Tümülüs etrafında sikkeler çıktı

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

The Thing

C*
Süper Moderatör
Burada cubukla güzel antreman yapılır.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ya arkadaşlar bi durum bakalım öldürdünüz bizi . Şimdi girdim pc ye
gönlüm razı olmadı.açtığın konuda sikkelerin içinde yaklaşık 17.56 gram gelen hicri 1327 miladi 1912 yılına ait osmanlı reşad dönemi konstantıyye 5 darplı 250 krş altın bir adet paran var.müzayede fiatı 4600 tl bilgin olsun.

Son düzenleme:

Mal bulanındır

Sen şu demliğin altındaki taşı anlat :200:
ustam ustam bibucuk mt de topragin icinde oylesine 3 tanesi yanyana duruyodu.bende kim dizmis bunlari diye kaldirip kenara koydum bi baktim altlarinda 2×1.20 ye cukur icinde incik boncuk tac bileklik kupe vs vardi.bende aaa bunlari kim dusurmus buraya diyyee sasirdim..sahibi cikar elbet diye dudundum.sonada bu kapak tasinin ustune caydanligi koydum devrilmesin diyye.durum buu....sonaa bi uyanmisim..cay acimis ates sonmus demlik devrilmis .kalktim gittim.kahkaha

Mal bulanındır

çaydanligi haçin uzerinemi koydun banami oyle geliyor kahkaha
arti plas gibi bisey yapmislar neyeki anlamadim..ustam ustam bibucuk mt de topragin icinde oylesine 3 tanesi yanyana duruyodu.bende kim dizmis bunlari diye kaldirip kenara koydum bi baktim altlarinda 2×1.20 ye cukur icinde incik boncuk tac bileklik kupe vs vardi.bende aaa bunlari kim dusurmus buraya diyyee sasirdim..sahibi cikar elbet diye dudundum.sonada bu kapak tasinin ustune caydanligi koydum devrilmesin diyye.durum buu....sonaa bi uyanmisim..cay acimis ates sonmus demlik devrilmis .kalktim gittim.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ustam ustam bibucuk mt de topragin icinde oylesine 3 tanesi yanyana duruyodu.bende kim dizmis bunlari diye kaldirip kenara koydum bi baktim altlarinda 2×1.20 ye cukur icinde incik boncuk tac bileklik kupe vs vardi.bende aaa bunlari kim dusurmus buraya diyyee sasirdim..sahibi cikar elbet diye dudundum.sonada bu kapak tasinin ustune caydanligi koydum devrilmesin diyye.durum buu....sonaa bi uyanmisim..cay acimis ates sonmus demlik devrilmis .kalktim gittim.kahkaha
Ustam peki demliğin bulunduğu yüzdeki işaretleri sizin aletlermi yaptı yoksa hali hazırda size biryerimi tarif ediyordu :23:

Mal bulanındır

Ustam peki demliğin bulunduğu yüzdeki işaretleri sizin aletlermi yaptı yoksa hali hazırda size biryerimi tarif ediyordu :23:
yok ustam maksat dogada cay icmekti caydanligin altuna duzzemin diye kullanildi o tas...arac cihaz alet kullanmiyom mevcut deil..izinsiz gayrimesru bir cabam islemim aktivasyonum niyetim yoktur