaydanlığı can gardaşıma bıraktıydım hiç boş burakmadı can gardaşım buarada Gardaş hep aynı bizde sen yoksun çay ve muhabbetsiz kafam çalışmıyor
Eyvallah gardasim hafta içleri girmemeye gayret gösteriyorum
Ama ara ara misafir olarak konulara goz atıyorum
Giriş yapmadan takipteyim :) ama her zaman deyil :)

deli firat

DOĞACI
Eyvallah gardasim hafta içleri girmemeye gayret gösteriyorum
Ama ara ara misafir olarak konulara goz atıyorum
Giriş yapmadan takipteyim :) ama her zaman deyil :)
Hayırlısı usta buarada garaçaydanlıgı emanet edeçek kadar güvendiğim sevdiğim gözüm dediğim gardaşlıgım küs gibi halimizi hatrımızı sormaz oldu muratpaşalı gardaşım